Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

Moderatorzy: JacekM, Dantte

tatra
Posty: 367
Rejestracja: 07 wrz 2009, 16:38
Lokalizacja: z ulicy Stołecznej(zawsze)

Post autor: tatra » 29 maja 2026, 12:40

Po pierwsze ajent patrzy o cenę i termin dostawy a nie na opinie miłośników Manów
tatra

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 29 maja 2026, 13:09

Że też Gulleryuz i Akia nie robią przegubów... :D

alojz
Posty: 2490
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 29 maja 2026, 14:08

piorunus pisze:
29 maja 2026, 5:42
Z innej beczki - umowa z Grodziem na przeguby podpisana. klik
Ale jak to tak, bez żadnego komunikatu dla prasy?
Jak było podpisanie umów z Relobusem i Mobilisem to chwalono się tym na prawo i lewo, a jak jest PKS to cisza.
tatra pisze:
29 maja 2026, 12:40
Po pierwsze ajent patrzy o cenę i termin dostawy a nie na opinie miłośników Manów
Grodzio też ma swoje doświadczenia z MAN-ami. W ramach obecnego kontraktu ich średni przebieg to zaledwie 500 tys. km. Dla porównania Solarisy mają ponad 750 tys..

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1701
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 29 maja 2026, 15:59

A tankują je jeszcze biopaliwem czy sobie dali spokój?
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

piorunus
Posty: 494
Rejestracja: 24 mar 2015, 10:53

Post autor: piorunus » 29 maja 2026, 18:52

alojz pisze:
29 maja 2026, 14:08
Ale jak to tak, bez żadnego komunikatu dla prasy?
Jak było podpisanie umów z Relobusem i Mobilisem to chwalono się tym na prawo i lewo, a jak jest PKS to cisza.
Wystarczy, że było info o podpisaniu umowy na kontynuację 93xx :lol:
ZielonyJamnik pisze:
29 maja 2026, 15:59
A tankują je jeszcze biopaliwem czy sobie dali spokój?
A tankowali kiedykolwiek B100 ?

NotThisOne
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2024, 22:56
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: NotThisOne » 29 maja 2026, 19:30

Raczej tak, skoro mają osobną stację pod biopaliwo
195

alojz
Posty: 2490
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 29 maja 2026, 19:31

piorunus pisze:
29 maja 2026, 18:52
A tankowali kiedykolwiek B100 ?
A to jakie paliwo jest w drugim punkcie tankowania?

Lukas508
Posty: 129
Rejestracja: 08 sie 2024, 16:30

Post autor: Lukas508 » 29 maja 2026, 19:41

My tu tak pitu pitu, a tu już od 11 godzin wiszą fotki 9601 na fejsie.
https://www.facebook.com/mobilis.polska ... hd1WjMWCdl

Moją uwagę przykuwają:
- eleganckie i przemyślane umiejscowienia numerów taborowych piktogramów
- WIELGACHNE logo WTP na burtach
- siedzenia chyba Kiel Ideo
- mądrze rozplanowana linia graniczna żółtego i czerwonego z tyłu
- ogólna schludność estetyczna wozu (rzadkość w tych czasach)

Awatar użytkownika
MJ
(Jachim)
Posty: 1400
Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57

Post autor: MJ » 29 maja 2026, 20:00

Lukas508 pisze:
29 maja 2026, 19:41
- ogólna schludność estetyczna wozu (rzadkość w tych czasach)
Przód raczej niewiele ma wspólnego z estetyką, ale może to kwestia gustu.

Flash8222
Posty: 7269
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 29 maja 2026, 20:53

piorunus pisze:
29 maja 2026, 18:52
alojz pisze:
29 maja 2026, 14:08
Ale jak to tak, bez żadnego komunikatu dla prasy?
Jak było podpisanie umów z Relobusem i Mobilisem to chwalono się tym na prawo i lewo, a jak jest PKS to cisza.
Wystarczy, że było info o podpisaniu umowy na kontynuację 93xx :lol
ZielonyJamnik pisze:
29 maja 2026, 15:59
A tankują je jeszcze biopaliwem czy sobie dali spokój?
A tankowali kiedykolwiek B100 ?
Oczywiście, że tak. Był dał nich osobny dystrybutor.

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1260
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » 29 maja 2026, 21:22

Dlaczego drugie drzwi są tak blisko trzecich? Już mi się nie podoba.
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"

alojz
Posty: 2490
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 29 maja 2026, 21:33

Żeby wymiana pasażerska była dłuższa.

WielkiElektronik0109
Posty: 24
Rejestracja: 30 kwie 2025, 14:18

Post autor: WielkiElektronik0109 » 29 maja 2026, 21:36

Chyba zamówili R&G zamiast SiMSa, po raz pierwszy w Mobilisie
"Najtrudniej zbić argumenty kogoś mówiącego nie na temat."

Flash8222
Posty: 7269
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 29 maja 2026, 21:55

Nie po raz pierwszy, bo w MANy oraz Scanie w Krakowie mają już R&G.

WielkiElektronik0109
Posty: 24
Rejestracja: 30 kwie 2025, 14:18

Post autor: WielkiElektronik0109 » 29 maja 2026, 22:27

Flash8222 pisze:
29 maja 2026, 21:55
Nie po raz pierwszy, bo w MANy oraz Scanie w Krakowie mają już R&G.
Wiem, miałem na myśli warszawski oddział
"Najtrudniej zbić argumenty kogoś mówiącego nie na temat."

ODPOWIEDZ