Moderatorzy: Tyrystor, Dantte
-
Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Post
autor: Bastian » 17 wrz 2009, 0:46
Teokryt pisze:Swoją droga jaka jest oficjalna nazwa?
Ale czego?
PS Na starej stronie tez był
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
-
drapka
- Posty: 3502
- Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
- Lokalizacja: tutejszy
Post
autor: drapka » 21 wrz 2009, 12:32
Czy na nowej stronie ZTM w dziale "zmiany rozkładów jazdy" nie uwzględnia się zmian wynikających ze zmian trasy? Wydaje mi się, że w starej wersji tak było.
W sumie jak ktoś jeździ taką 17 od Centralnego na Służewiec, to go obcięcie paru przystanków w drugim końcu miasta niewiele obchodzi, ale zmiana rozkładu jazdy, jaka zachodzi z tego powodu na całej trasie - owszem. Chyba więc i te zmiany, mimo że są wyszczególnione w komunikatach o zmianach tras, powinny się znależć w zbiorczej informacji o zmianach rozkładów.
[ Dodano: |21 Wrz 2009|, 2009 12:37 ]
Szkoda, że nie można zajrzeć tutaj (chodzi o autora komunikatu):
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629734
Ze szczególnym uwzględnieniem tego działu:
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629769
Popatrz, jaka franca!
-
Domino2001
- Posty: 1468
- Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
- Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)
Post
autor: Domino2001 » 25 wrz 2009, 9:45
Teraz są aktualizacje rozkładów od 25/26.09.09 i jak teraz mam się dowiedzieć, czy moje interesujące autobusy zmieniają rozkłady? Przeglądać wszystkie komunikaty?

Szkoda czasu. Może warto przywrócić takie okienko zbiorcze zmian rozkładów dla linii którym zmienia się rozkład?
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.
-
reserved
- Posty: 13914
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 25 wrz 2009, 15:59
A może od razu jak wchodzimy do zmian rozkładów to obok linii, które są tam wpisane dawać odnośnik (lub po kliknięciu na linię) do nowego rozkładu? Znaczy do strony, gdzie się wybiera kierunek.
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 25 wrz 2009, 21:47
ZTM pisze:Linia 125 w kierunku krańca OS. GÓRCZEWSKA od ul. Zamoyskiego: Targowa – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska i dalej stałą trasą;
w kierunku krańca OLSZYNKA od skrzyżowania Świętokrzyska / Marszałkowska: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Zamoyskiego i dalej swoją trasa;
Od kiedy 125 jeździ na Olszynkę

I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
Emyl
- Podrzędne Chamidło
- Posty: 7118
- Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
- Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
-
Kontakt:
Post
autor: Emyl » 27 wrz 2009, 15:10
ZTM Warszawa w informacji o Maratonie Warszawskim pisze:Linia 520 tylko w kierunku Chomiczówki od skrzyżowania Waryńskiego / Nowowiejska: Nowowiejska – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – pl. Grzybowski – Królewska – Marszałkowska – pl. Bankowy i dalej stałą trasą; powrót stałą trasą;
Ciekawe, nie wiedziałem, że ono wciąż jeździ na Chomiczówkę.

-
marcus
- Posty: 531
- Rejestracja: 20 wrz 2008, 23:24
- Lokalizacja: Ursus
Post
autor: marcus » 30 wrz 2009, 18:48
ZTM na blogu pisze:Zakończyły się prace przy budowie pętli Esperanto. Od 1 października wyruszą z niej w trasę autobusy linii 107 i 111.
Nowa pętla powstała u zbiegu ulic Esperanto i Danielewicza. Znalazły się na niej trzy perony przystankowe dla autobusów oraz ekspedycja, która znacząco poprawi warunki socjalne kierowców.[...]
Źródło:
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=63&c=100&l=1

-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 30 wrz 2009, 18:53
Ciekawe po co trzy perony

bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
marcus
- Posty: 531
- Rejestracja: 20 wrz 2008, 23:24
- Lokalizacja: Ursus
Post
autor: marcus » 30 wrz 2009, 18:55
Tam są dwa, trzeci to przystanek przelotowy dla 100 i 180 ZTCP.
-
MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Post
autor: MeWa » 30 wrz 2009, 19:19
marcus pisze:ZTM na blogu pisze:Zakończyły się prace przy budowie pętli Esperanto. Od 1 października wyruszą z niej w trasę autobusy linii 107 i 111.
Nowa pętla powstała u zbiegu ulic Esperanto i Danielewicza. Znalazły się na niej trzy perony przystankowe dla autobusów oraz ekspedycja, która znacząco poprawi warunki socjalne kierowców.[...]
Źródło:
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=63&c=100&l=1

autokorekta

STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 07 paź 2009, 16:17
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
Post
autor: NR » 11 paź 2009, 13:17
Komunikatu o zmianie przystanku krańcowego dla linii 414 na pętli Bródno Podgrodzie też jeszcze niema
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 11 paź 2009, 13:25
NR pisze:Komunikatu o zmianie przystanku krańcowego dla linii 414 na pętli Bródno Podgrodzie też jeszcze niema
Wreszcie 114 i 414 nie będzie się tłoczyło razem. Ekspedytor z Bródna mówił, że w marcu pisał o zamianę stanowiska 127,114 i 414(chodzi mnie o to że tam gdzie stoi 127, powinno stawać 114 i 414, a tam gdzie 114 i 414 powinno krańcować 127)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
Post
autor: NR » 11 paź 2009, 13:34
Bo tak żeśmy pisali pismo, lecz 414 dołącza do 127 a 114 zostaje bez zmian