Zmiany obsługowe - czerwiec 2015
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
Zmiany obsługowe - czerwiec 2015
Czy tylko na 1 czerwca kleszczowa dostała linie 143 , 514 , czy na stałe ?
#5690 07.11.1997-10.09.2013
Tylko dzisiaj. 
- J.Kaczmarski
- Posty: 224
- Rejestracja: 26 maja 2015, 15:25
- Lokalizacja: W-wa/Siedlce
Wzmocnienie dzisiaj ze względu na prace na stacji Warszawa Rembertów a co za tym idzie wycinka sporej ilości pociągów.5690 pisze:Czy tylko na 1 czerwca kleszczowa dostała linie 143 , 514 , czy na stałe ?
Poszukiwane wozy : 8005 8019 8036
115 143 153 196 KM2 S2 704
17
Suchożebry
115 143 153 196 KM2 S2 704
17
Kleszczowa w Rembertowie?! Promocja turystyki?
Kleszczowa przez jakiś czas miała jedną brygadę na Neoplana na 514. Swoją drogą na 514 Stalowa mogłaby zostać na stałe. Do Stadionu niedaleko
.
Wracając do tematu. Brygady 5 i 6/L-9+L10 w DP oraz 2/L-9 i m3/L10 w DS - niskopodłogowe.
Wracając do tematu. Brygady 5 i 6/L-9+L10 w DP oraz 2/L-9 i m3/L10 w DS - niskopodłogowe.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9
Kiedyś na 408 bywała codzienniegrzegorz pisze:Kleszczowa w Rembertowie?! Promocja turystyki?
ŁK
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dojazd i zjazd R-7 na 143 był na PT do/z Rembertowa. R-11 chyba też na pusto gnała, ale nie wiem. 
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Najlepsze w tym było, że SKM jeździła normalnie, bo roboty torowe odwołano.
Tak też dojeżdżała i zjeżdżała na pusto, ale to była sytuacja jednorazowa, więc spokojnie można było sobie na coś takiego pozwolić.Walas pisze:Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dojazd i zjazd R-7 na 143 był na PT do/z Rembertowa. R-11 chyba też na pusto gnała, ale nie wiem.
Na 7/527 w dni powszednie wskoczył ITS.
Jak kogoś interesuje to ze względu na wydłużenie 516 do Dw. Wileńskiego Stalowa na tej linii zwiększa udziały, więc oddaje Mobilisowi na stare SU12: 3, 010 i 011/118, a Mobilis w zamian oddaje Kleszczowej: 1, 06 i 07/155, a ta zajezdnia z kolei oddaje chyba Woronicza 5 i 010/154. 
Ktoś chyba w ZTM zapomniał o sezonie letnim nad Zegrzem, który właśnie w ten weekend się rozpoczął - solówki na 735 niezabieralne w niektórych momentach, czy tak trudno wrzucić przeguby?
N64 DW.Centralny...-Płochocińska-Jana Kazimierza- PKP Nieporęt/Białobrzegi
526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE
Tak dla budowy parkingów Park & Ride
526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE
Tak dla budowy parkingów Park & Ride
Może warto pomyśleć o całościowym rozpoczęciu sezonu w całej komunikacji miejskiej, np. od 1.05 do 30.09. W ramach sezonu można za jednym zamachem:
1) wydłużyć 735
2) uruchomić 800
3) rozkład specjalny 139
4) uruchomić 300
5) wszystkie kursy w DS między 8 a 20 na 519 do Powsina.
1) wydłużyć 735
2) uruchomić 800
3) rozkład specjalny 139
4) uruchomić 300
5) wszystkie kursy w DS między 8 a 20 na 519 do Powsina.
- vernalisadonis
- Posty: 2963
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Linia 300 kursuje także w kwietniu, październiku oraz listopadzie.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Akurat 300 to kursuje w zależności od gonitw.Georg pisze:Może warto pomyśleć o całościowym rozpoczęciu sezonu w całej komunikacji miejskiej, np. od 1.05 do 30.09. W ramach sezonu można za jednym zamachem:
1) wydłużyć 735
2) uruchomić 800
3) rozkład specjalny 139
4) uruchomić 300
5) wszystkie kursy w DS między 8 a 20 na 519 do Powsina.