Znaleziono 1838 wyników
- wczoraj, 17:52
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
- Odpowiedzi: 886
- Odsłony: 224346
Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
Wydaje mi się że to zależy jak wąż pękł oraz od miejsca zdarzenia. 7305 miał długą prostą przez co silnik był bardziej rozgrzany, ciężej było zauważyć dym gdy jedziesz. 7325 ledwo ruszył z Centralnego, jeżeli miał postój to silnik trochę odpoczął. Kwestia tego, że 3872 podawał chyba na 2-3 dzień po ...
- wczoraj, 12:36
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
- Odpowiedzi: 886
- Odsłony: 224346
Pożary pojazdów warszawskiej komunikacji
3872 z omnibusa podał za przyczynę pożaru obu Solbusów uszkodzenie przewodu wentylatora. Jeśli to prawda no to mamy 100% winy serwisu mza, szczególnie że wiadomo nie od dziś, że te węże lekko nie mają w przegrzewającym się Solbusie i powinny być prewencyjnie wymieniane na gumy z najwyższej jakości, ...
- wczoraj, 12:03
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: O chłodzeniu i niechłodzeniu
- Odpowiedzi: 2991
- Odsłony: 363682
O chłodzeniu i niechłodzeniu
Przecież od dawna wiadomo, że elastyczność w TW jest na poziomie betonu
- wczoraj, 9:16
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11233
Zmiany od czerwca 2026
To w związku ze Złombusami? Bo nie widzę tego w rozkładach R-2
- 26 cze 2026, 19:17
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Quo vadis, MZA?
- Odpowiedzi: 3994
- Odsłony: 735488
Quo vadis, MZA?
Order z ziemniaka i bilet do elektrociepłowni dla kierowcy. W życiu bym się nie odważył gasić CNG/LNG gaśnicą
- 25 cze 2026, 12:22
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Quo vadis, MZA?
- Odpowiedzi: 3994
- Odsłony: 735488
Quo vadis, MZA?
Na R-2 zameldował się #5800
- 25 cze 2026, 12:20
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: ZTM od kulis
- Odpowiedzi: 1000
- Odsłony: 281291
ZTM od kulis
Niby tak. To że obecnie tyle autobusów ma niesprawną klimę to na pewno jakieś nasze urojenia. Nikt tak nie powiedział, że urojenia. Tak naprawdę lekkie bawełniane spodnie nie zmieniają dużo w kwestii upału. Raczej klime to powinni ogarnąć na ten weekend :( Niestety bardzo dużo jest niesprawnych woz...
- 25 cze 2026, 11:53
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
- Odpowiedzi: 4588
- Odsłony: 1019800
Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
No co ciekawe 7301 jest wyrejestrowany z systemu
- 25 cze 2026, 6:57
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości
- Odpowiedzi: 6869
- Odsłony: 1371926
Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości
Czyli mamy
Mobilis za: 93xx i 95xx
Grodzio za: 98xx
Arriva za: 90xx i 99xx
Wszystko, czy coś ominąłem?
Mobilis za: 93xx i 95xx
Grodzio za: 98xx
Arriva za: 90xx i 99xx
Wszystko, czy coś ominąłem?
- 24 cze 2026, 22:34
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: SIP w autobusach
- Odpowiedzi: 122
- Odsłony: 63029
SIP w autobusach
Widocznie ktoś coś skopał przy aktualizacji sterowników, bo właśnie od około roku stare sterowniki pokazują m.in. czas odjazdu
- 24 cze 2026, 17:13
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: Awarie i utrudnienia w metrze
- Odpowiedzi: 2052
- Odsłony: 385689
Awarie i utrudnienia w metrze
https://miejskireporter.pl/na-wniosek-p ... zamknieta/
To jest chore, że trzeba dowiadywać co się stało z miejskiego reportera, bo ztm tylko pisze oklepaną formułkę.
Swoją drogą ciekawe co zrobią z gościem? Dadzą 100zl mandatu i puszczą do domu?
To jest chore, że trzeba dowiadywać co się stało z miejskiego reportera, bo ztm tylko pisze oklepaną formułkę.
Swoją drogą ciekawe co zrobią z gościem? Dadzą 100zl mandatu i puszczą do domu?
- 24 cze 2026, 11:57
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
- Odpowiedzi: 1766
- Odsłony: 319835
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
To lipa, tak ważne skrzyżowanie też można było zrobić szybciej. Chociaż to trochę dziwne jest, że praca 2,5mies. robotników z wylewaniem na miejscu jest mniej warta, niż klocki przywiezione z KZN i założone w 2 tygodnie
- 24 cze 2026, 5:23
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
- Odpowiedzi: 1766
- Odsłony: 319835
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
Nie wiem czy gdzieś o tym było, ale czy al. Solidarności x JP2 będzie robione płytami contrack?
- 23 cze 2026, 16:12
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11233
- 22 cze 2026, 18:49
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 8536
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
Przecież ostatnio zabrali 10 brygad. Wyciągnąć wtyczki ze 158, gotowe