Strona 76 z 82
Informacja w Swingach i Jazzach
: 23 lis 2015, 20:29
autor: Glonojad
A czy ten swing był chociaż żoliborski?
Informacja w Swingach i Jazzach
: 23 lis 2015, 20:40
autor: Bywalec
Tak, żoliborski. 3139 dokładnie.
Informacja w Swingach i Jazzach
: 23 lis 2015, 21:13
autor: px33
Będą musieli zmienić kiedyś tego flasha
Nic nie zmienią. Toto przecież działa na Windows XP, jeszcze bardziej niewspieranym.
Informacja w Swingach i Jazzach
: 03 gru 2015, 6:41
autor: Autobus Czerwon
Wczoraj miałem okazję zobaczyć tramwaj linii 17, kurs skrócony do Marymontu. Dobrze że ani kierunek nie jest w negatywie, ani nie ma dopisku "Trasa skrócona", ani nic nie jest napisane na kwadratach, na wyświetlaczach bocznych tym bardziej... A potem się dziwić, że są pretensję do motorniczego.
Informacja w Swingach i Jazzach
: 03 gru 2015, 7:14
autor: Bywalec
Niektóre jeżdżą z kursem skróconym i w negatywie.
Informacja w Swingach i Jazzach
: 03 gru 2015, 9:19
autor: Flash8222
Autobus Czerwon pisze:Wczoraj miałem okazję zobaczyć tramwaj linii 17, kurs skrócony do Marymontu. Dobrze że ani kierunek nie jest w negatywie, ani nie ma dopisku "Trasa skrócona", ani nic nie jest napisane na kwadratach, na wyświetlaczach bocznych tym bardziej... A potem się dziwić, że są pretensję do motorniczego.
To już jest wina prowadzącego, że nie wbił z palca kursu skróconego i sam sobie narobi biedy, a za to są ładne kary od kierowników.
Informacja w Swingach i Jazzach
: 03 gru 2015, 9:41
autor: MichalJ
Naprawdę 'kurs skrócony' nie może być dostarczony w pliku?
Informacja w Swingach i Jazzach
: 03 gru 2015, 11:30
autor: primoż
MichalJ pisze:Naprawdę 'kurs skrócony' nie może być dostarczony w pliku?
Pewnie w Pradzie tak nie ma. Pracownicy ZTM-u muszą się udać do innego europejskiego miasta, żeby takie coś odkryć

Informacja w Swingach i Jazzach
: 03 gru 2015, 16:45
autor: pawcio
To akurat nie problem Pragi tylko posiadanego oprogramowania w Warszawie.
Informacja w Swingach i Jazzach
: 05 gru 2015, 10:28
autor: Flash8222
Wczoraj widziałem Swinga w którym pierwsza elektrodecha miała aktualny soft, a druga stary z początku kursowania Swingów

Informacja w Swingach i Jazzach
: 11 sty 2016, 9:42
autor: gfedorynski
Dlaczego właściwie Jazzy (zaobserwowane konkretnie na 13 i pętli Koło) pomiędzy końcowym przystankiem a pętlą wyświetlają "Przejazd techniczny"? Niby ostatnim przystankiem jest Koło 02, więc teoretycznie wjazd na pętlę jest bez pasażerów (ale sensu w tym żadnego, bo wyjazd z pętli już z pasażerami), ale to jednak mylące. Rozumiem, że może mieć sens dla zmiany kierunku jedenastki, ale tutaj?
Informacja w Swingach i Jazzach
: 11 sty 2016, 10:03
autor: ashir
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

Informacja w Swingach i Jazzach
: 11 sty 2016, 11:52
autor: Szeregowy_Równoległy
Jazzy wszystkie odcinki pokonywane bez pasażerów jadą z "PT" na wyświetlaczach. Kasowniki też się blokują. A nie rozumiem co mylącego może być we wjeździe na pętlę z napisem "Przejazd techniczny", jak w momencie zatrzymania się na pętli następuje zmiana kierunku i powrót numeru linii. Nie rozumiem też czemu z pętli na Kole trzeba jechać z pasażerami (których tam zwyczajnie nie ma, jakoś nie są zainteresowani), ale to nie tylko tej pętli temat by dotyczył.
Informacja w Swingach i Jazzach
: 11 sty 2016, 13:58
autor: gfedorynski
Ja nie mówię, że trzeba albo nie trzeba, tylko że takie teraz są rozkłady i w związku z tym nie widzę powodu, dla którego ten pierwszy przystanek nie może jednocześnie być ostatnim dla przeciwnego półkursu.
Oraz, oczywiście że PT może być mylący. Stoję sobie na przystanku rondo Daszyńskiego, przejeżdża obok mnie PT. Nie każdy wpadnie, żeby się za takim tramwajem oglądać, bo po zatrzymaniu magicznie zmieni się w jedenastkę.
Informacja w Swingach i Jazzach
: 11 sty 2016, 20:05
autor: Glonojad
I właśnie dlatego 13 wyjeżdża z pętli jako 13, żeby nie myliła tak, jak myli 11. Choc infry do obslugi pasażerow to Koło za bardzo nie ma.