Ja w tym roku jadąc na paradę do Wolsztyna przesiadając sie w Koninie usłyszałem: "Pociąg Tanich Linii Kolejowych ( tu chwila ciszy ) ojej (dopiero po chwili pani z wyraźnym rozbawieniem w głosie powiedziała) Pociąg Tanich Linii Kolejowych Zielonogórzanin wjedzie na tor X przy peronie Y :) A co...