Znaleziono 5538 wyników
- 26 cze 2026, 23:17
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: [M2] Otwarcie i eksploatacja
- Odpowiedzi: 611
- Odsłony: 178249
[M2] Otwarcie i eksploatacja
Zaprosili dziennikarzy na budowane nowe stacje II linii metra. Źródło TVN Warszawa. Ktoś chyba nie ogarnął wzorka. Piekło perfekcjonisty.
- 24 cze 2026, 18:09
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: Awarie i utrudnienia w metrze
- Odpowiedzi: 2052
- Odsłony: 385680
Awarie i utrudnienia w metrze
A to dobry pomysł zabierać z 217? Takie połączenie jak 16+217 nie cieszy się większym powodzeniem niż zazwyczaj?stołecznynocnik pisze: ↑24 cze 2026, 16:11Znowu zamknięte, ściągnięto brygady z linii 165, 172, 174, 186, 217, 218, 401, 504, 520, 709, 739 oraz... Z-9 do obsługi ZM1.
- 23 cze 2026, 22:20
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11230
Zmiany od czerwca 2026
Widzę, że od 107 też się odczepili.
- 15 cze 2026, 23:58
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Przystanki (lokalizacja)
- Odpowiedzi: 501
- Odsłony: 177666
Przystanki (lokalizacja)
Dlaczego przystanek Parkowa w Truskawiu w stronę Warszawy został przesunięty do przodu za skrzyżowanie? Niby różnica niewielka, ale tam jest już las, więc droga praktycznie dla wszystkich dłuższa. Dodatkowo odległość od przystanku w drugą stronę robi się znacząca. W starej lokalizacji zatoczka była,...
- 15 cze 2026, 18:24
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: Wadliwe oznaczenia przystankowe
- Odpowiedzi: 1496
- Odsłony: 274331
Wadliwe oznaczenia przystankowe
67 nie dowieźli. Nigdzie na Mokotowie nie ma oznaczeń. Dolnym znaczy.
- 01 cze 2026, 9:09
- Forum: Wszystko i Nic
- Temat: Szybkie pytanie
- Odpowiedzi: 3669
- Odsłony: 595281
Szybkie pytanie
Flagi ze słoneczkiem na pojazdach KM to nowość czy były już wcześniej?
- 29 maja 2026, 19:21
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Rozkłady tramwajowe – 2024/2025
- Odpowiedzi: 878
- Odsłony: 158065
- 28 maja 2026, 23:40
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja w Legionowie i okolicach
- Odpowiedzi: 704
- Odsłony: 161807
Komunikacja w Legionowie i okolicach
Dziwne, a Nowodwory nie chciały do pociągu? Jeśli tak, to zamienić miejscami Legionowo z Nowodworami. Zaoszczędzi się czasu i środków i wszyscy będą szczęśliwi
.
- 28 maja 2026, 16:54
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Rozkłady tramwajowe – 2024/2025
- Odpowiedzi: 878
- Odsłony: 158065
Rozkłady tramwajowe – 2024/2025
Tych dziur w rozkładzie 16 nie można załatać dzięki remontowi Jerozolimskich?
- 25 maja 2026, 15:38
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: SIP na przystankach
- Odpowiedzi: 816
- Odsłony: 168788
SIP na przystankach
Ja nie twierdzę że tam nie ma real-time. No bo weź podaj przyjazd takiego 519 jak stoi gdzieś na Wilanowskiej do lewoskrętu. Real time nie pomoże.
- 24 maja 2026, 22:48
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: SIP na przystankach
- Odpowiedzi: 816
- Odsłony: 168788
SIP na przystankach
Skoro są w ZP Sobieskiego i Stegny to pewnie na nowym odcinku też są. Na Stegnach chyba nie działa to zbyt dobrze. BTW, jeśli przy Puławskiej nic się nie zmieni to powinni poprawić na Goworka zapowiedzi 19. W zapowiedziach zawsze jest przed liniami z Pl. Unii. A przy tych ustawieniach świateł jest z...
- 23 maja 2026, 12:17
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów
- Odpowiedzi: 1989
- Odsłony: 412466
Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów
Czy priorytet oznacza przywrócenie tego co było zanim zjebali ~dwa tygodnie temu?
- 20 maja 2026, 20:51
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 8532
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
525x nie były czerwone w 2/3
Albo i bez żółtego, 5250 i 5251 właśnie 
- 20 maja 2026, 13:36
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
- Odpowiedzi: 1923
- Odsłony: 376557
A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Już spowolnilo. Czekanie na Idzikowskiego, przy Uniwersusie.
- 20 maja 2026, 13:34
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
- Odpowiedzi: 1923
- Odsłony: 376557
A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Właśnie teraz kiedy popsuli
.