Te same czasy o 5, 8, 16 i 20... no i szkoda, takich końcówek przyjazdów - słabo dojechać gdzieś czy to na 8, czy 9.
Znaleziono 6336 wyników
- 25 cze 2026, 18:58
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja w Legionowie i okolicach
- Odpowiedzi: 704
- Odsłony: 161807
- 23 cze 2026, 19:03
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11230
Re: Zmiany od czerwca 2026
Zawsze w takich corocznych akcjach ciekawe jest jak prasują nam się lata. 187 i 414 to 2023, a szczytowe 188 to.... 2022.
- 21 cze 2026, 1:09
- Forum: Obserwacje Brygadowe
- Temat: Zasilenia - 2026
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 2309
Re: Zasilenia - 2026
4: 039 -> 3259 23: 040 -> 3283 041 -> 3206 26: 042 -> 3203 045 -> 3273 046 -> 3232 047 -> 3187 048 -> 3167 049 -> 3292 79: 031 -> 3649 032 -> 3609 160: 051 -> 5449 5432, 8445 190: 030 -> 2037 031 -> 2006 032 -> 2027 033 -> 7716 034 -> 2207 035 -> 2237 036 -> 2254 037 -> 2209 038 -> 2221 043 -> 2028 ...
- 12 cze 2026, 19:57
- Forum: Obserwacje Brygadowe
- Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
- Odpowiedzi: 773
- Odsłony: 86392
Re: Dziwadła autobusowe - 2026
5906
06/311
- 11 cze 2026, 8:07
- Forum: Obserwacje Brygadowe
- Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
- Odpowiedzi: 773
- Odsłony: 86392
Re: Dziwadła autobusowe - 2026
6209
05/207
- 10 cze 2026, 17:41
- Forum: Wszystko i Nic
- Temat: Jak dojechać szybko i sprawnie?
- Odpowiedzi: 2907
- Odsłony: 329174
Jak dojechać szybko i sprawnie?
19+6+3=28. Czyli np. start z Kasprzaka 8:06, 8:25-8:28 na TŁ, 8:34 na Mokotów-Ratusz. Kurs 167 8:09 jest planowo 8:30 na Wiśniowej a stamtąd trzeba przejść. Realnie jest loteryjnie - możesz trafić na brygady nawet i na 0, możesz na takie i -15, jednak ja przyjmowałbym -10. Ma znaczenie też, czy kurs...
- 10 cze 2026, 15:54
- Forum: Wszystko i Nic
- Temat: Jak dojechać szybko i sprawnie?
- Odpowiedzi: 2907
- Odsłony: 329174
Jak dojechać szybko i sprawnie?
A ja bym wyszedł od strony Kasprzaka właśnie, pojechał 10/11 do Trasy Łazienkowskiej i tam w 17. Jednoperonowo i dość przewidywalnie. Z 10 to nawet można przy Rakowieckiej łapać cokolwiek.
- 02 cze 2026, 11:09
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
- Odpowiedzi: 1923
- Odsłony: 376558
A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Akurat przyśpieszony charakter 512 na tym odcinku jest absurdem, biorąc pod uwagę, że "zastępuje" na nim wycofane z tego odcinka 140 i 738.
- 26 maja 2026, 10:43
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11230
Zmiany od czerwca 2026
Ostrobramska i Kleszczowa, ale Kleszczowa bardzo skromnie - widać w rozkładzie po dwa zjazdy.
- 26 maja 2026, 9:59
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11230
Zmiany od czerwca 2026
Przy częstotliwości co 2 minuty może być ciężko o sensowne postoje. Tak na oko dla gwarancji piętnastek to z 11-12 wozów na krańcu by musiało być.
- 25 maja 2026, 10:05
- Forum: Kącik Hobbysty
- Temat: Piłka kopana we wszystkich odsłonach
- Odpowiedzi: 7840
- Odsłony: 723181
Piłka kopana we wszystkich odsłonach
No więc krótki opis sytuacji: 1.05, 22:20 - Legia gra bezpośredni "mecz o utrzymanie" z Widzewem, przegrana sprawia, że trafia do strefy spadkowej. W 90+6' strzela na 1:0 i wygrywa. 23.05, 17:30 - przez ten okres Legia wygrywa z Lechią i Bruk-Betem. Żeby zdobyć 5 miejsce dające europejskie...
- 20 maja 2026, 21:27
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: Mapa komunikacji miejskiej
- Odpowiedzi: 3503
- Odsłony: 605381
Re: Mapa komunikacji miejskiej
Zdecydowanie bardziej by się przydało Piaski przez Rondo Daszyńskiego.
- 17 maja 2026, 1:28
- Forum: Infrastruktura Transportowa
- Temat: [Poznań] Tramwaje
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 44193
Re: [Poznań] Tramwaje
Bezpośredni dojazd na Maltę? Tą tendencją widzę 521 wjeżdżające na przeprawę promową we włoskim Pozallo...Łukasz pisze:Jeszcze. Że Szczęśliwic już blisko. Ponoć radny Wawra musi mieć bezpośredni dojazd na Maltę.person pisze:O dziwo nie ma linii 521 w Poznaniu.
- 08 maja 2026, 11:38
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: O stronach ZTM MZA i TW
- Odpowiedzi: 4783
- Odsłony: 750921
O stronach ZTM MZA i TW
Teraz nie ma objazdów Krakowskiego Przedmieścia. Mennica 03 jest dwukierunkowa.
- 07 kwie 2026, 20:27
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: O stronach ZTM MZA i TW
- Odpowiedzi: 4783
- Odsłony: 750921
Re: O stronach ZTM MZA i TW
Masz rację! To oczywiste dla szarego czytającego, że otwór w górnym filmie jest zamalowany, no heloł?!