Strona 80 z 207

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 8:54
autor: SławekM
Ale gadacie farmazony... Przerzut SU12 R-4 -> R-2 jest spowodowany brakiem miejsca na zakładzie. Gdzieś te M121M z Redutowej trzeba postawić. No chyba, że największe mądrale będą je pilnować na parkingu TESCO.

Aktualny spis taboru autobusowego

: 20 lis 2013, 13:02
autor: ashir
mobil one pisze:Jelcze M 121 M posiadają jednostkę napędową MAN.Na "Stalowej" zaś stacjonują pojazdy marki MAN, oraz wyposażone w silnik w/w firmy.
Mimo wszystko zdecydowanie więcej jest Jelczy Mastero z silnikiem firmy Iveco. :razz:
SławekM pisze:Ale gadacie farmazony... Przerzut SU12 R-4 -> R-2 jest spowodowany brakiem miejsca na zakładzie. Gdzieś te M121M z Redutowej trzeba postawić. No chyba, że największe mądrale będą je pilnować na parkingu TESCO.
Właśnie o to pytałem. :wink:

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 14:50
autor: Walas
Na R-13 stoją: 4738, 4742, 4744, 4752, 4755, 4767

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 15:42
autor: ashir
Następna partia (też pewnie 6 Jelczy) z Redutowej na kiedy jest planowana? :)

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 18:15
autor: beni
Do końca listopada mają przejść pozostałe wozy z Redutowej. Na stanie Redutowej zostają tylko Jelcze M120/s i niektóre Jelcze M181M po remoncie. Na dziś nie ma decyzji co z nimi.

Solbusy chyba pojechały już na Woronicza z powrotem bo jeśli nie to już na stanie mają 340 wozów. :twisted:

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 18:28
autor: Domas
beni pisze:[...]niektóre Jelcze M181M po remoncie[...]
A co z resztą - kasacja? Przenosiny?

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 18:35
autor: ashir
Wiadomo, że kasacja. Przecież najgorszych sztuk nie będą przenosić na inne zakłady, a najlepsze sztuki trzymać na Redutowej. :wink:

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 19:02
autor: 1000
beni pisze:Solbusy chyba pojechały już na Woronicza z powrotem bo jeśli nie to już na stanie mają 340 wozów. :twisted:
Jeszcze wczoraj jakiegoś solbusa widziałem na 133 (a więc wciąż Stalowa).

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 19:13
autor: Walas
Niewiem ile w tym prawdy, ale ponoć Solbusy zostają na stałe na R-13.

Rozdysponowanie taboru

: 20 lis 2013, 20:02
autor: Matej
Dzisiaj był Solbus na 133, więc jeszcze nie pojechały.

Aktualny spis taboru autobusowego

: 20 lis 2013, 21:34
autor: Piotrekbe
ashir pisze:A jak jest? Stalowa nie specjalizuje się w Jelczach? :wink:
Przerzut SU12 na R2 jest podyktowany zwiększeniem planu na solówki od grudnia.

Rozdysponowanie taboru

: 22 lis 2013, 19:27
autor: SławekM
1820 - 1824 przeniosły się na Woronicza

Rozdysponowanie taboru

: 24 lis 2013, 19:59
autor: 8833
A co dalej z Redutową? Remont i za 2 lata ponowne otwarcie, czy definitywna likwidacja?

Rozdysponowanie taboru

: 24 lis 2013, 20:12
autor: ashir
Zajezdnia odrodzi się w nowej formie. :)

Rozdysponowanie taboru

: 24 lis 2013, 23:46
autor: Abacab
Jeśli się odrodzi to na pewno nie tak jak zapowiadano, jako dwu poziomowa wycofano się już z tego projektu za drogi. Teraz rozważana jest opcja wyburzenia hal i wybudowania ich od nowa.