Znaleziono 6336 wyników

autor: bartoni722
25 cze 2026, 18:58
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Komunikacja w Legionowie i okolicach
Odpowiedzi: 704
Odsłony: 161807

Re: Komunikacja w Legionowie i okolicach

Te same czasy o 5, 8, 16 i 20... no i szkoda, takich końcówek przyjazdów - słabo dojechać gdzieś czy to na 8, czy 9.



autor: bartoni722
23 cze 2026, 19:03
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od czerwca 2026
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 11230

Re: Zmiany od czerwca 2026

Zawsze w takich corocznych akcjach ciekawe jest jak prasują nam się lata. 187 i 414 to 2023, a szczytowe 188 to.... 2022. ;)


autor: bartoni722
21 cze 2026, 1:09
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Zasilenia - 2026
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2309

Re: Zasilenia - 2026

4: 039 -> 3259 23: 040 -> 3283 041 -> 3206 26: 042 -> 3203 045 -> 3273 046 -> 3232 047 -> 3187 048 -> 3167 049 -> 3292 79: 031 -> 3649 032 -> 3609 160: 051 -> 5449 5432, 8445 190: 030 -> 2037 031 -> 2006 032 -> 2027 033 -> 7716 034 -> 2207 035 -> 2237 036 -> 2254 037 -> 2209 038 -> 2221 043 -> 2028 ...
autor: bartoni722
12 cze 2026, 19:57
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
Odpowiedzi: 773
Odsłony: 86392

Re: Dziwadła autobusowe - 2026

5906 -> 06/311


autor: bartoni722
11 cze 2026, 8:07
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Dziwadła autobusowe - 2026
Odpowiedzi: 773
Odsłony: 86392

Re: Dziwadła autobusowe - 2026

6209 -> 05/207 :D


autor: bartoni722
10 cze 2026, 17:41
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Jak dojechać szybko i sprawnie?
Odpowiedzi: 2907
Odsłony: 329174

Jak dojechać szybko i sprawnie?

19+6+3=28. Czyli np. start z Kasprzaka 8:06, 8:25-8:28 na TŁ, 8:34 na Mokotów-Ratusz. Kurs 167 8:09 jest planowo 8:30 na Wiśniowej a stamtąd trzeba przejść. Realnie jest loteryjnie - możesz trafić na brygady nawet i na 0, możesz na takie i -15, jednak ja przyjmowałbym -10. Ma znaczenie też, czy kurs...
autor: bartoni722
10 cze 2026, 15:54
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Jak dojechać szybko i sprawnie?
Odpowiedzi: 2907
Odsłony: 329174

Jak dojechać szybko i sprawnie?

A ja bym wyszedł od strony Kasprzaka właśnie, pojechał 10/11 do Trasy Łazienkowskiej i tam w 17. Jednoperonowo i dość przewidywalnie. Z 10 to nawet można przy Rakowieckiej łapać cokolwiek.
autor: bartoni722
02 cze 2026, 11:09
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Odpowiedzi: 1923
Odsłony: 376558

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

Akurat przyśpieszony charakter 512 na tym odcinku jest absurdem, biorąc pod uwagę, że "zastępuje" na nim wycofane z tego odcinka 140 i 738.
autor: bartoni722
26 maja 2026, 10:43
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od czerwca 2026
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 11230

Zmiany od czerwca 2026

wincenty pisze:
26 maja 2026, 10:39
Flash8222 pisze:
26 maja 2026, 9:22
Całe Z-9 będzie na Kleszczowej (Zwiększenie planu), Mobilis dostaje w DS 105 i dodatkową brygadę na 185 również w DS.
Dzięki, jeszcze 158 ma być podbite, ale to pewnie z Ostrobramskiej i Woronicza.
Ostrobramska i Kleszczowa, ale Kleszczowa bardzo skromnie - widać w rozkładzie po dwa zjazdy.
autor: bartoni722
26 maja 2026, 9:59
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od czerwca 2026
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 11230

Zmiany od czerwca 2026

Przy częstotliwości co 2 minuty może być ciężko o sensowne postoje. Tak na oko dla gwarancji piętnastek to z 11-12 wozów na krańcu by musiało być.
autor: bartoni722
25 maja 2026, 10:05
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Piłka kopana we wszystkich odsłonach
Odpowiedzi: 7840
Odsłony: 723181

Piłka kopana we wszystkich odsłonach

No więc krótki opis sytuacji: 1.05, 22:20 - Legia gra bezpośredni "mecz o utrzymanie" z Widzewem, przegrana sprawia, że trafia do strefy spadkowej. W 90+6' strzela na 1:0 i wygrywa. 23.05, 17:30 - przez ten okres Legia wygrywa z Lechią i Bruk-Betem. Żeby zdobyć 5 miejsce dające europejskie...
autor: bartoni722
20 maja 2026, 21:27
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: Mapa komunikacji miejskiej
Odpowiedzi: 3503
Odsłony: 605381

Re: Mapa komunikacji miejskiej

Zdecydowanie bardziej by się przydało Piaski przez Rondo Daszyńskiego.


autor: bartoni722
17 maja 2026, 1:28
Forum: Infrastruktura Transportowa
Temat: [Poznań] Tramwaje
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 44193

Re: [Poznań] Tramwaje

Łukasz pisze:
person pisze:O dziwo nie ma linii 521 w Poznaniu.
Jeszcze. Że Szczęśliwic już blisko. Ponoć radny Wawra musi mieć bezpośredni dojazd na Maltę.
Bezpośredni dojazd na Maltę? Tą tendencją widzę 521 wjeżdżające na przeprawę promową we włoskim Pozallo...


autor: bartoni722
08 maja 2026, 11:38
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: O stronach ZTM MZA i TW
Odpowiedzi: 4783
Odsłony: 750921

O stronach ZTM MZA i TW

Teraz nie ma objazdów Krakowskiego Przedmieścia. Mennica 03 jest dwukierunkowa.
autor: bartoni722
07 kwie 2026, 20:27
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: O stronach ZTM MZA i TW
Odpowiedzi: 4783
Odsłony: 750921

Re: O stronach ZTM MZA i TW

Masz rację! To oczywiste dla szarego czytającego, że otwór w górnym filmie jest zamalowany, no heloł?!