Strona 68 z 319

: 07 wrz 2009, 15:49
autor: MisiekK
mcdm pisze:Fatal error: Call to a member function FetchRow() on a non-object in /var/www/clients/client1/web1/web/config.php on line 110
Hehehe - miło się dowiedzieć gdzie na serwerze siedzi strona i jak ewentualnie odpalać exploity.

: 07 wrz 2009, 22:27
autor: mcdm
no dobra.. strona ztm zdechla od przynajmniej pól dnia - nikt za to nie odpowiada???

jaka strona taka instytucja....

: 07 wrz 2009, 22:37
autor: R-9 Chełmska
To nie piekarnia!

: 07 wrz 2009, 22:57
autor: ikarus
Ale sprawna informacja winna być.

: 07 wrz 2009, 23:49
autor: Teokryt
Czy tak trudno mieć równoległy backup strony na zewnętrznym serwerze chocby po to by w razie awarii nie wcinało wszystkich rozkładów?

: 08 wrz 2009, 0:01
autor: R-9 Chełmska
jakdojade.pl ?

: 08 wrz 2009, 1:49
autor: Bernard
Strona już działa.

: 08 wrz 2009, 7:32
autor: person
Teokryt pisze:Czy tak trudno mieć równoległy backup strony na zewnętrznym serwerze chocby po to by w razie awarii nie wcinało wszystkich rozkładów?
Strona ZTM jest na zewnętrznym serwerze ;-)

Strona wciąż nie działa.

: 08 wrz 2009, 8:17
autor: Teokryt
person pisze:Strona ZTM jest na zewnętrznym serwerze
To chyba wino sie wyciągnąć jakieś procedury za niedziałanie strony od firmy go obsługującej?

: 08 wrz 2009, 10:31
autor: Łukasz
Teokryt pisze:
person pisze:Strona ZTM jest na zewnętrznym serwerze
To chyba wino sie wyciągnąć jakieś procedury za niedziałanie strony od firmy go obsługującej?
Ona działa tylko bardzo bardzo powoli.

: 08 wrz 2009, 10:34
autor: drapka
No i proszę - już mamy relację na ten temat z komentarzem rzecznika;

http://www.tvnwarszawa.pl/0,1618373,wiadomosc.html
Chcesz sprawdzić rozkład jazdy twojego autobusu? Nic z tego! Nie działa strona internetowa Zarządu Transportu Miejskiego. - Wszyscy chodzimy zdenerwowani, ale to nie nasza wina, tylko dostawcy internetu - tłumaczy Igor Krajnow, rzecznik ZTM. Najgorsze jest jednak to, że nie wiadomo kiedy znowu będzie można skorzystać z portalu.
- Bardzo przepraszam wszystkich użytkowników - mówi rozżalony Krajnow. - Sam bardzo się tym denerwuję, ale mamy związane ręce - tłumaczy. A wszystko dlatego, że awaria jest u firmy dostarczającej internet Zakładowi Transportu Miejskiego.

Dezorientacja pasażerów

Wielu warszawiaków żali się, że już od poniedziałku nie może skorzystać ze strony. - To jedna z niewielu możliwości, żeby sprawdzić rozkład jazdy. Zostałem na lodzie - pisze internauta Tomek. Dołącza do niego wielu innych pasażerów komunkacji. - To skandal! To taka fajna stronka, a co chwilę awaria! - pisze Gusia.

To nie jest pierwszy raz

Paraliż strony ztm.waw.pl to nie nowość. Ostatnia awaria zdarzyła się 10 sierpnia. Powód był ten sam. Wtedy strona nieczynna była kilkanaście godzin. Tym razem może być to znacznie dłużej.

- Dostawca nie jest w stanie mi powiedzieć, kiedy usunie błąd i wszystko wróci do normy - mówi Krajnow.

aq
I ja się w pełni solidaryzuję z opinią p. Gusi.

: 08 wrz 2009, 10:38
autor: Łukasz
drapka pisze:No i proszę - już mamy relację na ten temat z komentarzem rzecznika;

http://www.tvnwarszawa.pl/0,1618373,wiadomosc.html
Chcesz sprawdzić rozkład jazdy twojego autobusu? Nic z tego! Nie działa strona internetowa Zarządu Transportu Miejskiego. - Wszyscy chodzimy zdenerwowani, ale to nie nasza wina, tylko dostawcy internetu - tłumaczy Igor Krajnow, rzecznik ZTM. Najgorsze jest jednak to, że nie wiadomo kiedy znowu będzie można skorzystać z portalu.
- Bardzo przepraszam wszystkich użytkowników - mówi rozżalony Krajnow. - Sam bardzo się tym denerwuję, ale mamy związane ręce - tłumaczy. A wszystko dlatego, że awaria jest u firmy dostarczającej internet Zakładowi Transportu Miejskiego.

Dezorientacja pasażerów

Wielu warszawiaków żali się, że już od poniedziałku nie może skorzystać ze strony. - To jedna z niewielu możliwości, żeby sprawdzić rozkład jazdy. Zostałem na lodzie - pisze internauta Tomek. Dołącza do niego wielu innych pasażerów komunkacji. - To skandal! To taka fajna stronka, a co chwilę awaria! - pisze Gusia.

To nie jest pierwszy raz

Paraliż strony ztm.waw.pl to nie nowość. Ostatnia awaria zdarzyła się 10 sierpnia. Powód był ten sam. Wtedy strona nieczynna była kilkanaście godzin. Tym razem może być to znacznie dłużej.

- Dostawca nie jest w stanie mi powiedzieć, kiedy usunie błąd i wszystko wróci do normy - mówi Krajnow.

aq
I ja się w pełni solidaryzuję z opinią p. Gusi.
Ja tam nie wiem co ma dostawca Internetu do FetchRow().

: 08 wrz 2009, 13:07
autor: mcdm
nawet jak mieli internet to nie wiele szybciej dzialala (po modernizacji)
zamienili lepsze na nowsze...

: 08 wrz 2009, 13:33
autor: MisiekK
drapka pisze:I ja się w pełni solidaryzuję z opinią p. Gusi.
Czekam na zbiorowe rytualne samobójstwa z powodu awarii strony ZTM.

: 08 wrz 2009, 13:43
autor: drapka
MisiekK pisze:
drapka pisze:I ja się w pełni solidaryzuję z opinią p. Gusi.
Czekam na zbiorowe rytualne samobójstwa z powodu awarii strony ZTM.
Nie wiem jak p. Gusia, ale jak dla mnie to awaria by musiała trwać ponad tydzień.