TWB

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 01 paź 2008, 19:17

radeom pisze:Niedługo miną 2 miesiące, nadal nic nie wiadomo?
:arrow: Wiadomo, TWB działa już od kilku dni ;).

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 1587
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 01 paź 2008, 19:17

http://www.phototrans.eu/ <= to jest poprawny adres.

A admin tego serwisu to totalny cham i burak! (-(
M1 6 33 112 171 181 184 523 E-2 701

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 01 paź 2008, 19:21

MZ pisze:
radeom pisze:Niedługo miną 2 miesiące, nadal nic nie wiadomo?
:arrow: Wiadomo, TWB działa już od kilku dni ;).
Nie wiedziałem :smile: Miałem zapamiętany zły adres ;-)

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 01 paź 2008, 19:26

maciek8610 pisze:A admin tego serwisu to totalny cham i burak! (-(
Why?
MZ pisze::arrow: Wiadomo, TWB działa już od kilku dni ;) .
Ale jeszcze nie na 100% bo kolejowej części póki co nie widać ;)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 01 paź 2008, 19:37

maciek8610 pisze:A admin tego serwisu to totalny cham i burak! (-(
czemu?
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 1587
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 01 paź 2008, 19:43

Piotrek pisze:maciek8610 napisał/a:
A admin tego serwisu to totalny cham i burak! (-(
Why?
JacekM pisze:maciek8610 napisał/a:
A admin tego serwisu to totalny cham i burak! (-(
czemu?
Jak nazywa moją ciężką pracę "kupą" to mogę twierdzić, że jest chamem. Zresztą podziękowałem już mu za współpracę.
M1 6 33 112 171 181 184 523 E-2 701

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 01 paź 2008, 20:12

wiesz, na TWB jest ponad 1000 użytkowników. Jest w czym przebierać, jeśli chodzi o zdjęcia.

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5439
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 01 paź 2008, 20:21

MZ pisze:Wiadomo, TWB działa już od kilku dni ;) .
Ale tylko ta gorsza część. Tej lepszej nie ma

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 01 paź 2008, 20:26

Premo pisze:Ale tylko ta gorsza część. Tej lepszej nie ma.
:arrow: Punkt widzenia zależy od jeżdżenia ;). Ja mógłbym powiedzieć odwrotnie :P.

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5439
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 01 paź 2008, 20:28

MZ pisze::arrow: Punkt widzenia zależy od jeżdżenia ;) . Ja mógłbym powiedzieć odwrotnie :P .
No i co z tego. Kolej i tak jest lepsza ;p

interflug
(gemba)
Posty: 416
Rejestracja: 31 paź 2007, 23:31

Post autor: interflug » 01 paź 2008, 20:47

jasiu pisze:wiesz, na TWB jest ponad 1000 użytkowników. Jest w czym przebierać, jeśli chodzi o zdjęcia.

(wcinając się w wymianę zdań)
No sorry, ale foty niektórych userów(także tych którzy już dodali po 1000ileś zdjęć)- źle skadrowane, lub z innych powodów spartaczone to po prostu knoty! =;
Nie wiem jak to jest u niektórych, ale gdy ja zrobię słabe zdjęcie(no chyba, że jakiś b.rzadki okaz zostanie uwieczniony), to się nim nie chwalę... a że niektórzy są bezkrytyczni w stosunku do siebie :-?

Konta na TWb nie posiadam- po 6 próbach i 2 przypadkach gdy nie raczyli odpisać(mimo iż podałem poprawne dane), dałem sobie spokój - łaski bez!
blam blam blam

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 01 paź 2008, 20:56

gemba pisze:No sorry, ale foty niektórych userów(także tych którzy już dodali po 1000ileś zdjęć)- źle skadrowane, lub z innych powodów spartaczone to po prostu knoty! =;
Nie wiem jak to jest u niektórych, ale gdy ja zrobię słabe zdjęcie(no chyba, że jakiś b.rzadki okaz zostanie uwieczniony), to się nim nie chwalę... a że niektórzy są bezkrytyczni w stosunku do siebie :-?
a) do niektórych nie dociera; b) niektórzy uważają swoje fotki za najlepsze; c) niektórzy biorą krytykę zdjęć jako krytykę siebie; d) długo można by wyliczać...
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 01 paź 2008, 21:03

e) obowiązuje kolesiostwo. A osoby z literkami są nietykalne.
f) brakuje uzupełnienia regulaminu o:
- za obrazę administratora , kasacja konta
- za brak e-maila w profilu, kasacja konta.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 01 paź 2008, 21:09

e) wszędzie jest kolesiostwo, a osoby są tykalne bo już dwóch się przeliczyło i straciło uprawnienia ;)
f) trzymałbyś na swoim serwisie kogoś kto Cię obraża? (co do drugiego, mogę się ewentualnie zgodzić, choć nie pamiętam takich przypadków)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 01 paź 2008, 22:22

nie broń też tak zawzięcie tego TWB, bo trochę rzeczy jednak powinno się tam zmienić.

co nie zmienia faktu, że i tak uważam TWB za najlepszą fotogalerię komunikacyjną, a to, że obowiązuje tam pewna selekcja, jest rzeczą jak najbardziej naturalną.
noidea

ODPOWIEDZ