On już jakiś tak jeździ.
Jeszcze jest skład w klasycznym żółto-niebieskim malowaniu.
Znaleziono 2964 wyniki
- dzisiaj, 0:23
- Forum: Komunikacja i Tabor
- Temat: Komunikacja w innych miastach
- Odpowiedzi: 611
- Odsłony: 166586
- 20 cze 2026, 23:22
- Forum: Transport Kolejowy
- Temat: Obiegi lokomotyw i składów
- Odpowiedzi: 103
- Odsłony: 84234
Obiegi lokomotyw i składów
Faktycznie, pomyliłem się
Jak dam radę w wolnej chwili to poprawię.
Jak dam radę w wolnej chwili to poprawię.
- 20 cze 2026, 10:53
- Forum: Kącik Hobbysty
- Temat: Piłkarski mundial w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku 2026
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 409
Piłkarski mundial w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku 2026
Turcja powoli pakuje walizki na wyjazd do domu.
Czesi wg mnie też już powoli mogą myśleć o spakowaniu się, bo z Meksykiem mogą mieć bardzo ciężko.
Czesi wg mnie też już powoli mogą myśleć o spakowaniu się, bo z Meksykiem mogą mieć bardzo ciężko.
- 19 cze 2026, 21:22
- Forum: Obserwacje Brygadowe
- Temat: Co nie wyjechało? - 2026
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 1980
Co nie wyjechało? - 2026
Kończymy dyskusję.
- 18 cze 2026, 0:43
- Forum: Komunikacja i Tabor
- Temat: Wrocławska komunikacja miejska
- Odpowiedzi: 620
- Odsłony: 167640
Wrocławska komunikacja miejska
https://wroclaw.naszemiasto.pl/wroclaw- ... c1-7281151
https://obserwatorlogistyczny.pl/2021/1 ... sprawnych/
Coś na temat regularnego serwisu.
https://obserwatorlogistyczny.pl/2021/1 ... sprawnych/
Coś na temat regularnego serwisu.
- 16 cze 2026, 18:35
- Forum: Komunikacja i Tabor
- Temat: Wrocławska komunikacja miejska
- Odpowiedzi: 620
- Odsłony: 167640
Wrocławska komunikacja miejska
Dzisiaj ostatni dzień Michalczewskiego we Wrocławiu.
Dobrze, że już ten przewoźnik znika z wrocławskich ulic.
Dobrze, że już ten przewoźnik znika z wrocławskich ulic.
- 16 cze 2026, 11:46
- Forum: Transport Kolejowy
- Temat: Obiegi lokomotyw i składów
- Odpowiedzi: 103
- Odsłony: 84234
Obiegi lokomotyw i składów
EU200-021
STRAŻ GRANICZNA
https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/ ... cznej.html
I chyba jeszcze jakąś EU200 w jakieś okleinie ok 9.45 na Zachodniej widziałem
STRAŻ GRANICZNA
https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/ ... cznej.html
I chyba jeszcze jakąś EU200 w jakieś okleinie ok 9.45 na Zachodniej widziałem
- 15 cze 2026, 19:23
- Forum: Kącik Hobbysty
- Temat: Piłkarski mundial w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku 2026
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 409
Piłkarski mundial w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku 2026
Mundial jeszcze dobrze się nie rozkręcił, a już pierwsza głowa poleciała
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna/ ... tory.shtml
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna/ ... tory.shtml
- 14 cze 2026, 13:02
- Forum: Komunikacja i Tabor
- Temat: Wrocławska komunikacja miejska
- Odpowiedzi: 620
- Odsłony: 167640
Wrocławska komunikacja miejska
Po nocach na jazdach próbnych jeździ jakaś Skoda 52T.
Chyba sprawdzają infrastrukturę pod jazdy w dzień, bo z tego co wyczytałem, to jest trochę szersza ok 4 centymetry.
Chyba sprawdzają infrastrukturę pod jazdy w dzień, bo z tego co wyczytałem, to jest trochę szersza ok 4 centymetry.
- 14 cze 2026, 2:09
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Quo vadis, MZA?
- Odpowiedzi: 3984
- Odsłony: 733080
Quo vadis, MZA?
A nie macie ustalone żeby te służby były trochę krótsze? We Wrocławiu w max 10:40h i do domu.
- 13 cze 2026, 10:39
- Forum: Komunikacja i Tabor
- Temat: Wrocławska komunikacja miejska
- Odpowiedzi: 620
- Odsłony: 167640
Wrocławska komunikacja miejska
Ja to mam i załącznik każdy dostał ale większość kierowców ma to gdzieś i parkuje jak popadnie.
- 13 cze 2026, 9:51
- Forum: Komunikacja i Tabor
- Temat: Wrocławska komunikacja miejska
- Odpowiedzi: 620
- Odsłony: 167640
Wrocławska komunikacja miejska
Solówki na tym małym placu się parkuje, a przegubu tam dalej na takim wielkim placu. Autobusy przegubowe parkuje się na trzy rzędy "pod skosem". Oczywiści przyjadą gamonie z Obornickiej i postawi byle jak, byle gdzie i na noc jest bałagan. Dla niego nie liczy się, że przegub z wysokim nume...
- 13 cze 2026, 0:46
- Forum: Komunikacja i Tabor
- Temat: Wrocławska komunikacja miejska
- Odpowiedzi: 620
- Odsłony: 167640
Wrocławska komunikacja miejska
Od 13/06/2026
Do MPK 146, a od 17/06/2026 reszta linii z Michalczewskiego.
Do MPK 146, a od 17/06/2026 reszta linii z Michalczewskiego.
- 11 cze 2026, 23:33
- Forum: Na Poważnie
- Temat: Zmarli [2026]
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 12092
Zmarli [2026]
https://wyborcza.pl/7,75410,32849361,ni ... 9-lat.html
Janusz Michałowski.
Aktor
Dr Blumental z "Plebanii"
Janusz Michałowski.
Aktor
Dr Blumental z "Plebanii"
- 11 cze 2026, 23:20
- Forum: Kącik Hobbysty
- Temat: Piłkarski mundial w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku 2026
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 409
Piłkarski mundial w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku 2026
W pierwszym meczu Meksyk wygrał z RPA 2:0. Chociaż to i tak możliwie najmniejszy wymiar kary dla RPA
Natomiast w czerwonych kartkach RPA wygrało z Meksykiem 2:1
Natomiast w czerwonych kartkach RPA wygrało z Meksykiem 2:1