Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2015

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 25 lis 2015, 13:39

Tramwaje wracają w poniedziałek. Autobusy pewnie też mają taką szansę.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 25 lis 2015, 13:39

Do końca września, o ile pamiętam. A może sierpnia.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 25 lis 2015, 13:44

Sierpnia na pewno nie. W lutym była mowa o wrześniu.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

man1956
Posty: 1758
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 25 lis 2015, 13:59

pawcio pisze:Tramwaje wracają w poniedziałek. Autobusy pewnie też mają taką szansę.
O, to super! Dzięki.

alojz
Posty: 2490
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 25 lis 2015, 18:30

W najbliższy weekend będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Łodygowej.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 25 lis 2015, 18:33

Już w ten? Bo chyba miał być robiony 12-13 i 19-20 grudnia. :)

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 26 lis 2015, 9:15

Wracając do młocińskich objazdów, to faktycznie Z14 zawraca na wysokości bramy UKSW, jeździ dość nieregularnie (akurat 3 na raz przyjechały). A na A215 czołowy wyświetlacz 114 Młociny UKSW
Obrazek

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 26 lis 2015, 9:50

Jeździ nieregularnie, bo to zależy od obłożenia, wozu i kierowcy. Niektórzy nie mają problemu z punktualną jazdą. :wink:

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 26 lis 2015, 9:58

alojz pisze:W najbliższy weekend będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Łodygowej.
Czyli 145 po trasie 199?

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 26 lis 2015, 10:06

W weekend zamknięta Gilarska (od Wincentego do Rolanda).
Emyl pisze:
alojz pisze:W najbliższy weekend będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Łodygowej.
Czyli 145 po trasie 199?
Pewnie tak: Młodzieńcza, Radzymińska, Rozwadowskiego, Ziemowita, Swojska, Janowiecka.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 26 lis 2015, 10:17

145
Żerań FSO - ... - Młodzieńcza - Radzymińska - Gen. Rozwadowskiego - Księcia Ziemowita - Swojska - Janowiecka - Warszawska - ... - Wiatraczna
Wiatraczna - ... - Warszawska - Janowiecka - Swojska - Klukowska - Bukowiecka - Radzymińska - Młodzieńcza - ... - Żerań FSO

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4906
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 26 lis 2015, 10:57

Z tą Bukowiecką to jakiś lepki sen MKMów chyba. :P
Obrazek

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 26 lis 2015, 11:03

Czemu? :razz:

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4906
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 26 lis 2015, 11:26

Trylinka, wertepy, przejazd kolejowy. :)
Obrazek

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 26 lis 2015, 11:27

Nie takie objazdy już bywały. Choć rzeczywiście tym razem jednak Klukowskiej i Bukowieckiej nie będzie. :wink:

ODPOWIEDZ