Komunikacja w Rembertowie

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 24 gru 2014, 15:14

O co chodzi z tym rozkładem 153? Nigdzie nie było podane, że dziś będzie obowiązywał specjalny rozkład ani nie świecił się na czerwono na stronie. Zauważyłem to jak wracałem po 7 rano w stronę przystanku Paderewskiego, gdzie miał przyjechać 7:07 lub 7:37, po czym przyjechał 7:52 i nie był to żaden spóźniony kurs. :^o #-o

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 24 gru 2014, 15:45

Fakt, jedynie w ulotce była mowa o specjalnym rozkładzie jazdy dla 153. :razz:

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 24 gru 2014, 16:00

No dobra, ale to jest czy go nie ma, bo odbył się kurs którego nie ma w tym nowym rozkładzie.

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 24 gru 2014, 16:03

Bo 153 kursuje co 15 minut, ale w jedną stronę tradycyjnie system "zjadł" połowę kursów. :wink:

Awatar użytkownika
ncc2000
Posty: 61
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:01

Post autor: ncc2000 » 12 sty 2015, 16:33

Mam wrażenie codziennie jeżdżąc rano do pracy 143, że szybciej się jedzie przez przejazd (mimo korka przed nim) niż Strażacką i Żołnierską wcześniej. Taka ciekawostka.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 12 sty 2015, 16:54

Stoper do ręki i mierz czas. Powtórz czynność z 10 razy. Po powrocie trasy stałej powtórz czynność następne 10 razy. :p

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 12 sty 2015, 22:21

Z kolei jazda 225 to największy absurd, nic dziwnego, że odpływ pasażerów jest dosyć znaczący. Sam się naciąłem, bo ani w rozkładach, ani pod tablicami nie ma opisu, że po Marsa jedzie Żołnierską i dalej przez Wygodę. Kto będzie robił takie kółko =;

Konied Makevski
Posty: 180
Rejestracja: 24 mar 2013, 15:06

Post autor: Konied Makevski » 13 sty 2015, 17:25

Po to chyba właśnie jeździ, żeby zapewnić dojazd Wygodzie. ;)

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 14 sty 2015, 20:58

Ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie jechał do Okularowej 225.

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 18 lut 2015, 15:40

autobusczerwony podaje, że najprawdopodobniej 199 będzie wjeżdżało wgłąb osiedla AON. Dokąd? Dla kogo? Dlaczego 199, nie 225?

Awatar użytkownika
ncc2000
Posty: 61
Rejestracja: 19 wrz 2009, 19:01

Post autor: ncc2000 » 18 lut 2015, 16:27

Dla ludzi? 90% wychodzących o poranku ze 199 na pętli Remberów AON idzie dalej za bramę, bo są studentami lub pracownikami uczelni. Bardzo dobry ruch ZTM.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 18 lut 2015, 18:42

PiotrekP pisze:autobusczerwony podaje, że najprawdopodobniej 199 będzie wjeżdżało wgłąb osiedla AON. Dokąd?
Może do ronda na Czerwonych Beretów? Bo raczej dalej przez Chruściela nie pojedzie, bo potencjalnym krańcem jeszcze zostanie parking przy Pontonowej (który raczej należy do uczęszczanych) albo zawrotkę zbutują przy skrzyżowaniu z Gierczak.
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 18 lut 2015, 22:24

Ewentualnie oberek jednokierunkową do Pontonierów > Czerwonych Beretów > Chruściela. Zastanawiałem się, dlaczego nie podjeżdża do PKP, skoro ząbkowski darmobus może wykręcać, przez co duża rzesza pasażerów wybiera go, bo spacer od Eskulapów zajmuje jednak chwilę, a i 199 jest słabo skoordynowane z pociągami.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 18 lut 2015, 22:50

Tam nie ma miejsca na postój - musiałby cisnąć na Kolonię, gdzie i tak jest ciasno.

osa
Posty: 2589
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:04

Post autor: osa » 18 lut 2015, 23:07

Za bramą ma jeździć prosto - tak było mówione radnym.

ODPOWIEDZ