ZTM od kulis

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Lukas508
Posty: 129
Rejestracja: 08 sie 2024, 16:30

Post autor: Lukas508 » 16 maja 2026, 15:23

Refundacja Ozempicu z budżetu zetteemu :lol:

Łukasz
Posty: 12130
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 16 maja 2026, 16:03

Lukas508 pisze:Refundacja Ozempicu z budżetu zetteemu :lol:
Ma być teraz jakiś turecki, to może opcja z Otokaru
ŁK

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1260
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » 16 maja 2026, 18:35

Tu nie chodzi o otyłych, tylko o ludzi rozwalających się w metrze na półtora miejsca. I o osoby przewożące bagaż na siedzeniu.
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"

Łukasz
Posty: 12130
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 16 maja 2026, 21:59

kocur pisze:Tu nie chodzi o otyłych, tylko o ludzi rozwalających się w metrze na półtora miejsca. I o osoby przewożące bagaż na siedzeniu.
W metrze też rzadko mam ochotę siedzieć na tym 3/4 miejsca i się ocierać o kogoś.
ŁK

Flash8222
Posty: 7268
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 17 maja 2026, 3:46

Lukas508 pisze:
16 maja 2026, 15:23
Refundacja Ozempicu z budżetu zetteemu :lol:
Ja poproszę, pełną refundację 😂

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 18 maja 2026, 18:09

Rozwiązaniem braku odpowiedniej przestrzeni na bagaże w środkach ptz jest zapewnienie odpowiedniej przestrzeni na bagaże. Pozdrawiam, ja i mój bagaż z sąsiedniego fotela w 35WE.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 maja 2026, 21:12

Mam nadzieję, że nie powiesz, iż rozwiązaniem braku odpowiedniej przestrzeni do parkowania w mieście jest zapewnienie odpowiedniej przestrzeni do parkowania.

Aczkolwiek jasne, że to nie to samo, tym niemniej chętnie poznam twoją listę różnic.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 18 maja 2026, 21:19

To chyba oczywiste: jedno sprawia, że więcej osób będzie chętniej jeździć transportem zbiorowym, od którego są aktualnie odstraszani, drugie sprawia, że tych osób będzie mniej. Fakt, że podróżowanie zbiorkomem z dowolnej wielkości bagażem jest po prostu absurdalnie niewygodne w porównaniu z podróżą samochodem, jest raczej jedną z bardziej przeoczanych przyczyn niechęci do tego sposobu przemieszczania się.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 19 maja 2026, 9:26

U nas w robocie kolega oberwał od nerwowego współpasażera w taki sposób, że siłę uderzenia przejął laptop w jego plecaku. Co ciekawe, laptop przeżył i działa do dzisiaj, ale konieczna była wymiana matrycy i kilku innych pierdół. Od tamtej pory kolega jeździ autem a autobusem tylko w przypadku braku konieczności przewiezienia sprzętu. Ja ostatni swój epizod ze zbiorkomem miałem jak na Bródnie oddałem auto do serwisu - jechałem metrem z telefonem w jednej kieszeni i z kluczami w drugiej. Tak to można jeździć :)

(pomijam tutaj dodatkowy czynnik demotywujący w postaci randomowej agresji współpasażerów XD)

Awatar użytkownika
karmat
Posty: 443
Rejestracja: 01 gru 2020, 20:25
Lokalizacja: Nowodwory
Kontakt:

Post autor: karmat » 19 maja 2026, 19:03

kocur pisze:
16 maja 2026, 18:35
Tu nie chodzi o otyłych, tylko o ludzi rozwalających się w metrze na półtora miejsca. I o osoby przewożące bagaż na siedzeniu.
+ Kobiety też lubią się rozwalać na półtora miejsca zakładając nogę na nogę.

ODPOWIEDZ