Strona 72 z 82

Informacja w Swingach i Jazzach

: 14 paź 2015, 11:45
autor: gfedorynski
Czy każde powieszenie i zdjęcie worka jest zatwierdzoną przez Galasa zmianą organizacji ruchu?

Informacja w Swingach i Jazzach

: 15 paź 2015, 1:54
autor: drobert
Zapewne tak jest i pewnie o to tu chodzi by zrobić sztuczny problem a później go rozwiązać. Jak TW chcą używać skrętu to muszą przynieść stos dokumentów, ktoś musi to podpisać czy ktoś inny musi zdjąć worki. A światełka i tak pod tymi workami sobie migają jakby nigdy nic i nikomu by nie przeszkadzały jakby były. Tak samo jak była zamknięta dla tramwajów Wołoska to na każdym skrzyżowaniu każdy sygnalizator tramwajowy został ubrany w worek. I tak naprawdę nie wiadomo po co bo nikt tego w czynie społecznym nie zrobił a nikomu odkryte semafory by nie przeszkadzały. Dla nie jest to szkoda pieniędzy, które można wykorzystać na bardziej potrzebne rzeczy.

Informacja w Swingach i Jazzach

: 15 paź 2015, 5:54
autor: pawcio
To nie TW. To ZTM wybiera które relację sekretne mają być używane.

Informacja w Swingach i Jazzach

: 15 paź 2015, 6:19
autor: Glonojad
Relacje sekretne, hm...

Informacja w Swingach i Jazzach

: 15 paź 2015, 7:44
autor: Paweł D.
Glonojad pisze:Relacje sekretne, hm...
A co, nie znasz takich? Niedawne zjazdy 73 z NB na Mokotów, dojazdy 25 na ZOO :)

Informacja w Swingach i Jazzach

: 15 paź 2015, 10:51
autor: Stary Pingwin
Zjazdy dodatków z 31 na Mokotów( nie wszystkie wykazane).

Informacja w Swingach i Jazzach

: 15 paź 2015, 23:05
autor: Paweł D.
Stary Pingwin pisze:Zjazdy dodatków z 31 na Mokotów( nie wszystkie wykazane).
Ale już będą. Choć bez tego wieczornego zjazdu na Żoliborz, ale nie można mieć wszystkiego przecież :)

Informacja w Swingach i Jazzach

: 21 paź 2015, 10:33
autor: Wiliam
Dzisiaj widziałem 3635 jadącego na 41 w stronę Namysłowskiej z napisem "Woronicza" i koralami składającymi się tylko z krańców. Ściął się? Wszystko ręcznie ustawiane? A może w ogóle nie wgrano trasy?

Informacja w Swingach i Jazzach

: 22 paź 2015, 8:44
autor: Tyrystor
Ręcznie ustawiona trasa. Gdyby to było R&G powiedziałbym "ustawiane przez 4".

Informacja w Swingach i Jazzach

: 22 paź 2015, 10:44
autor: gfedorynski
Wczoraj/przedwczoraj widziałem zjazdy swingów od strony Bemowa na Wolę, z linii 13 i 20. Do wyboru do koloru:
"Kurs skrócony / Rogalińska"
"Kurs skrócony / Zajezdnia Wola"
"Zjazd do zajezdni Wola"

Nie można tego jakoś ujednolicić? Komu przeszkadzają normalne zjazdy? Pierwszy i drugi przypadek są do dupy, bo Rogalińska to nie jest kurs skrócony dla dwudziestki, więc jeśli ktoś się brzydzi zjazdu to powinno być "Trasa zmieniona" (oczywiście kompletnie bez sensu). Drugi przypadek jeszcze gorszy, bo tramwaj skręcający z Młynarskiej w prawo nie obsługuje przystanku Zajezdnia Wola i tu już mógłby się trafić słusznie wkurzony pasażer.

Informacja w Swingach i Jazzach

: 22 paź 2015, 14:07
autor: Autobus Czerwon
Ja wczoraj widziałem dwie bardzo ciekawe wersje trasy na Swingach kursujących na linii 17:
- KIELECKA Zmiana Trasy (bez negatywu)
- KIELECKA (w negatywie) Kurs skrócony.

Informacja w Swingach i Jazzach

: 22 paź 2015, 14:35
autor: Stary Pingwin
Kurs skrócony zawsze jest w negatywie.

Informacja w Swingach i Jazzach

: 22 paź 2015, 16:49
autor: Autobus Czerwon
No dobra, ale to nie jest kurs skrócony taki jak do Metra Marymont, tylko trasa zmieniona planowo. I nie kurs, a wszystkie kursy na tej linii.

Informacja w Swingach i Jazzach

: 22 paź 2015, 16:59
autor: Paweł D.
Ło matko, co za purysta językowy :) Przecież kursy skrócone do Marymontu/Wiatracznej/Narutowicza to też "trasa zmieniona planowo", nieprawdaż?
A przypadkiem w tym zamieszaniu nie chodzi o treść napisu, tylko właśnie dokładność informacji pasażerskiej? Trasa zmieniona może być interpretowana różnorako, np. dojadę do celu, ale objazdem. Kurs skrócony sugeruje, że trasa skończy się wcześniej niż zwykle. I zdaje się, że zapowiedzi wówczas mówią o końcu trasy, a to już pasażerom łatwiej ogarnąć.

Informacja w Swingach i Jazzach

: 22 paź 2015, 17:31
autor: Autobus Czerwon
No dobra, ale głównie chodzi mi o to że są dwie wersje, a raczej powinna być jedna :P