Nic mi nie wiadomo na temat, żeby wtedy buliło.Wolfchen pisze:A czy wtedy miasto buliło kolei za honorowanie biletów miejskich?urluch pisze:Przez ostatnie 40 lat linia 521 (kiedyś C) jeździła razem z koleją, tramwajami na Gocławek i nikomu nie przeszkadzała.
Nie wiem, które czynności związane z honorowaniem biletów miejskich wymagają większych, niejednorazowych nakładów finansowych.
Ponadto zastanawiam się, gdzie jest granica między obszarami, które wymagają dojazdu wgłąb Warszawy koleją a tymi, które mogą dojechać
tam autobusem.
Jedne autobusy obsługują krótkie relacje, inne przejeżdżają tysiące kilometrów za jednym kursem. Jedne pociągi wożą ludzi na krótkich dystansach
po mieście, inne są międzynarodowe. Żaden z pojazdów nie zdaje się spełniać funkcji, do których jest przeznaczony.
