Strona 82 z 100
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 10 gru 2013, 15:08
autor: Wiliam
Abstrahując od aspektów prawnych, zawsze mnie wkurzało że akurat ta część SIPu jest wszędzie niesamowicie niechlujna, a od patrzenia na nią bolą oczy.
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 12 gru 2013, 23:54
autor: bepe
Nie ma nawet na co patrzeć - bardzo często te informacje są nieaktualne.
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 16 sty 2014, 0:48
autor: pasażer
Witam, 15.1.2014 Saska 01 ostał się tylko rozkład 143. Czy ten któremu przydały się rozklady nie lubi Rembertowa?
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 16 lut 2014, 19:03
autor: MZ

Wczoraj wieczorem kierowca jednego z autobusów linii 187 dwa razy zablokował po dwa pasy ruchu, obsługując przystanek, którego nie powinien. Według rozkładu jazdy, 187 jadące w kierunku Stegien powinno zatrzymywać się tylko na przystanku METRO POLITECHNIKA 08 (przy ulicy Waryńskiego). Od GUS-u kierowca jechał zatem lewym pasem ruchu, przygotowując się do skrętu w lewo. Będąc jednak na wysokości wiaty METRO POLITECHNIKA 01 (przy alei Armii Ludowej) zauważył na niej naklejkę z numerem linii 187 (jeśli dobrze widziałem - nieprzekreśloną czarnym paskiem). Z lewego pasa postanowił zatem przedostać się na prawy. Udało się tylko połowicznie - zatrzymał się ukośnie, blokując dwa pasy ruchu (prawy i środkowy). Potem chciał wrócić na lewy pas, w efekcie czego znowu stanął na ukos, blokując tym razem pas lewy i środkowy. Może byłoby warto w ogóle usunąć naklejkę linii 187 z tego przystanku, jeżeli zmiana trasy jest długotrwała? Czarny pasek nie zdaje egzaminu, skoro praktycznie każdy może go odkleić.
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 16 lut 2014, 21:55
autor: Szeregowy_Równoległy
Brawo dla kierowcy, który uwzględnił naklejkę i obsłużył przystanek. Jeśli kierowca zdurniał, to tym bardziej mogli zdurnieć pasażerowie, którzy na tym przystanku mogli stać, bo przecież jest naklejka. Ktoś wsiadł?
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 16 lut 2014, 23:49
autor: MZ
Szeregowy_Równoległy pisze:Brawo dla kierowcy, który uwzględnił naklejkę i obsłużył przystanek. Jeśli kierowca zdurniał, to tym bardziej mogli zdurnieć pasażerowie, którzy na tym przystanku mogli stać, bo przecież jest naklejka. Ktoś wsiadł?

Nie, ale kilkanaście osób wysiadło (ja też), bo dzięki temu minimalnie szybciej dostali się do metra.
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 18 lut 2014, 20:48
autor: ashir
Na przystanku 22 Lipca dla
L-2 naklejka wskazuje, że charakter przystanku jest stały, a według rozkładów jest to przystanek warunkowy (jak i inne na trasie). Pozostałości po tym, jak kiedyś
L-2 miało tam kraniec (przelotowy). Co ciekawe na tablicy bocznej chyba w ogóle tego przystanku nie ma, a przewoźnik lubi sobie tam urządzać postoje, żeby pętli nie blokować (i na godzinę odjazdu podjeżdżać do Złotokłosu), więc w sumie tak czy siak tam stanie autobus, ale nieścisłości można poprawić. Trzeba przyjąć jedną wersję, najlepiej zrobić oficjalnie tam kraniec z podjazdem przy powrocie do Złotokłosu, jak nieoficjalnie teraz jest.

Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 20 lut 2014, 17:22
autor: ashir
Przystanek Starostwo 03 jest dla (nielicznych) osób wysiadających na
L-7, ale skoro jest tam już podana taryfa biletowa, to wypadałoby, żeby była aktualna. Ekipa przystankowa nawet wczoraj z rana naprawiała przystanek w Dąbkowiźnie, więc i do Ożarowa Mazowieckiego mogłaby zajrzeć w najbliższym czasie.

Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 08 mar 2014, 14:23
autor: klucha
Darwina 02 - brak rozkładów.
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 03 maja 2014, 15:45
autor: ashir
W rozkładach przystanek Bogusławskiego 08 jest stały dla
203, choć naklejki i komunikat twierdzą co innego. Natomiast na Młocinach wisi nieaktualny rozkład
N46 (brak kursu o 22:31).

Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 10 maja 2014, 6:34
autor: Tranzystor
Dlaczego ZTM w tymczasowym rozkładzie
N63 nie uwzględnił kursu o 3:15? Ten kurs był dzisiejszej nocy realizowany, zapchaną solówką, więc czemu go nie ma w rozkładzie?

Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 10 maja 2014, 9:11
autor: Domas
Tranzystor pisze:Dlaczego ZTM w tymczasowym rozkładzie
N63 nie uwzględnił kursu o 3:15? Ten kurs był dzisiejszej nocy realizowany, zapchaną solówką, więc czemu go nie ma w rozkładzie?

Zwykły błąd.
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 18 lip 2014, 1:14
autor: pasażer
PL.Przymierza 04 rozklad 138 z PL.Przymierza 02
Tak przy okazji skoro przystanki Żerań FSO 52 i 54 według rozkładu ZTM mają różny status to dla czego na 52 wiszą oznaczenai ,że jest on warunkowy dla 509 i 518 skoro rozkład mówi że jest to przystanek stały. wisi ta od momentu dodania Zerań FSO 54 pod wiaduktem. Wolna amerykanka czyli wieszamy co nam wpadnie w rękę. Kierowcy wiedzą, ale czy pasażer też?
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 03 wrz 2014, 0:29
autor: pasażer
Stacja Krwiodawstwa 04 rozklad 146. Od kiedy 146 jeżdzi Saską po za objazdami?
Wadliwe oznaczenia przystankowe
: 03 wrz 2014, 9:45
autor: Pawel_
Działalność ekip pogotowia przystankowe pozostawia wiele do życzenia. Podjedzie ci na przystanek tym dostawczakiem, ustawi się tak, że ciężko podjechać pod krawężnik, bo "tutaj mam słupek/gablotę", więc mylenie cyferek nie zaliczam do niczego nadzwyczajnego.
