Moderatorzy: Tyrystor, Dantte
-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 04 gru 2007, 20:17
JacekM pisze:w 2062+2063 BUSE późni się o godzinę
nie tlyko. 2068+2069, 2006+2007... Ale chyba nie pózni sie tylko spieszy

-
Adam G.
- Posty: 4878
- Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: Adam G. » 05 gru 2007, 1:21
solaris8315 pisze:JacekM pisze:w 2062+2063 BUSE późni się o godzinę
nie tlyko. 2068+2069, 2006+2007... Ale chyba nie pózni sie tylko spieszy

Pal licho BUSE, ostatnio w coraz większej ilości autobusów i tramwajów Monetel różni się nawet o 10 minut od rzeczywistości! Tak to jest, jak się olewa transfer pliku kasowników...
noidea
-
reserved
- Posty: 13912
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 12 gru 2007, 18:15
Nie wiem jak w innych, ale dziś w 8907 na wewnętrznym wyświetlaczu była wgrana informacja "poszukujemy kierowców [nr tel....] [...]".
-
m72
- (mateusz72)
- Posty: 1625
- Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
- Lokalizacja: z nienacka
Post
autor: m72 » 12 gru 2007, 18:16
reserved pisze:Nie wiem jak w innych, ale dziś w 8907 na wewnętrznym wyświetlaczu była wgrana informacja "poszukujemy kierowców [nr tel....] [...]".
Praca dla kierowców. Wszędzie jest to wgrane.
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.
-
Jamnik
- Posty: 1385
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Jamnik » 12 gru 2007, 18:19
reserved pisze:Nie wiem jak w innych, ale dziś w 8907 na wewnętrznym wyświetlaczu była wgrana informacja "poszukujemy kierowców [nr tel....] [...]".
Od wakacji chyba to leci.

W innych też.

-
reserved
- Posty: 13912
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 12 gru 2007, 18:22
Praca dla kierowców. Wszędzie jest to wgrane.
Od wakacji chyba to leci.

W innych też.

Aha przepraszam... pierwszy raz na to widzę na oczy w wozach MZA... bo w ITSie to widziałem

-
Plesim
- Posty: 2818
- Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
- Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11
Post
autor: Plesim » 12 gru 2007, 18:33
reserved pisze:pierwszy raz na to widzę na oczy w wozach MZA... bo w ITSie to widziałem
A od kiedy ITS to jest to samo co MZA?

-
Tymesz
- Zbanowany
- Posty: 381
- Rejestracja: 31 sie 2006, 12:18
Post
autor: Tymesz » 13 gru 2007, 0:02
Witam.
Plesim pisze:reserved pisze:pierwszy raz na to widzę na oczy w wozach MZA... bo w ITSie to widziałem
A od kiedy ITS to jest to samo co MZA?

@reserved'owi chodzi oto że w autobusach ITS'u też był wyświetlany komunikat, że poszukują kierowców.
Memento mori
120503141125010703240322100835281205031411251309040905112611040811
-
levar
- Posty: 2414
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
- Lokalizacja: Warszawa Stegny
-
Kontakt:
Post
autor: levar » 13 gru 2007, 1:48
mateusz72 pisze:Praca dla kierowców.
Słynny i cooltowy jak dla mnie plakat "Szanowne Panie, jesteście stworzone do kierowania autobusami" (mhm mhm aha, a ja jestem urodzoną baletnicą

) umieszczony w 8026 poniżej okien w miejscu na wózki a na nim ktoś dopisał: "Za 1200 zł"

.
Poza tym decha w 4/117 #8026 z 2005 r. (przystanki Konstruntorska i Curtis Plaza jako stałe

).
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
-
Adam G.
- Posty: 4878
- Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: Adam G. » 13 gru 2007, 8:21
Tymesz pisze:Witam.
Plesim pisze:
A od kiedy ITS to jest to samo co MZA?

@reserved'owi chodzi oto że w autobusach ITS'u też był wyświetlany komunikat, że poszukują kierowców.
A tam takiego komunikatu wgranego nie ma
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
noidea
-
alojzy
- Posty: 807
- Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08
Post
autor: alojzy » 13 gru 2007, 8:58
Według wewnętrznego wyświetlacza w grodziskich Scaniach (A532) 138 nadal jeździ Polną. Stoi tam zresztą cały czas zakryty plandeką przystanek.
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 13 gru 2007, 10:41
levar pisze:Konstruntorska
literówka Twoja czy MZA?
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
Tymesz
- Zbanowany
- Posty: 381
- Rejestracja: 31 sie 2006, 12:18
Post
autor: Tymesz » 13 gru 2007, 13:41
Adam G. pisze:Tymesz pisze:Witam.
@reserved'owi chodzi oto że w autobusach ITS'u też był wyświetlany komunikat, że poszukują kierowców.
A tam takiego komunikatu wgranego nie ma
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
Był
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Memento mori
120503141125010703240322100835281205031411251309040905112611040811
-
Adam G.
- Posty: 4878
- Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
- Lokalizacja: Żoliborz
Post
autor: Adam G. » 13 gru 2007, 14:51
Tymesz pisze:
Był
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Czyżby? Czy może tylko naklejki pod wyświetlaczami z adresem internetowym ośrodka szkoleniowego ITS i numerem telefonu tamże?

noidea
-
reserved
- Posty: 13912
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 13 gru 2007, 15:08
Adam G. pisze:Czyżby? Czy może tylko naklejki pod wyświetlaczami z adresem internetowym ośrodka szkoleniowego ITS i numerem telefonu tamże?

Możliwe że to.. nie pamiętam dokładnie (to też jest informacja pasażerska

).
Ale mi chodziło o to, że pierwszy raz się stykam z tego typu informacją w MZA... w taki sposób podaną.