Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
tomstak
Posty: 1057
Rejestracja: 31 sty 2012, 2:00

Post autor: tomstak » 04 cze 2013, 15:18

Tor nr. 2 zamknięty, wprowadzono ruch jednotorowy dwukierunkowy po torze nr. 1
Posterunek Wileńska-Marki dyktuje rozkazy pisemne "N" na pominięcie wyświetlającego sygnał "Stój" semafora "D 1" i wyjazd na tor "lewy" nr. 1.

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 04 cze 2013, 17:26

Sporo się dzieje:
Wypadek na przejeździe kolejowym na linii Warszawa - Działdowo
2013-06-04 16:46:01

Na przejeździe kolejowym koło przystanku Konopki w pociąg PKP Intercity uderzył motorowerzysta. W wyniku wypadku nastąpiła przerwa w ruchu na linii Warszawa - Działdowo.

Pociągi kursujące linią Warszawa - Działdowo mogą być opóźnione około 30 - 60 minut. Opóźnienia mogą ulegać zmianie.
Motorower w pociąg, czy odwrotnie? Na pewno nie śmiertelny, za małe opóźnienie. Warmia do Olsztyna, 35101. KM 51432 do Zachodniej też w plecy ok 30-40min.


Ponadto SBL miedzy Grodziskiem a Żyrardowem leży - pewnie skutki burz.
Miedzy Grodziskiem a Żyrardowem zapowiadanie telefoniczne.

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2958
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 04 cze 2013, 19:52

MALIN pisze:Warszawa Wileńska potrącenie pieszego przez poc. Kolei Mazowieckich nr 7748 rel. Tłuszcz - W-wa Wileńska
Ojciec z synem przechodzili przez tory. Ojciec został potrącony śmiertelnie, a synowi udało się uciec.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
tomstak
Posty: 1057
Rejestracja: 31 sty 2012, 2:00

Post autor: tomstak » 05 cze 2013, 2:23

WojtekE65 pisze:Sporo się dzieje:
Wypadek na przejeździe kolejowym na linii Warszawa - Działdowo
2013-06-04 16:46:01

Na przejeździe kolejowym koło przystanku Konopki w pociąg PKP Intercity uderzył motorowerzysta. W wyniku wypadku nastąpiła przerwa w ruchu na linii Warszawa - Działdowo.

Pociągi kursujące linią Warszawa - Działdowo mogą być opóźnione około 30 - 60 minut. Opóźnienia mogą ulegać zmianie.
Motorower w pociąg, czy odwrotnie? Na pewno nie śmiertelny, za małe opóźnienie. Warmia do Olsztyna, 35101. KM 51432 do Zachodniej też w plecy ok 30-40min.
Kierowca motoroweru zbiegł z miejsca wypadku.

lukasek1
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2010, 19:06

Post autor: lukasek1 » 05 cze 2013, 13:09

WojtekE65 pisze:Sporo się dzieje:
Wypadek na przejeździe kolejowym na linii Warszawa - Działdowo
2013-06-04 16:46:01

Na przejeździe kolejowym koło przystanku Konopki w pociąg PKP Intercity uderzył motorowerzysta. W wyniku wypadku nastąpiła przerwa w ruchu na linii Warszawa - Działdowo.

Pociągi kursujące linią Warszawa - Działdowo mogą być opóźnione około 30 - 60 minut. Opóźnienia mogą ulegać zmianie.
Motorower w pociąg, czy odwrotnie? Na pewno nie śmiertelny, za małe opóźnienie. Warmia do Olsztyna, 35101. KM 51432 do Zachodniej też w plecy ok 30-40min.


Ponadto SBL miedzy Grodziskiem a Żyrardowem leży - pewnie skutki burz.
Miedzy Grodziskiem a Żyrardowem zapowiadanie telefoniczne.
Pijany 17-latek zderzył się z pociągiem, zanim przyjechała policja uciekł

O wielkim szczęściu może mówić 17-letni mieszkaniec gminy Ciechanów, który wczoraj zderzył się z pociągiem na przejeździe kolejowym w Chruszczewie w gminie Ciechanów.

We wtorek, 4 czerwca ok. 16.05 policja otrzymała zgłoszenie o tym, że na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Chruszczewo. Jak ustalili policjanci 17-letni chłopak kierując motorowerem w nieustalonych okolicznościach uderzył w wagon składu osobowego relacji Warszawa - Gdańsk. Po zderzeniu zabrał motorower i zbiegł. Po pewnym czasie zgłosił się do szpitala w związku z urazem nogi.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego jednośladem, w wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu.

Gdy wyjdzie ze szpitala usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji.

autor: KPP Ciechanów

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2354
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 05 cze 2013, 17:37

Moze utrzymywac, ze napil sie po z nerwow i nie udowodnią .

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 05 cze 2013, 17:58

lukasek1 pisze:
WojtekE65 pisze:Sporo się dzieje:
Pijany 17-latek zderzył się z pociągiem, zanim przyjechała policja uciekł

Jak ustalili policjanci 17-letni chłopak kierując motorowerem w nieustalonych okolicznościach uderzył w wagon składu osobowego relacji Warszawa - Gdańsk.

autor: KPP Ciechanów
[/quote="lukasek1"]
Miejmy nadzieję, że ustalenia policji ciechanowskiej w innych sprawach niż relacje pociągów są o wiele dokładniejsze ;)

Awatar użytkownika
tomstak
Posty: 1057
Rejestracja: 31 sty 2012, 2:00

Post autor: tomstak » 05 cze 2013, 20:14

rhemek pisze:Moze utrzymywac, ze napil sie po z nerwow i nie udowodnią .
Udowodnią - zależy od tendencji, jak po trzech "dmuchach" miał tendencję spadkową, to już wiedzą kiedy pił. Po ucieczce z miejsca zdarzenia (nawet gdyby był trzeźwy), to go i tak prokurator potraktuje jakby jechał na podwójnym gazie (chyba że będzie miał "plecy").

abubu
Posty: 144
Rejestracja: 11 sie 2009, 20:20

Post autor: abubu » 05 cze 2013, 21:36

vernalisadonis pisze:
MALIN pisze:Warszawa Wileńska potrącenie pieszego przez poc. Kolei Mazowieckich nr 7748 rel. Tłuszcz - W-wa Wileńska
Ojciec z synem przechodzili przez tory. Ojciec został potrącony śmiertelnie, a synowi udało się uciec.
Syna zabrało pogotowie z objawami zawału serca.

abubu
Posty: 144
Rejestracja: 11 sie 2009, 20:20

Post autor: abubu » 07 cze 2013, 17:11

W Łochowie samochód uszkodził sieć trakcyjną, zamknięte tory 2, 4, 6, 8.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 07 cze 2013, 18:08

Na odcinku Tłuszcz - Jasienica Maz. minąłem 4 kible w kierunku północnym. Nieźle przytkało szlak.
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Piotr Wi
Posty: 56
Rejestracja: 20 cze 2008, 19:37
Lokalizacja: Kanie

Post autor: Piotr Wi » 07 cze 2013, 20:56

Tym razem na WKD w Komorowie kolejny najszybszy info z lokalnego WPR: http://wiadomosci.wpr24.pl/_wypadek_na_ ... wstrzymane

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 07 cze 2013, 22:30

Jeszcze małe utrudnienia ze skierniewickiej:
Awaria pociągu Wiedenka
2013-06-07 18:25

Przed przystankiem Sucha Żyrardowska nastąpiła awaria pociągu nr 33120 Wiedenka rel. Warszawa Wschodnia (16:13) - Skierniewice (17:33). Podróżni w kierunku Skierniewic będą kontynuować podróż pociągiem nr 234/5 rel. Warszawa Wschodnia (17:41) - Sucha Żyrardowska (18:52) - Skierniewice (19:11).

Awatar użytkownika
marcin89
Posty: 816
Rejestracja: 13 paź 2008, 16:03
Lokalizacja: Sulejówek

Post autor: marcin89 » 07 cze 2013, 23:16

Ok 17 pękła szyna na torze podmiejskim średnicowym (wsch -> zach). Pociągi kierowane były przez centralny.

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 08 cze 2013, 20:42

Dziś w środku dnia też chwilę w kierunku Zachodniego jeżdżono tylko po średnicy dalekobieżnej. Sitkol mówił "naprawa pociągu KM". Strona KM milczała :)

ODPOWIEDZ