Strona 82 z 100

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 10 gru 2013, 15:08
autor: Wiliam
Abstrahując od aspektów prawnych, zawsze mnie wkurzało że akurat ta część SIPu jest wszędzie niesamowicie niechlujna, a od patrzenia na nią bolą oczy.

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 12 gru 2013, 23:54
autor: bepe
Nie ma nawet na co patrzeć - bardzo często te informacje są nieaktualne.

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 16 sty 2014, 0:48
autor: pasażer
Witam, 15.1.2014 Saska 01 ostał się tylko rozkład 143. Czy ten któremu przydały się rozklady nie lubi Rembertowa?

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 16 lut 2014, 19:03
autor: MZ
:arrow: Wczoraj wieczorem kierowca jednego z autobusów linii 187 dwa razy zablokował po dwa pasy ruchu, obsługując przystanek, którego nie powinien. Według rozkładu jazdy, 187 jadące w kierunku Stegien powinno zatrzymywać się tylko na przystanku METRO POLITECHNIKA 08 (przy ulicy Waryńskiego). Od GUS-u kierowca jechał zatem lewym pasem ruchu, przygotowując się do skrętu w lewo. Będąc jednak na wysokości wiaty METRO POLITECHNIKA 01 (przy alei Armii Ludowej) zauważył na niej naklejkę z numerem linii 187 (jeśli dobrze widziałem - nieprzekreśloną czarnym paskiem). Z lewego pasa postanowił zatem przedostać się na prawy. Udało się tylko połowicznie - zatrzymał się ukośnie, blokując dwa pasy ruchu (prawy i środkowy). Potem chciał wrócić na lewy pas, w efekcie czego znowu stanął na ukos, blokując tym razem pas lewy i środkowy. Może byłoby warto w ogóle usunąć naklejkę linii 187 z tego przystanku, jeżeli zmiana trasy jest długotrwała? Czarny pasek nie zdaje egzaminu, skoro praktycznie każdy może go odkleić.

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 16 lut 2014, 21:55
autor: Szeregowy_Równoległy
Brawo dla kierowcy, który uwzględnił naklejkę i obsłużył przystanek. Jeśli kierowca zdurniał, to tym bardziej mogli zdurnieć pasażerowie, którzy na tym przystanku mogli stać, bo przecież jest naklejka. Ktoś wsiadł?

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 16 lut 2014, 23:49
autor: MZ
Szeregowy_Równoległy pisze:Brawo dla kierowcy, który uwzględnił naklejkę i obsłużył przystanek. Jeśli kierowca zdurniał, to tym bardziej mogli zdurnieć pasażerowie, którzy na tym przystanku mogli stać, bo przecież jest naklejka. Ktoś wsiadł?
:arrow: Nie, ale kilkanaście osób wysiadło (ja też), bo dzięki temu minimalnie szybciej dostali się do metra.

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 18 lut 2014, 20:48
autor: ashir
Na przystanku 22 Lipca dla L-2 naklejka wskazuje, że charakter przystanku jest stały, a według rozkładów jest to przystanek warunkowy (jak i inne na trasie). Pozostałości po tym, jak kiedyś L-2 miało tam kraniec (przelotowy). Co ciekawe na tablicy bocznej chyba w ogóle tego przystanku nie ma, a przewoźnik lubi sobie tam urządzać postoje, żeby pętli nie blokować (i na godzinę odjazdu podjeżdżać do Złotokłosu), więc w sumie tak czy siak tam stanie autobus, ale nieścisłości można poprawić. Trzeba przyjąć jedną wersję, najlepiej zrobić oficjalnie tam kraniec z podjazdem przy powrocie do Złotokłosu, jak nieoficjalnie teraz jest. :razz:

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 20 lut 2014, 17:22
autor: ashir
Przystanek Starostwo 03 jest dla (nielicznych) osób wysiadających na L-7, ale skoro jest tam już podana taryfa biletowa, to wypadałoby, żeby była aktualna. Ekipa przystankowa nawet wczoraj z rana naprawiała przystanek w Dąbkowiźnie, więc i do Ożarowa Mazowieckiego mogłaby zajrzeć w najbliższym czasie. :wink:

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 08 mar 2014, 14:23
autor: klucha
Darwina 02 - brak rozkładów.

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 03 maja 2014, 15:45
autor: ashir
W rozkładach przystanek Bogusławskiego 08 jest stały dla 203, choć naklejki i komunikat twierdzą co innego. Natomiast na Młocinach wisi nieaktualny rozkład N46 (brak kursu o 22:31). :wink:

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 10 maja 2014, 6:34
autor: Tranzystor
Dlaczego ZTM w tymczasowym rozkładzie N63 nie uwzględnił kursu o 3:15? Ten kurs był dzisiejszej nocy realizowany, zapchaną solówką, więc czemu go nie ma w rozkładzie? :-k

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 10 maja 2014, 9:11
autor: Domas
Tranzystor pisze:Dlaczego ZTM w tymczasowym rozkładzie N63 nie uwzględnił kursu o 3:15? Ten kurs był dzisiejszej nocy realizowany, zapchaną solówką, więc czemu go nie ma w rozkładzie? :-k
Zwykły błąd.

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 18 lip 2014, 1:14
autor: pasażer
PL.Przymierza 04 rozklad 138 z PL.Przymierza 02
Tak przy okazji skoro przystanki Żerań FSO 52 i 54 według rozkładu ZTM mają różny status to dla czego na 52 wiszą oznaczenai ,że jest on warunkowy dla 509 i 518 skoro rozkład mówi że jest to przystanek stały. wisi ta od momentu dodania Zerań FSO 54 pod wiaduktem. Wolna amerykanka czyli wieszamy co nam wpadnie w rękę. Kierowcy wiedzą, ale czy pasażer też?

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 03 wrz 2014, 0:29
autor: pasażer
Stacja Krwiodawstwa 04 rozklad 146. Od kiedy 146 jeżdzi Saską po za objazdami?

Wadliwe oznaczenia przystankowe

: 03 wrz 2014, 9:45
autor: Pawel_
Działalność ekip pogotowia przystankowe pozostawia wiele do życzenia. Podjedzie ci na przystanek tym dostawczakiem, ustawi się tak, że ciężko podjechać pod krawężnik, bo "tutaj mam słupek/gablotę", więc mylenie cyferek nie zaliczam do niczego nadzwyczajnego. 8-)