Wykaz brygad na poszczególnych liniach

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

alojzy
Posty: 807
Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08

Post autor: alojzy » 14 cze 2011, 16:12

A ja byłbym niezmiernie zobowiązany za podanie godzin odjazdów z krańców redutowych dodatków na 174.

Georg
Posty: 6281
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 14 cze 2011, 16:24

A z czym się łączy 58/157?

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 14 cze 2011, 16:28

132
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 14 cze 2011, 16:49

bartoni722 pisze:132
Ta druga bwl 61/132+157 to teraz jest jako 06A/132 czy jakoś inaczej?

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 14 cze 2011, 16:50

A niewiem. Niech ktoś z okolic się wypowie, bo ja mam za daleko by to sprawdzić.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 14 cze 2011, 17:08

bartoni722 pisze:A niewiem. Niech ktoś z okolic się wypowie, bo ja mam za daleko by to sprawdzić.
Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 61 :arrow: 06/132 :-k

Łukasz
Posty: 12124
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 14 cze 2011, 17:23

pawcio pisze: [ Dodano: Wto 14 Cze, 2011 ]
A Praga na 14 solówką wylądowała, bo niestety tak wyszło z tymczasowego maximum po rozjechaniu się terminów Nowowiejskiej i Targowej. Dlatego też na te linie nie ma rozkładów sobotnio-niedzielnych (maximum bez poważnych przerzutów nijak nie chciało się zamknąć).
Przecież Praga na linie Mokotowskie ma łatwiej dojechać niż na Bródno.

A toto jedzie chociaż na Banacha jako 25, czy od razu jako 14->Służewiec przez Narutowicza?


Już widzę, że na Wilanowską.
ŁK

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 14 cze 2011, 17:42

Na Wilanowską, to raz. Dwa, ten rozkład jest protezą na rozjeżdżające się terminy remontów.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 14 cze 2011, 22:29

michał1984 pisze:
bartoni722 pisze:A niewiem. Niech ktoś z okolic się wypowie, bo ja mam za daleko by to sprawdzić.
Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 61 :arrow: 06/132 :-k
To nie jest czasem 056 :arrow: 801+132?.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 14 cze 2011, 22:40

Bernard pisze:
michał1984 pisze: Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 61 :arrow: 06/132 :-k
To nie jest czasem 056 :arrow: 801+132?.
Ta brygada jest na michasia a tu chodzi o mobilisa i u12 ;-)

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 15 cze 2011, 12:18

:arrow: 58/157+132
:arrow: 06A/132

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 2154
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 15 cze 2011, 13:34

Z czym się łączy 71/1 ;-) ?
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 15 cze 2011, 13:43

Chwilowo z niczym. Łączyło się wcześniej z 3 i 25.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Tobiasso22

Post autor: Tobiasso22 » 15 cze 2011, 15:30

Poproszę o 2/514 z woli grzybowskiej w miedzyszczycie. Sprzet nam szwankuje

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 2873
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 15 cze 2011, 15:33

Tobiasso22 pisze:Sprzet nam szwankuje
:rotfl:

Zablokowany