Znaleziono 62 wyniki
- 27 kwie 2026, 8:38
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od kwietnia 2026
- Odpowiedzi: 140
- Odsłony: 27773
Zmiany od kwietnia 2026
No właśnie skąd na te wszystkie kursy są teraz brygady i kierowcy ? Co robili wcześniej?
- 02 kwie 2026, 15:19
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Czasy przejazdu – 2024
- Odpowiedzi: 313
- Odsłony: 76043
Czasy przejazdu – 2024
Czas przejazdu dla 120 na odcinku od Olesina do Metra Kondratowicza jest chyba taki sam przez cały dzień. Wieczorem gdy nie ma ludzi ani ruchu i nie zatrzymujesz się na większości przystanków robi się duże przyspieszenie. Można odjechać 4 minuty po czasie z Olesina, nie przekroczyć 40 km/h i być 4 m...
- 21 mar 2026, 22:53
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od kwietnia 2026
- Odpowiedzi: 140
- Odsłony: 27773
Zmiany od kwietnia 2026
Po świętach Wielkanocnych (bodaj od 13.04) Relobus przegubami w DP wchodzi na 167 i 190, a oddaje 105, 157, 193 i 210. Zmiany się szykuja... 105 :arrow: R2 106 :arrow: R2 157 :arrow: R4/R2 193 :arrow: R1 210 :arrow: R4/R2 229 :arrow: R1/R3 521 :arrow: R3/R4 525 :arrow: R/4 JEDNA CAŁKA 728 :arrow: M...
- 31 paź 2025, 11:33
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od listopada 2025 r.
- Odpowiedzi: 88
- Odsłony: 31402
Zmiany od listopada 2025 r.
Otworzył się wiadukt na Chełmżyńskiej i np 145/2 przeszło z R-13 na R-10 - a mnie zastanawia kto decyduje o zmianie przydziału brygad między zajezdniami? Jest jakaś odgórna komórka MZA od tego?
- 08 paź 2025, 14:05
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Pętle autobusowe i tramwajowe
- Odpowiedzi: 1277
- Odsłony: 236630
Pętle autobusowe i tramwajowe
Czy ktoś wie czy ładowarki na Szczęśliwicach działają dobrze? Jakiś czas temu to był problem a to z jedną a to z drugą
- 30 wrz 2025, 16:08
- Forum: Archiwum Obserwacji
- Temat: Dziwadła autobusowe - 2025
- Odpowiedzi: 2156
- Odsłony: 277551
- 30 wrz 2025, 10:45
- Forum: Archiwum Obserwacji
- Temat: Dziwadła autobusowe - 2025
- Odpowiedzi: 2156
- Odsłony: 277551
- 18 wrz 2025, 8:43
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Linie nocne po reformie
- Odpowiedzi: 4253
- Odsłony: 580149
Linie nocne po reformie
A tak z innej beczki - czy potrzebne są kursy nocne do Centrum około 23 kiedy jeszcze można dziennymi liniami dotrzeć? Zwłaszcza jak są to ciągi gdzie jest też metro czy tramwaj. Rozumiem, że czasem jest to w ramach dojazdu z zajezdni taki kurs ale np 166+N37/343 - stoi ponad 50 minut na Kabatach że...
- 08 mar 2025, 13:51
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Quo vadis, MZA?
- Odpowiedzi: 3984
- Odsłony: 733697
Quo vadis, MZA?
Dzięki za info
- 08 mar 2025, 13:51
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
- Odpowiedzi: 1766
- Odsłony: 319275
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
Dzięki- widzę że tam już jakieś szyny leżą
- 06 mar 2025, 17:37
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
- Odpowiedzi: 1766
- Odsłony: 319275
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
Marzec przyszedł a nic na razie nie słychać o remoncie wiaduktu przy Arkadii - chyba że są już jakieś przecieki co do daty rozpoczęcia prac?
- 06 mar 2025, 17:36
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Quo vadis, MZA?
- Odpowiedzi: 3984
- Odsłony: 733697
- 28 lut 2025, 12:09
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Praca kierowcy na niepełny etat i/lub w weekendy
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 40819
Praca kierowcy na niepełny etat i/lub w weekendy
Dzięki- na razie na żadnej, zastanawiałem się na której są takie najlepsze opcje pod tym kątem
- 28 lut 2025, 11:24
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Praca kierowcy na niepełny etat i/lub w weekendy
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 40819
Praca kierowcy na niepełny etat i/lub w weekendy
Odgrzebuję temat - wiecie może jakie są teraz dodatki zaczynające właśnie około 16 lub jakie brygady są na 3 zmiany kiedy można jeździć trzecią zmianę od 16-17? W sensie na jakich liniach. Dzięki!
- 07 gru 2024, 20:14
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Szkolenia i kursy
- Odpowiedzi: 215
- Odsłony: 50818