Zmiany obsługowe - czerwiec 2015

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
5690
Posty: 506
Rejestracja: 26 sie 2007, 22:44
Lokalizacja: Warszawa/Ursus

Zmiany obsługowe - czerwiec 2015

Post autor: 5690 » 01 cze 2015, 12:17

Czy tylko na 1 czerwca kleszczowa dostała linie 143 , 514 , czy na stałe ?
#5690 07.11.1997-10.09.2013

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 01 cze 2015, 12:30

Tylko dzisiaj. :wink:

Awatar użytkownika
J.Kaczmarski
Posty: 224
Rejestracja: 26 maja 2015, 15:25
Lokalizacja: W-wa/Siedlce

Post autor: J.Kaczmarski » 01 cze 2015, 16:24

5690 pisze:Czy tylko na 1 czerwca kleszczowa dostała linie 143 , 514 , czy na stałe ?
Wzmocnienie dzisiaj ze względu na prace na stacji Warszawa Rembertów a co za tym idzie wycinka sporej ilości pociągów.
Poszukiwane wozy : 8005 8019 8036
115 143 153 196 KM2 S2 704
17 :arrow: Suchożebry

grzegorz
Posty: 1323
Rejestracja: 03 mar 2011, 21:16
Lokalizacja: Mokotów/Grochów

Post autor: grzegorz » 01 cze 2015, 22:34

Kleszczowa w Rembertowie?! Promocja turystyki?

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 01 cze 2015, 23:38

Kleszczowa przez jakiś czas miała jedną brygadę na Neoplana na 514. Swoją drogą na 514 Stalowa mogłaby zostać na stałe. Do Stadionu niedaleko :P .

Wracając do tematu. Brygady 5 i 6/L-9+L10 w DP oraz 2/L-9 i m3/L10 w DS - niskopodłogowe.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 02 cze 2015, 20:46

grzegorz pisze:Kleszczowa w Rembertowie?! Promocja turystyki?
Kiedyś na 408 bywała codziennie ;]
ŁK

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 02 cze 2015, 20:49

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dojazd i zjazd R-7 na 143 był na PT do/z Rembertowa. R-11 chyba też na pusto gnała, ale nie wiem. :D
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 02 cze 2015, 20:54

Najlepsze w tym było, że SKM jeździła normalnie, bo roboty torowe odwołano.

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 02 cze 2015, 20:57

Walas pisze:Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dojazd i zjazd R-7 na 143 był na PT do/z Rembertowa. R-11 chyba też na pusto gnała, ale nie wiem. :D
Tak też dojeżdżała i zjeżdżała na pusto, ale to była sytuacja jednorazowa, więc spokojnie można było sobie na coś takiego pozwolić. :wink:

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 04 cze 2015, 17:23

Na 7/527 w dni powszednie wskoczył ITS.

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 06 cze 2015, 9:03

Jak kogoś interesuje to ze względu na wydłużenie 516 do Dw. Wileńskiego Stalowa na tej linii zwiększa udziały, więc oddaje Mobilisowi na stare SU12: 3, 010 i 011/118, a Mobilis w zamian oddaje Kleszczowej: 1, 06 i 07/155, a ta zajezdnia z kolei oddaje chyba Woronicza 5 i 010/154. :razz:

Awatar użytkownika
zeus
Posty: 821
Rejestracja: 03 kwie 2008, 20:21

Post autor: zeus » 07 cze 2015, 17:05

Ktoś chyba w ZTM zapomniał o sezonie letnim nad Zegrzem, który właśnie w ten weekend się rozpoczął - solówki na 735 niezabieralne w niektórych momentach, czy tak trudno wrzucić przeguby?
N64 DW.Centralny...-Płochocińska-Jana Kazimierza- PKP Nieporęt/Białobrzegi

526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE

Tak dla budowy parkingów Park & Ride

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 07 cze 2015, 17:56

Może warto pomyśleć o całościowym rozpoczęciu sezonu w całej komunikacji miejskiej, np. od 1.05 do 30.09. W ramach sezonu można za jednym zamachem:
1) wydłużyć 735
2) uruchomić 800
3) rozkład specjalny 139
4) uruchomić 300
5) wszystkie kursy w DS między 8 a 20 na 519 do Powsina.

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2963
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 07 cze 2015, 18:03

Linia 300 kursuje także w kwietniu, październiku oraz listopadzie.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 07 cze 2015, 18:07

Georg pisze:Może warto pomyśleć o całościowym rozpoczęciu sezonu w całej komunikacji miejskiej, np. od 1.05 do 30.09. W ramach sezonu można za jednym zamachem:
1) wydłużyć 735
2) uruchomić 800
3) rozkład specjalny 139
4) uruchomić 300
5) wszystkie kursy w DS między 8 a 20 na 519 do Powsina.
Akurat 300 to kursuje w zależności od gonitw. :wink: A w przypadku 139 to jednak łatwiej zwiększać metraż (tak jak zrobiono w tym roku) niż częstotliwość. :) I właściwie wszystko poza tym 735 zostało zrobione od 1 maja (300 oczywiście zostało uruchomione wcześniej) to czego chcesz? :razz:

Zablokowany