Remont tunelu średnicowego

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 14 lis 2006, 17:55

tak, tym bardziej, że SKM ma przecież powrócić na trasę przez Śródmieście. Zresztą teraz SKM jeździ wg "tymczasowego" rozkładu (czasowej zmiany rozkładu), który to będzie musiał zostać utrzymany w związku z przedłużeniem remontu tunelu.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5714
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 14 lis 2006, 17:55

W dniu 10/12 wchodzi w życie nowy RJ na trenie całej Europy i na jego podstawie zostanie ułożony rozkład zastępczy, który będzie obowiązywał do czasu zakończenia remontu.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

atomek
Posty: 63
Rejestracja: 03 cze 2006, 10:04

Post autor: atomek » 15 lis 2006, 13:17

Zastanawiam się nad możliwością wprowadzenia wybranych kursów z kier. wschodniego i zachodniego do Dw. Gdańskiego. Dw. Gdański jest skomunikowany z linią metra, a poc. z kier. wschodniego i zachodniego mogłyby być w jakiś bezkolizyjny sposób skomunikowane ze sobą. Może rozwiązałoby to choć częściowo bolączki osób, które teraz muszą wysiadać na Wschodnim lub Zachodnim i dojeżdżać dalej czym innym.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14777
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 15 lis 2006, 13:37

W każdym wypadku pociąg omijałby Zachodni lub Wschodni. Inna sprawa, że o możliwości takiego skierowania decyduje przepustowość Gdańskiego dla krańcujących pociągów i układ zwrotnic na dojeździe do niego...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

atomek
Posty: 63
Rejestracja: 03 cze 2006, 10:04

Post autor: atomek » 15 lis 2006, 15:16

Busmann pisze:W każdym wypadku pociąg omijałby Zachodni lub Wschodni
Dlatego m.in. byłyby to wybrane kursy. Ludzie mogliby zdecydować, czy chcą jechać do Wschodniego/Zachodniego, czy Gdańskiego a i jakby ktos tylko przejeżdżał przez Warszawę a jechał z innego kierunku, niż Siedlce/Radom, to miałby jedną przesiadkę miast dwóch.
Busmann pisze:o możliwości takiego skierowania decyduje przepustowość Gdańskiego dla krańcujących pociągów i układ zwrotnic na dojeździe do niego...
Ktoś z tu obecnych zna układ torowy Gdańskiego?

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5714
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 15 lis 2006, 15:18

atomek pisze: Ktoś z tu obecnych zna układ torowy Gdańskiego?
Po części, znam założenia.

IMHO w obecne sytuacji to tam mogą jechać tylko dodatkowe pociągi, bo ludzie zaciukali by KM za skierowane tam planowych kursów.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 15 lis 2006, 15:20

atomek pisze:Ktoś z tu obecnych zna układ torowy Gdańskiego?
Bodajże pięć torów głównych, przy trzech krawędzie peronowe, dwa pozostawione na ruch towarowy. Jak z odstawczymi - nie wiem.
Busmann pisze:W każdym wypadku pociąg omijałby Zachodni
Ale stawałby na Woli.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5714
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 15 lis 2006, 15:21

Ale stawałby na Woli.
Z Sochaczewa łatwiej chyba było by jechać przez Jelonki, bo przez Wolę jechać na Gd. to żadne udogodnienie.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 15 lis 2006, 15:25

Z Sochaczewa to i owszem, fakt.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5714
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 15 lis 2006, 15:27

Z Sochaczewa to i owszem, fakt.
Z pominięciem Ursusa Płn, Włoch i Gołąbek...
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 15 lis 2006, 15:30

Ursus i Gołąbki to nie problem, ale Włochy są ważne, ech. ;/
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5714
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 27 lis 2006, 12:18

remonttunelu.pl pisze:Stan prac na dzień 21 listopada 2006r.

Betonowanie bankietów
tor nr 3 – pozostało 138 metrów
tor nr 4 – pozostało 138 metrów

Rozłożenie maty wibroizolacyjnej
tor nr 3 i 4 – pozostało 293 metry.

Rozłożenie zbrojenia dolnego wraz z ułożeniem bloczków EBS
tor nr 3 i 4 – 800 metrów

Ułożenie szyn z przytwierdzeniem
tor nr 3 – 760 metrów
tor nr 4 – 800 metrów

Wylano płytę betonową
tor nr 3 – 200 metrów
tor nr 4 – 570 metrów

Wylano konstrukcje odciążające – szt. 2 nad galeriami MPWiK (ul. Marszałkowska i Nowy Świat) tor nr 4 w km 0,825 i 0203

Ułożenie „suchego” wodociągu wzdłuż toru nr 4 – 800 metrów

Ułożenie drabinek kablowych
tor nr 3 – 230 metrów
tor nr 4 – 140 metrów

Ułożenie zbrojenia górnego
tor nr 3 – 500 metrów
tor nr 4 – 700 metrów

Zamontowanie opraw oświetleniowych
tor nr 3 – 320 metrów
tor nr 4 – 340 metrów
Na 9 grudnia się nie wyrobią, ale może do końca roku im się uda... później już tylko odbiory, itd, itp... :roll:
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 27 lis 2006, 19:09

wspaniale, tymczasem w szczycie na średnicy zaplanowano częstotliwość nawet co 3 min. #-o

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 27 lis 2006, 19:11

Będzie tymczasowy rozkład jazdy do Zachodniej/Wschodniej. A potem (kiedyś tam) będzie już pięknie i cudownie.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5714
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 27 lis 2006, 19:15

jasiu pisze:wspaniale, tymczasem w szczycie na średnicy zaplanowano częstotliwość nawet co 3 min. #-o
Właśnie m.in. po to jest ten remont...
A potem (kiedyś tam) będzie już pięknie i cudownie.
Przez jakiś czas, dopóki nie zabiorą się za dalekobieżne, a tu remont ma trwać co najmniej pół roku...
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

ODPOWIEDZ