Strona 8 z 8
Zmiany od lutego 2023
: 22 lut 2023, 11:43
autor: ITS A 218
KR88 pisze: ↑22 lut 2023, 11:31
ITS A 218 pisze: ↑22 lut 2023, 1:16
Od 27.02.2023 Arriva przejmuje całość 140 w DP oraz jeden dodatek w zm. A na 112.
Całość czyli razem z dodatkiem 06A?
5 dodatków A i 6 dodatków B
Zmiany od lutego 2023
: 23 lut 2023, 18:30
autor: ashir
927 pisze: ↑21 lut 2023, 18:24
Linie 331 będzie tak jak obecnie obsługiwać 6 dodatków, w obu szczytach, z czego cztery brygady naprzemian będą jeździć na 165 a dwie 05 i 06 tylko na 331.
Takie łączenia będą i rano i popołudniu.
Czy rozrzedzi się rozkład kursowania linii 331 nie powiem bo dopiero dzisiaj przyszło zlecenie z nowymi rozkładami i nie było zbytnio czasu aby dokładnie przeanalizować rozkłady.
Nie chce tu przekłamywać rzeczywistości ale bodajże takt na 331 to 12/15 a jak będzie oficjalnie wszyscy zobaczą pod koniec tygodnia jak rozkłady pojawią się na stronie wtp.waw.pl
man1956 pisze: ↑21 lut 2023, 15:47
Nasuwają się dwa pytania:
1. Czy zasilenie 165 czterema dodatkami typu BWL oznacza, że częstotliwość na 331 w części szczytu będzie rozrzedzona?
2. Czy te BWL-ki będą kursować w obu szczytach?
Wzmocnienie na 165 będzie tylko rano i tylko z Wyczółek. Będzie to możliwe dzięki skróceniu 4 kursów linii 331 do Wyczółek. Częstotliwość co ok. 10 minut.
Zmiany od lutego 2023
: 23 lut 2023, 19:43
autor: Łukasz
Ciekawe po co i dla kogo w ogóle są te kursy z Wilanowskiej do Wyczolek. Btw 6 minut na przebranie się.
Zmiany od lutego 2023
: 23 lut 2023, 21:29
autor: 927
Fakt.
331 w takcie co 10 minut z Wilanowskiej, a z Lotniska w takcie co 15 minut.
Popoludniu bez zmian.
Wzmocnienie 165 w kierunku Wilanowskiej tylko rano aby uciszyć tych co ciągle prosili o więcej kursów.
Różni się to od zlecenia z poniedziałku, ale zmiany są dynamiczne.
Wzmocnienie na 165 będzie tylko rano i tylko z Wyczółek. Będzie to możliwe dzięki skróceniu 4 kursów linii 331 do Wyczółek. Częstotliwość co ok. 10 minut.
Zmiany od lutego 2023
: 24 lut 2023, 23:17
autor: Mateusz950
W temacie dot. zmian marcowych wspomniano o obecności R-1 na dodatkach 208 od najbliższego poniedziałku (27.02.). Ja dorzucę obecnośc R-4 na 204. Całki będą na dwumastki, dodatki z kolei na dziesiątki. To nie wszystko, Mobilis pojawi się na dodatku 04/225 oraz na trzech łączeniach 225+311 na małe Urbino. Ostrobramska będzie mieć trzy dodatki na 311. Dodatki zastąpią brygady Mobilisowe w czasie, gdy będą na linii 225.
Zmiany od lutego 2023
: 25 lut 2023, 13:03
autor: Jurand
Mateusz950 pisze: ↑24 lut 2023, 23:17
W temacie dot. zmian marcowych wspomniano o obecności R-1 na dodatkach
208 od najbliższego poniedziałku (27.02.). Ja dorzucę obecnośc R-4 na
204. Całki będą na dwumastki, dodatki z kolei na dziesiątki. To nie wszystko, Mobilis pojawi się na dodatku 04/
225 oraz na trzech łączeniach
225+
311 na małe Urbino. Ostrobramska będzie mieć trzy dodatki na
311. Dodatki zastąpią brygady Mobilisowe w czasie, gdy będą na linii
225.
Ciekawe gdzie wyląduje 7 brygad Arrivy z 204?
Zmiany od lutego 2023
: 25 lut 2023, 14:51
autor: Łukasz
Jurand pisze:Mateusz950 pisze: ↑24 lut 2023, 23:17
W temacie dot. zmian marcowych wspomniano o obecności R-1 na dodatkach
208 od najbliższego poniedziałku (27.02.). Ja dorzucę obecnośc R-4 na
204. Całki będą na dwumastki, dodatki z kolei na dziesiątki. To nie wszystko, Mobilis pojawi się na dodatku 04/
225 oraz na trzech łączeniach
225+
311 na małe Urbino. Ostrobramska będzie mieć trzy dodatki na
311. Dodatki zastąpią brygady Mobilisowe w czasie, gdy będą na linii
225.
Ciekawe gdzie wyląduje 7 brygad Arrivy z 204?
Mam nadzieje ze nie pod wiaduktem
Zmiany od lutego 2023
: 25 lut 2023, 14:53
autor: alojz
Jurand pisze: ↑25 lut 2023, 13:03
Ciekawe gdzie wyląduje 7 brygad Arrivy z 204?
Dla jednych ciekawe, dla innych nie.

Zmiany od lutego 2023
: 25 lut 2023, 17:44
autor: Jurand
alojz pisze: ↑25 lut 2023, 14:53
Jurand pisze: ↑25 lut 2023, 13:03
Ciekawe gdzie wyląduje 7 brygad Arrivy z 204?
Dla jednych ciekawe, dla innych nie.
Zagaić chciałeś

Zmiany od lutego 2023
: 26 lut 2023, 14:14
autor: alojz
Jurand pisze: ↑25 lut 2023, 17:44
alojz pisze: ↑25 lut 2023, 14:53
Dla jednych ciekawe, dla innych nie.
Zagaić chciałeś
Nie. Po prostu odpowiedziałem na Twoje pytanie.
Zmiany od lutego 2023
: 26 lut 2023, 16:41
autor: Jurand
alojz pisze: ↑26 lut 2023, 14:14
Jurand pisze: ↑25 lut 2023, 17:44
Zagaić chciałeś
Nie. Po prostu odpowiedziałem na Twoje pytanie.
Odpowiedz faktycznie wyczerpująca i na zadane pytanie
No cóż

Zmiany od lutego 2023
: 26 lut 2023, 17:15
autor: alojz
Jeżeli masz wątpliwości czy to faktycznie jest odpowiedź na zadane pytanie, to zapraszam do wątku "Zmagania z językiem polskim".
Zmiany od lutego 2023
: 26 lut 2023, 19:30
autor: primoż
Przecież tu nie chodzi o wątpliwości, tylko Jurand chce zrobić szambo tutaj, bo zrobienie syfu na OB to dla niego za mało.
Zmiany od lutego 2023
: 26 lut 2023, 21:53
autor: zxcvbnm
Jak dzieci...