Aktualny spis taboru autobusowego
Ok. dzięki!
Stan na 01.07.2016 miłej lektury....
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
Po wejściu firmy Mobilis od sierpnia ilostan wszystkich autobusów wynosić będzie 1770 sztuk.
R1 - 342
R2 - 313
R3 - 346
R4 - 361
Razem MZA - 1362 (bez testerów)
Mobilis - 269 (250 brygad)
EEC - 32 (30 brygad) (dwóch nadal nie odebrano?)
Grodzisk - 107 (102 brygady ) (bez A510)
Razem Ajenci - 408 ( 382 brygady )
Z ciekawostek jeszcze:
autobusów od 8m do 10m - 192 sztuki
autobusów 12m - 472 sztuki
autobusów 15m - 107 sztuk
autobusów 18m - 999 sztuk
R1 - 342
R2 - 313
R3 - 346
R4 - 361
Razem MZA - 1362 (bez testerów)
Mobilis - 269 (250 brygad)
EEC - 32 (30 brygad) (dwóch nadal nie odebrano?)
Grodzisk - 107 (102 brygady ) (bez A510)
Razem Ajenci - 408 ( 382 brygady )
Z ciekawostek jeszcze:
autobusów od 8m do 10m - 192 sztuki
autobusów 12m - 472 sztuki
autobusów 15m - 107 sztuk
autobusów 18m - 999 sztuk
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
- MilosnikKomunikacji
- Posty: 1246
- Rejestracja: 01 wrz 2015, 20:26
- Lokalizacja: Bródno-Podgrodzie
- Kontakt:
Dokładnie, nie odebrano.beni pisze: EEC - 32 (30 brygad) (dwóch nadal nie odebrano?)
I co walczą w sądzie o te 2 Sancity z Autosanem? 
Ciekawe to jest, EEC jeździ na full brygad, a nie ma żadnej rezerwy. Czy w razie jakiejś awarii autobus jest odwoływany?
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2
Już nie ma pełnej puli brygad w ruchu.
A jak miała, a coś się popsuło to różnie bywało. 
Ile BYD-ów jeździ aktualnie po Warszawie i jakie mają numery?
938 i 939, sztuk dwie.
Według bazy na stronie ZTM tylko jedną mamy. Dlatego pytam.Domas pisze:938 i 939, sztuk dwie.
Miłej lektury....
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
Jelczy M121I jest 54 (4900-4953).beni pisze:Miłej lektury....
4934 po spaleniu kasacja.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Ile Mobilis obecnie zostawił sobie solarisów u12 Axx?
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo 