Znaleziono 6032 wyniki

autor: Emyl
dzisiaj, 12:36
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od czerwca 2026
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 8951

Zmiany od czerwca 2026

O, spada liczba pasażerów zbiorkomu, ciekawe dlaczego :)
autor: Emyl
dzisiaj, 9:32
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 8223

Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026

It's not a bug it's a feature - przecież 190 nie jeździ w godzinach 190.
autor: Emyl
wczoraj, 16:35
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 8223

Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026

Zabrać ze 158 - jakoś wątpię, żeby musiało co 7 minut jeździć aż na Witolin.
autor: Emyl
wczoraj, 15:58
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 8223

Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026

Czemu w sumie Z-9 nie jeździ do Wiatracznej? Z tego co zaobserwowałem, to frekwencją na Poniatowskim nie powala, bo też i przesiadka na tramwaj celem kontynuowania podróży jest beznadziejna.
autor: Emyl
20 cze 2026, 17:41
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Nowe trasy tramwajowe
Odpowiedzi: 3667
Odsłony: 412475

Nowe trasy tramwajowe

Był taki tramwaj towarowy do fabryki Wolzwagena to i wyngiel by mógł wozić ;)
autor: Emyl
11 cze 2026, 18:03
Forum: Wieści z Miasta
Temat: Korki i zatory II
Odpowiedzi: 310
Odsłony: 140564

Korki i zatory II

Zdarza mi się tak jechać, tam zawsze jest bajzel :term:
autor: Emyl
11 cze 2026, 11:09
Forum: Wieści z Miasta
Temat: Korki i zatory II
Odpowiedzi: 310
Odsłony: 140564

Korki i zatory II

Niestety zostaje tramwaj plus metro ze stadionu albo pociąg. Samochodu tym nie przewieziesz :< Może 2 tygodnie z komunikacją, albo parkuj na noc w centrum, taki anty park&ride. Potrzymaj mi piwo! ;) Miałbyś korek na samej Trasie i Moście Łazienkowskim, samochodowo to ten sam korek, chyba że jeź...
autor: Emyl
11 cze 2026, 9:30
Forum: Wieści z Miasta
Temat: Korki i zatory II
Odpowiedzi: 310
Odsłony: 140564

Korki i zatory II

Kurwa. Przepraszam, że tak napisałem. Mam wrażenie, że istnieje taka filozofia w ratuszu, że jak się mieszka na Pradze-Południe, to należy już tam zgnić i broń boże się stamtąd nie ruszać, a już na pewno nie do Śródmieścia. Stanów Zjednoczonych cały czas wisi na jednym pasie. Poniatowski wisi na jed...
autor: Emyl
11 cze 2026, 9:24
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?
Odpowiedzi: 1923
Odsłony: 375737

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

Ogólnie "przenosiny na szyny" z reguły są zasadnie. Gorzej jak stają się wypaczeniem, gdzie tnie się na kawałki linię pracującą na znacznie dłuższej relacji, tylko po to, by na pięciominutowym odcinku wykorzystać św. Tramwaj (który to coraz bardziej zaczyna przypominać wówczas wagon bydlę...
autor: Emyl
08 cze 2026, 10:05
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania z tramwajami bez priorytetów!)
Odpowiedzi: 150
Odsłony: 71756

Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania z tramwajami bez priorytetów!)

Tam nie ma specjalnego priorytetu. Po postu osygnalizowano relacje na pętlę i z powrotem zgodnie z obowiązującymi przepisami, żeby nie był do jej funkcjonowania potrzebny człowiek z lizakiem. Gdyby wyciąć lewoskręt, zielone w Alejach mogłoby świecić dłużej (tyle że nie wiem czy to daje realny zysk,...
autor: Emyl
03 cze 2026, 12:04
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania z tramwajami bez priorytetów!)
Odpowiedzi: 150
Odsłony: 71756

Sygnalizacja świetlna (skrzyżowania z tramwajami bez priorytetów!)

Organizacja na Pl. Starynkiewicza leży i kwiczy. Pomijam już zawieszenie buspasów na Jerozolimskich, bo czego oczekiwać skoro wyborcy PO to kierowcy... ALE! W cieniu pałki dla tramwajów Jerozolimskie w kierunku Ochoty mają czerwone. Dlaczego? Bo nadal istnieje możliwość skrętu w lewo na plac Starynk...
autor: Emyl
03 cze 2026, 11:37
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
Odpowiedzi: 4583
Odsłony: 1017648

Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

Ta hybryda to jest coś w rodzaju e-CVT? Nie pamiętam w ogóle jak to jeździ, ale coś mi się wydaje, że wyje cały czas.
autor: Emyl
01 cze 2026, 11:24
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od czerwca 2026
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 8951

Zmiany od czerwca 2026

Ah w ten sposób, czaję.
autor: Emyl
01 cze 2026, 11:03
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od czerwca 2026
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 8951

Zmiany od czerwca 2026

521 to w końcu jeździ na pełnej trasie we wszystkich kursach?
autor: Emyl
22 maja 2026, 12:42
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Humor
Odpowiedzi: 5287
Odsłony: 626629

Humor

pawcio pisze:
22 maja 2026, 9:04
Zamykam. Jest temat o obiadach tramwajowych, jest temat do dyskusji o infrastrukturze torowej. Nie potrzeba trzeciego.
Mniam XD