Strona 8 z 22
: 06 wrz 2012, 18:55
autor: reserved
Ja bym chyba wolał Radio Maryja niż Radio Eska. Więc to jest kwestia gustu.
panzerloud pisze:Ale nieco odchodząc od dowcipkowania chciałbym podejść do tego tematu nieco bardziej poważnie.
Zgadzam się z Tobą w zupełności. Zresztą... to jest jeden kierowca na setki kierowców. Przecież nie trzeba z nim jeździć codziennie. Przecież wsiada się do autobusu na parę do paręnastu minut. Ten pan w jednym z materiałów powiedział, że robi to bo stara się uprzyjemnić pracę i sobie, i jak widać pasażerom. Ale wiadomo, Polacy wszędzie znajdą coś negatywnego i zawsze będą narzekać.
No i przede wszystkim dzięki temu panu zmienia się stereotyp kierowcy, że wszyscy kierowcy to chamy i buraki. Ten pan pokazał, że kierowca autobusu to ktoś taki sam jak my, ktoś kto potrafi się uśmiechać, traktować wesoło życie. Na jego fan page'u jest już prawie tyle samo osób ile na profilu ZTM. To o czymś świadczy.
: 06 wrz 2012, 19:55
autor: konri
reserved pisze:Ja bym chyba wolał Radio Maryja niż Radio Eska. Więc to jest kwestia gustu.
Fakt. To kwestia gustu. Większość osób po sześćdziesiątce z chęcią by posłuchało Radia Maryja

: 06 wrz 2012, 19:57
autor: reserved
Wiesz, dałeś taki wybór, że...
Ja nie jestem zwolennikiem Radia Maryja (choć jest parę rzeczy które robią moim zdaniem dobrze) ale akurat pomiędzy Eską i Maryją mam jeden wybór.
Kiedyś np. kierowca prywaciarza MiniBusa słuchał Radia Plus. Niby spoko, ale jakoś tak dziwnie słuchać w autobusie Ewangelii.
Znaczy mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Tylko się tak zaskoczyłem.
Ale może nie drązmy tak tego tematu.

: 06 wrz 2012, 20:02
autor: konri
Ja nie przepadam i za ESKĄ, i za Radiem Maryja. Dlatego lepiej nie puszczać żadnego radia na cały autobus, bo nie ma takiej stacji która by się wszystkim podobała.
: 06 wrz 2012, 21:39
autor: michał1984
Ciekawe czy tak gada jak na tyle siedzi banda dresów

chyba siedzi cicho żeby przypadkiem nie wsadzili mu tego mikrofonu w ......
Ogólnie pozytywnie ale do czasu bo nudny koleś jest

: 07 wrz 2012, 7:56
autor: bosman30
konri pisze:bo nie ma takiej stacji która by się wszystkim podobała.
Jak to nie,a Radio Erewań?
Nie słuchałeś?
: 07 wrz 2012, 14:58
autor: Kleszczu
bosman30 pisze:konri pisze:bo nie ma takiej stacji która by się wszystkim podobała.
Jak to nie,a Radio Erewań?
Nie słuchałeś?
Kolega chyba nie odbierał tej stacji 
: 07 wrz 2012, 17:53
autor: IndeX148
Doszły mnie słuchy że kierownictwu ITS potwornie nie podoba się zachowanie tego kierowcy. Ponoć dyspozytorzy starają się mu wystawiać wozy z niesprawnymi mikrofonami

: 07 wrz 2012, 20:48
autor: Tyrystor
I bardzo dobrze! Fajnie, że gada, ale to nie ta rola, nie to miejsce! Nawet w samolocie personel tyle nie nawija podczas podróży (chyba, ale wątpię, by podczas lotu leciały anegdotki, tudzież inne uprzyjemniacze serwowane przez pilota/-ów).
: 07 wrz 2012, 20:58
autor: reserved
Tyrystor pisze:podczas lotu leciały anegdotki
Pilot przedstawiający 100 największych katastrof lotniczych w historii - to by był hit.

: 07 wrz 2012, 21:16
autor: Wiliam
Były takie linie lotnicze, chyba w RPA, które cały personel miały taki "Wesoły".
: 07 wrz 2012, 21:29
autor: Adam G.
Tyrystor pisze:I bardzo dobrze! Fajnie, że gada, ale to nie ta rola, nie to miejsce!
+1! Rozpisałbym się bardziej, ale koszmarnie mi się nie chce. Generalnie na pewno pozytywne jest to, że napisały o tym gazety, że pokazuje to ludzką twarz kierowców (do których większość pasażerów podchodzi jak do największego wroga - co też z kolei nie wzięło się znikąd...). Ja jednak nie chciałbym z takim panem podróżować dłużej niż kilka przystanków.
Raz miałbym humor i by mi się to podobało, innym razem - strasznie wkurzało.
Tyrystor pisze:Nawet w samolocie personel tyle nie nawija podczas podróży
Leciałeś Ryanairem?

: 07 wrz 2012, 21:37
autor: TranslatorPS
#19
Adam G. pisze:Leciałeś Ryanairem?

Irlandczycy lubią nawijać, tu przyznam. FR8012, Modlin > Dublin - "przekraczamy Odrę", "po prawej widać Hamburg", "jesteśmy w Holandii", "po lewej widać Amsterdam", a dalej to nie wiem, bo usnąłem. EOT.
: 07 wrz 2012, 21:59
autor: Adam G.
TranslatorPS pisze:#19
Adam G. pisze:Leciałeś Ryanairem?

Irlandczycy lubią nawijać, tu przyznam. FR8012, Modlin > Dublin - "przekraczamy Odrę", "po prawej widać Hamburg", "jesteśmy w Holandii", "po lewej widać Amsterdam", a dalej to nie wiem, bo usnąłem. EOT.
Bardziej chodziło mi o sprzedaż zegarków, perfum, zdrapek, napojów, przekąsek, kalendarzy i wszystkiego czego nikt normalny nie powinien potrzebować na pokładzie

: 07 wrz 2012, 23:14
autor: Tyrystor
Adam G. + TranslatorPS
Dzięki Wam będę już wiedzieć, których linii unikać.
