Znaleziono 6032 wyniki
- dzisiaj, 12:36
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 8951
Zmiany od czerwca 2026
O, spada liczba pasażerów zbiorkomu, ciekawe dlaczego 
- dzisiaj, 9:32
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 8223
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
It's not a bug it's a feature - przecież 190 nie jeździ w godzinach 190.
- wczoraj, 16:35
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 8223
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
Zabrać ze 158 - jakoś wątpię, żeby musiało co 7 minut jeździć aż na Witolin.
- wczoraj, 15:58
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 8223
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
Czemu w sumie Z-9 nie jeździ do Wiatracznej? Z tego co zaobserwowałem, to frekwencją na Poniatowskim nie powala, bo też i przesiadka na tramwaj celem kontynuowania podróży jest beznadziejna.
- 20 cze 2026, 17:41
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Nowe trasy tramwajowe
- Odpowiedzi: 3667
- Odsłony: 412475
Nowe trasy tramwajowe
Był taki tramwaj towarowy do fabryki Wolzwagena to i wyngiel by mógł wozić 
- 11 cze 2026, 18:03
- Forum: Wieści z Miasta
- Temat: Korki i zatory II
- Odpowiedzi: 310
- Odsłony: 140564
Korki i zatory II
Zdarza mi się tak jechać, tam zawsze jest bajzel 
- 11 cze 2026, 11:09
- Forum: Wieści z Miasta
- Temat: Korki i zatory II
- Odpowiedzi: 310
- Odsłony: 140564
Korki i zatory II
Niestety zostaje tramwaj plus metro ze stadionu albo pociąg. Samochodu tym nie przewieziesz :< Może 2 tygodnie z komunikacją, albo parkuj na noc w centrum, taki anty park&ride. Potrzymaj mi piwo! ;) Miałbyś korek na samej Trasie i Moście Łazienkowskim, samochodowo to ten sam korek, chyba że jeź...
- 11 cze 2026, 9:30
- Forum: Wieści z Miasta
- Temat: Korki i zatory II
- Odpowiedzi: 310
- Odsłony: 140564
Korki i zatory II
Kurwa. Przepraszam, że tak napisałem. Mam wrażenie, że istnieje taka filozofia w ratuszu, że jak się mieszka na Pradze-Południe, to należy już tam zgnić i broń boże się stamtąd nie ruszać, a już na pewno nie do Śródmieścia. Stanów Zjednoczonych cały czas wisi na jednym pasie. Poniatowski wisi na jed...
- 11 cze 2026, 9:24
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
- Odpowiedzi: 1923
- Odsłony: 375737
A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Ogólnie "przenosiny na szyny" z reguły są zasadnie. Gorzej jak stają się wypaczeniem, gdzie tnie się na kawałki linię pracującą na znacznie dłuższej relacji, tylko po to, by na pięciominutowym odcinku wykorzystać św. Tramwaj (który to coraz bardziej zaczyna przypominać wówczas wagon bydlę...
- 08 cze 2026, 10:05
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania z tramwajami bez priorytetów!)
- Odpowiedzi: 150
- Odsłony: 71756
Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania z tramwajami bez priorytetów!)
Tam nie ma specjalnego priorytetu. Po postu osygnalizowano relacje na pętlę i z powrotem zgodnie z obowiązującymi przepisami, żeby nie był do jej funkcjonowania potrzebny człowiek z lizakiem. Gdyby wyciąć lewoskręt, zielone w Alejach mogłoby świecić dłużej (tyle że nie wiem czy to daje realny zysk,...
- 03 cze 2026, 12:04
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania z tramwajami bez priorytetów!)
- Odpowiedzi: 150
- Odsłony: 71756
Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania z tramwajami bez priorytetów!)
Organizacja na Pl. Starynkiewicza leży i kwiczy. Pomijam już zawieszenie buspasów na Jerozolimskich, bo czego oczekiwać skoro wyborcy PO to kierowcy... ALE! W cieniu pałki dla tramwajów Jerozolimskie w kierunku Ochoty mają czerwone. Dlaczego? Bo nadal istnieje możliwość skrętu w lewo na plac Starynk...
- 03 cze 2026, 11:37
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
- Odpowiedzi: 4583
- Odsłony: 1017648
Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
Ta hybryda to jest coś w rodzaju e-CVT? Nie pamiętam w ogóle jak to jeździ, ale coś mi się wydaje, że wyje cały czas.
- 01 cze 2026, 11:24
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 8951
Zmiany od czerwca 2026
Ah w ten sposób, czaję.
- 01 cze 2026, 11:03
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 8951
Zmiany od czerwca 2026
521 to w końcu jeździ na pełnej trasie we wszystkich kursach?
- 22 maja 2026, 12:42
- Forum: Wszystko i Nic
- Temat: Humor
- Odpowiedzi: 5287
- Odsłony: 626629