Warszawska Kolej Dojazdowa

Moderator: JacekM

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 17 wrz 2012, 22:45

Przecież one są genetycznie uodpornione na kompletnie wszystko. Że też tego w końcu nie wezmą i nie wytrują.
ŁK

Jacek Z.
Posty: 1873
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:14

Post autor: Jacek Z. » 17 wrz 2012, 23:01

Łukasz pisze:Przecież one są genetycznie uodpornione na kompletnie wszystko. Że też tego w końcu nie wezmą i nie wytrują.
Ten pomysł nie przejdzie - "obrońcy praw zwierząt" za bardzo by się rzucili (a człowiek to nie ma prawa chodzić po niezakupkanym?). Gołębie musiałyby zostać zaliczone do gryzoni (tak jak marchewka do owoców). Nieunikniony skutek wojny cywilizacji z przyrodą...

A propos, np. na WKD Ochota wisi wielka jaskrawa tablica o zakazie dokarmiania gołębi. Niedawno widziałem też na jednym dworcu w pogoni za gołębiem mocno chwiejącego się pijaczka z plastikowym widelcem w przednich odnóżach;-)

manyg1
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2012, 8:13

Post autor: manyg1 » 24 wrz 2012, 22:54


Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 04 paź 2012, 22:58

WKD chyba pierwszy raz przełączyła EN97. EN97-007 jeździ w parze z EN97-010.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Jacek Z.
Posty: 1873
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:14

Post autor: Jacek Z. » 04 paź 2012, 23:48

Walas pisze:WKD chyba pierwszy raz przełączyła EN97. EN97-007 jeździ w parze z EN97-010.
Wow! :eek: To chyba dobrze. W powszedni dzień te pojedyncze składy nie wyglądają na zbyt mało zapełnione. Ciekawe jak to się mieści w podwójnej na zawrotkach na Śródmieściu...

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 05 paź 2012, 5:59

Chodzi raczej o przełączenie połówek...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 05 paź 2012, 8:07

Glonojad pisze:Chodzi raczej o przełączenie połówek...
Tak, zgadza się.

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 05 paź 2012, 8:54

Jacek Z. pisze:Ciekawe jak to się mieści w podwójnej na zawrotkach na Śródmieściu...
Jakby miały jeździć jako dwie całe jednostki, to w ogóle by się nie zmieściły, nie tylko na Śródmieściu, ale na każdym innym peronie.

Jacek Z.
Posty: 1873
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:14

Post autor: Jacek Z. » 05 paź 2012, 20:42

Walas pisze:
Glonojad pisze:Chodzi raczej o przełączenie połówek...
Tak, zgadza się.
](*,) O ja nieszczęsny :D A już sobie wyobrażałem skład z czterech połówek EN97 ;-)

Z niegdysiejszych artykułów w sieci zrozumiałem tylko, że chodziło aby była możliwość ewentualnego rozłączenia zestawu i wypuszczenia połówek "a" i "b" na różne obiegi...

Nxo
Posty: 644
Rejestracja: 22 lut 2011, 10:42
Lokalizacja: Otwock Mały

Post autor: Nxo » 23 paź 2012, 9:33

dziś na śródmieściu widziana

EN97-014

czyżby wszystkie wukadki dostarczone ??

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 23 paź 2012, 10:55

Nxo pisze:dziś na śródmieściu widziana

EN97-014

czyżby wszystkie wukadki dostarczone ??
I to już dawno ;-) .

Nxo
Posty: 644
Rejestracja: 22 lut 2011, 10:42
Lokalizacja: Otwock Mały

Post autor: Nxo » 23 paź 2012, 12:35

szkoda ze jeszcze dużo EN94 jeździ liniowo :(

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 23 paź 2012, 12:43

Nxo pisze:szkoda ze jeszcze dużo EN94 jeździ liniowo :(
Czy ja wiem czy dużo? EN94: 04+37, 08+09(?), 10+39, 13+34, 15+26, 16+17, 18+33, 23+32, 27+28 i jakaś jeszcze :-k . Dla Ciebie to może i szkoda, ale dla mnie nie. EN94 to chyba najlepsze jednostki na WKD, tak samo jak Ikarusy w MZA.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 23 paź 2012, 14:22

Nxo pisze:szkoda ze jeszcze dużo EN94 jeździ liniowo
Niestety... Ale jak tylko się zmieni zasilanie, to wylecą na szczęście ;)
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

paszym
Posty: 158
Rejestracja: 22 wrz 2011, 20:11
Lokalizacja: Opypy

Post autor: paszym » 29 paź 2012, 19:37

Zawsze myślałem, że Prima Aprilis jest jakoś na wiosnę, a tu...
wkd.com.pl pisze:Warszaska kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje poróżnych, iż prace remontowe na odcinku Grodzisk Maz. Radońska - Podkowa Leśna Główna prowadzone będą w okresie od 5 listopada do 9 listopada 2012r. , a nie jak było wcześniej zakładane do 16.11.2012r.

W związku z powyższym w dniach: 5, 7-9 listopada, w godz. 8:20 – 17:50 oraz dnia 6 listopada, w godz. 8:20 - 22:00, zamknięty będzie dla ruchu pociągów odcinek linii WKD Grodzisk Mazowiecki - Podkowa Leśna Główna.
Na w/w odcinku kursować będzie autobusowa komunikacja zastępcza.
http://wkd.com.pl/index.php/pl/news/full/233

Chyba takie krótkie zamknięcia powinno się robić w nocy, a jak nie w nocy to w weekend, a jak nie w nocy i nie w weekend to w wakacje. Albo chociaż w taką porę roku, że chętnie się przejdę dodatkowe pół kilometra i poczekam na ulicy na spóźniony autobus albo pojadę rowerem.
Do tego informacja na stronie do bani - jak zwykle nie napiszą nic o biletach, a żeby ściągnąć cały rozkad na 5 dni w PDFie to muszę 4 pliki zapisywać.

Na szczęście tylko 5 dni...

Ciekawym co to za prace remontowe. Strzelam, że będą kłaść urządzenia SRK, bo kopali niedawno jakiś rów wzdłuż toru.
Będę oryginalny i zostawię bez podpisu.

ODPOWIEDZ