Znaleziono 62 wyniki

autor: jaNÓŻ
27 kwie 2026, 8:38
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od kwietnia 2026
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 27773

Zmiany od kwietnia 2026

No właśnie skąd na te wszystkie kursy są teraz brygady i kierowcy ? Co robili wcześniej?
autor: jaNÓŻ
02 kwie 2026, 15:19
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Czasy przejazdu – 2024
Odpowiedzi: 313
Odsłony: 76043

Czasy przejazdu – 2024

Czas przejazdu dla 120 na odcinku od Olesina do Metra Kondratowicza jest chyba taki sam przez cały dzień. Wieczorem gdy nie ma ludzi ani ruchu i nie zatrzymujesz się na większości przystanków robi się duże przyspieszenie. Można odjechać 4 minuty po czasie z Olesina, nie przekroczyć 40 km/h i być 4 m...
autor: jaNÓŻ
21 mar 2026, 22:53
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od kwietnia 2026
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 27773

Zmiany od kwietnia 2026

Po świętach Wielkanocnych (bodaj od 13.04) Relobus przegubami w DP wchodzi na 167 i 190, a oddaje 105, 157, 193 i 210. Zmiany się szykuja... 105 :arrow: R2 106 :arrow: R2 157 :arrow: R4/R2 193 :arrow: R1 210 :arrow: R4/R2 229 :arrow: R1/R3 521 :arrow: R3/R4 525 :arrow: R/4 JEDNA CAŁKA 728 :arrow: M...
autor: jaNÓŻ
31 paź 2025, 11:33
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od listopada 2025 r.
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 31402

Zmiany od listopada 2025 r.

Otworzył się wiadukt na Chełmżyńskiej i np 145/2 przeszło z R-13 na R-10 - a mnie zastanawia kto decyduje o zmianie przydziału brygad między zajezdniami? Jest jakaś odgórna komórka MZA od tego?
autor: jaNÓŻ
08 paź 2025, 14:05
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Pętle autobusowe i tramwajowe
Odpowiedzi: 1277
Odsłony: 236630

Pętle autobusowe i tramwajowe

Czy ktoś wie czy ładowarki na Szczęśliwicach działają dobrze? Jakiś czas temu to był problem a to z jedną a to z drugą
autor: jaNÓŻ
30 wrz 2025, 16:08
Forum: Archiwum Obserwacji
Temat: Dziwadła autobusowe - 2025
Odpowiedzi: 2156
Odsłony: 277551

Dziwadła autobusowe - 2025

Jurand pisze:
30 wrz 2025, 11:16
jaNÓŻ pisze:
30 wrz 2025, 10:45

Stalowa chyba teraz przejęła planowo te dodatki
Dziś rano obsługiwał te dodatki zakład R7
Faktycznie, chyba na jeden dzień się pojawiły w wyprawkach na R13
autor: jaNÓŻ
30 wrz 2025, 10:45
Forum: Archiwum Obserwacji
Temat: Dziwadła autobusowe - 2025
Odpowiedzi: 2156
Odsłony: 277551

Dziwadła autobusowe - 2025

Kabaciarz pisze:
29 wrz 2025, 16:04
4408 -> 011/166
4409 -> 012/166
Stalowa chyba teraz przejęła planowo te dodatki
autor: jaNÓŻ
18 wrz 2025, 8:43
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Linie nocne po reformie
Odpowiedzi: 4253
Odsłony: 580149

Linie nocne po reformie

A tak z innej beczki - czy potrzebne są kursy nocne do Centrum około 23 kiedy jeszcze można dziennymi liniami dotrzeć? Zwłaszcza jak są to ciągi gdzie jest też metro czy tramwaj. Rozumiem, że czasem jest to w ramach dojazdu z zajezdni taki kurs ale np 166+N37/343 - stoi ponad 50 minut na Kabatach że...
autor: jaNÓŻ
08 mar 2025, 13:51
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Quo vadis, MZA?
Odpowiedzi: 3984
Odsłony: 733697

Quo vadis, MZA?

Dzięki za info
autor: jaNÓŻ
08 mar 2025, 13:51
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
Odpowiedzi: 1766
Odsłony: 319275

Plany remontowe Tramwajów Warszawskich

Dzięki- widzę że tam już jakieś szyny leżą
autor: jaNÓŻ
06 mar 2025, 17:37
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
Odpowiedzi: 1766
Odsłony: 319275

Plany remontowe Tramwajów Warszawskich

Marzec przyszedł a nic na razie nie słychać o remoncie wiaduktu przy Arkadii - chyba że są już jakieś przecieki co do daty rozpoczęcia prac?
autor: jaNÓŻ
06 mar 2025, 17:36
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Quo vadis, MZA?
Odpowiedzi: 3984
Odsłony: 733697

Quo vadis, MZA?

KR88 pisze:
21 lut 2025, 16:06
Podwyżki w MZA, od kwietnia +400 do podstawy.
Ciekawe czy wzrosną stawki na zleceniu
autor: jaNÓŻ
28 lut 2025, 12:09
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Praca kierowcy na niepełny etat i/lub w weekendy
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 40819

Praca kierowcy na niepełny etat i/lub w weekendy

Dzięki- na razie na żadnej, zastanawiałem się na której są takie najlepsze opcje pod tym kątem
autor: jaNÓŻ
28 lut 2025, 11:24
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Praca kierowcy na niepełny etat i/lub w weekendy
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 40819

Praca kierowcy na niepełny etat i/lub w weekendy

Odgrzebuję temat - wiecie może jakie są teraz dodatki zaczynające właśnie około 16 lub jakie brygady są na 3 zmiany kiedy można jeździć trzecią zmianę od 16-17? W sensie na jakich liniach. Dzięki!
autor: jaNÓŻ
07 gru 2024, 20:14
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Szkolenia i kursy
Odpowiedzi: 215
Odsłony: 50818

Szkolenia i kursy

xd