Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości
Po pierwsze ajent patrzy o cenę i termin dostawy a nie na opinie miłośników Manów
tatra
-
Autobus Czerwon
- Posty: 4553
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
- Kontakt:
Że też Gulleryuz i Akia nie robią przegubów... 
Ale jak to tak, bez żadnego komunikatu dla prasy?
Jak było podpisanie umów z Relobusem i Mobilisem to chwalono się tym na prawo i lewo, a jak jest PKS to cisza.
Grodzio też ma swoje doświadczenia z MAN-ami. W ramach obecnego kontraktu ich średni przebieg to zaledwie 500 tys. km. Dla porównania Solarisy mają ponad 750 tys..
- ZielonyJamnik
- Posty: 1701
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
A tankują je jeszcze biopaliwem czy sobie dali spokój?
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Wystarczy, że było info o podpisaniu umowy na kontynuację 93xx
A tankowali kiedykolwiek B100 ?
-
NotThisOne
- Posty: 29
- Rejestracja: 07 sie 2024, 22:56
- Lokalizacja: Ursynów
My tu tak pitu pitu, a tu już od 11 godzin wiszą fotki 9601 na fejsie.
https://www.facebook.com/mobilis.polska ... hd1WjMWCdl
Moją uwagę przykuwają:
- eleganckie i przemyślane umiejscowienia numerów taborowych piktogramów
- WIELGACHNE logo WTP na burtach
- siedzenia chyba Kiel Ideo
- mądrze rozplanowana linia graniczna żółtego i czerwonego z tyłu
- ogólna schludność estetyczna wozu (rzadkość w tych czasach)
https://www.facebook.com/mobilis.polska ... hd1WjMWCdl
Moją uwagę przykuwają:
- eleganckie i przemyślane umiejscowienia numerów taborowych piktogramów
- WIELGACHNE logo WTP na burtach
- siedzenia chyba Kiel Ideo
- mądrze rozplanowana linia graniczna żółtego i czerwonego z tyłu
- ogólna schludność estetyczna wozu (rzadkość w tych czasach)
Przód raczej niewiele ma wspólnego z estetyką, ale może to kwestia gustu.
Dlaczego drugie drzwi są tak blisko trzecich? Już mi się nie podoba.
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"
Żeby wymiana pasażerska była dłuższa.
-
WielkiElektronik0109
- Posty: 24
- Rejestracja: 30 kwie 2025, 14:18
Chyba zamówili R&G zamiast SiMSa, po raz pierwszy w Mobilisie
"Najtrudniej zbić argumenty kogoś mówiącego nie na temat."
Nie po raz pierwszy, bo w MANy oraz Scanie w Krakowie mają już R&G.
-
WielkiElektronik0109
- Posty: 24
- Rejestracja: 30 kwie 2025, 14:18
Wiem, miałem na myśli warszawski oddział
"Najtrudniej zbić argumenty kogoś mówiącego nie na temat."