Wieczorem przy Międzynarodowej było zwężenie w kierunku Wiatracznej
Znaleziono 3538 wyników
- 18 cze 2026, 22:22
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
- Odpowiedzi: 886
- Odsłony: 224358
- 17 cze 2026, 19:51
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
- Odpowiedzi: 886
- Odsłony: 224358
Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
Właśnie jakiś Solbus postanowił zakończyć żywot na TŁ w kierunku Gocławia. Przy okazji spaliły się też świeżo zamontowane ekrany dźwiękochłonne w kierunku Gocławia
Info że tak powiem gorące
Info że tak powiem gorące
- 26 mar 2026, 14:15
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 431359
Komunikacja miejska w Wawrze [II]
Sławomir Potapowicz na lokalnej grupce Wawer Jozefow Otwock ogłosił, że Rafał „podjął decyzję” o 521 co 30 minut do DWC, a co 7,5 minuty do Wiatraka. Skisłem ;) Dokładnie. Na Fejsie widziałem wpis z jakiejś otwockiej grupy lokalnej z triumfującym wpisem że 521 zostaje do DWC i że decyzje o tym podj...
- 25 mar 2026, 9:39
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 431359
- 25 mar 2026, 9:13
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 431359
Komunikacja miejska w Wawrze [II]
Aha i jeszcze jedno. Przypadkiem od kwietnia TW nie planuje remontu torowiska w Al. Jerozolimskich? Jeżeli tak to pomysł z jazdą 521 do Centralnego nie jest taki absurdalny
- 24 mar 2026, 19:44
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 431359
Komunikacja miejska w Wawrze [II]
Da się, trzeba zrobić postój wyrównawczy na Stanów Zjednoczonych, tak jak cmentarki mają. I wtedy: ...Grochowska - Rondo Wiatraczna (Wiatraczna 03) - Al. Stanów Zjednoczonych (Wiatraczna 09, a potem postój na powiedzmy Wiatraczna 79) - Grenadierów - Waszyngtona (przystanek Grenadierów właściwie wsp...
- 24 mar 2026, 9:10
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 431359
- 31 sty 2026, 11:32
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska na Gocławiu i Saskiej Kępie
- Odpowiedzi: 4297
- Odsłony: 503966
Komunikacja miejska na Gocławiu i Saskiej Kępie
Ja za to widziałem.ZielonyJamnik pisze: ↑30 sty 2026, 15:11Ale jeśli chcemy coś usunąć to jaką chcesz alternatywę. Są 5xx, nie słyszałem żeby ludzie się nie mieliścili
- 29 sty 2026, 23:37
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska na Gocławiu i Saskiej Kępie
- Odpowiedzi: 4297
- Odsłony: 503966
Komunikacja miejska na Gocławiu i Saskiej Kępie
A po co coś w zamian? Jak dla mnie do 182 wsiadają głównie ludzie którzy nie zdążyli na 188/514/520/523/525 Ta linia jest przynajmniej zmiejszenia jej do roli (na wczoraj) jakiegoś 382 albo nawet likwidacji, a wozy z weekendu powinny być przerzucone na kursy weekendowe 401. No i witamy typowego zbi...
- 12 lis 2025, 5:50
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
- Odpowiedzi: 409
- Odsłony: 96417
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
Ja bym proponował na przyszłość aby w takie dni jak wczoraj linia 123 kursowała skrócona z Dw.Wschodni (Lubelska) -Stacja Krwiodawstwa/Zwycięzców. Dalsza jazda objazdami przez pół Grochowa, jest bez sensu.
- 02 cze 2025, 19:28
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
- Odpowiedzi: 580
- Odsłony: 107555
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
Ok. Dzięki za info
- 02 cze 2025, 18:46
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
- Odpowiedzi: 580
- Odsłony: 107555
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
A ja mam pytanie - w wersji podstawowej 16 jest całotygodniowa, czy tylko w DP? A jeżeli calotygodniowa to czemu na zmienionej trasie do Wiatracznej kursuje tylko w DP? Czyżby jakiś geniuś ZTM uważał że w DŚ nie ma z Grochowa chętnych na podróż bez przesiadek?
- 25 maja 2025, 10:05
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
- Odpowiedzi: 409
- Odsłony: 96417
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
A brygada c87 na 523 z Olszynki do M Politechnika to promocja z okazji spędów?
- 09 maja 2025, 16:49
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Sąd nad 175 - c.d.
- Odpowiedzi: 149
- Odsłony: 24269
Sąd nad 175 - c.d.
Powiedz to tym, co spóźnili się na samolot i stracili kilka tysięcy za wycieczkę. Ja wrzuciłem to tylko na pokazanie, że jazda na lotnisko to niestety duża niepewność albo konieczność przyjęcia dużego zapasu czasowego. Serio uważasz, że ludzie widząc, że nie jeżdżą pociągi, czekali 3 godziny na sta...
- 21 mar 2025, 10:41
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Praga Północ i jej problemy komunikacyjne
- Odpowiedzi: 684
- Odsłony: 113269