Znaleziono 24 wyniki

autor: SzErSzEń
21 wrz 2008, 19:23
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Kupię, sprzedam, zamienię...
Odpowiedzi: 889
Odsłony: 244745

moge oddac stare bilety do kasownikow z zeszlej epoku;) ztm. nie kasowane od kierowcy 1,25zł+30gr
autor: SzErSzEń
14 lis 2007, 12:15
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Kupię, sprzedam, zamienię...
Odpowiedzi: 889
Odsłony: 244745

ja chce to sprzedać...juz mi nie potrzebne i nie zbieram tego :)
autor: SzErSzEń
07 lis 2007, 13:29
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Kupię, sprzedam, zamienię...
Odpowiedzi: 889
Odsłony: 244745

:)
autor: SzErSzEń
27 paź 2007, 11:18
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Zdjęcia forumowiczów
Odpowiedzi: 3505
Odsłony: 377621

dziekuje...i caly czas mam wiecej wlosow na glowie :) Wtedy mi sie maszynka popsula i juz muslalem na lyso. Co do 5315 to literki czerwone ma ale kiedys ich nie mial :)
autor: SzErSzEń
27 paź 2007, 0:10
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Zdjęcia forumowiczów
Odpowiedzi: 3505
Odsłony: 377621

Szerszeńkersi
autor: SzErSzEń
31 sty 2007, 22:40
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Kupię, sprzedam, zamienię...
Odpowiedzi: 889
Odsłony: 244745

Mam do sprzedania tabliczki ikarus ktore widnieja na kabinie"PRODUKCJA POJAZDÓW SA". Wszystkie w stanie dobry. Chetnych zapraszam na priv.
autor: SzErSzEń
03 sty 2007, 22:36
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Kupię, sprzedam, zamienię...
Odpowiedzi: 889
Odsłony: 244745

Siemanko
Ma ktoś z Was fotke z 1993r jako 53xx byly nowe??
autor: SzErSzEń
13 cze 2006, 22:51
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Zdjęcia forumowiczów
Odpowiedzi: 3505
Odsłony: 377621

a to ja :)
Obrazek
autor: SzErSzEń
31 maja 2006, 14:41
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Kupię, sprzedam, zamienię...
Odpowiedzi: 889
Odsłony: 244745

Kupię znaczek z IKARUSa 620, który stoi na T-4 (skrzydła pod szybą przednia)
autor: SzErSzEń
28 maja 2006, 10:47
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Kto kogo zna
Odpowiedzi: 1895
Odsłony: 311578

a ja znam takie osoby jak: =D> 6305 =D> 8315 =D> BaStIaN =D> BąBeL =D> DzIdEk =D> FiScHlEiN =D> FlAsH8222 =D> GaCeK =D> IkArUs 5780 =D> MaRcIn =D> MaRkEr =D> R-9 ChEłMsKa =D> R-11 KlEsZcZoWa =D> =D> RiZoNe =D> SłUpEk =D> SzAmOt =D> ZaCiSzAnIn :grin:
autor: SzErSzEń
22 maja 2006, 22:31
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Autobusy San i inne pojazdy historyczne
Odpowiedzi: 828
Odsłony: 176548

Ja osobiscie widzialem tego Ikarusa na R7 w hali
autor: SzErSzEń
17 maja 2006, 22:58
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Najlepsze lewarki z poszczegĂłlnych zajezdni.
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 28964

2744
autor: SzErSzEń
15 maja 2006, 14:39
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Najlepsze lewarki z poszczegĂłlnych zajezdni.
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 28964

2325
autor: SzErSzEń
07 maja 2006, 10:36
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Kto kogo zna
Odpowiedzi: 1895
Odsłony: 311578

SzErSzEń - ja go widziałem, ale on mnie nie
Gdzie mnie widziales??:)
autor: SzErSzEń
06 maja 2006, 11:06
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Stan techniczny autobusów MZA a bezpieczeństwo pasażerów
Odpowiedzi: 592
Odsłony: 87288

Tego nie zauwazylem i nie slyszalem ale jeze sie tak dzieje to jest tylko i wylaczna wina ludzi przy autobusach pracujacych. Takze jezeli mowimy o stanie technicznym autobusow to nie jest wina autobusu tylko i wylacznie IKARUSow tylko ludzi o nie dbajacych mechanicznie i nie sa to tylko wyjatki ze t...