Strona 82 z 82

Informacja w Swingach i Jazzach

: 18 mar 2024, 20:01
autor: kms
MisiekK pisze:
18 mar 2024, 19:17
Bywalec pisze:
15 mar 2024, 9:51
Już połowa wszystkich Jazzów ma białe wyświetlacze. Druga połowa albo pomarańczowe albo niedziałające.
Spokojnie z tego co zdemontowano dałoby się złożyć sprawne układy.
W niektórych chyba tak zrobiono (albo to tylko złudzenie), bo mają względnie sprawny bursztynowy SIP.

Informacja w Swingach i Jazzach

: 18 mar 2024, 21:04
autor: michael112
kms pisze:
18 mar 2024, 20:01
W niektórych chyba tak zrobiono (albo to tylko złudzenie), bo mają względnie sprawny bursztynowy SIP.
Chyba lepiej całkowicie wymienić. System tego producenta miał tak wiele awarii że Bóg wie, kiedy toto by znowu się popsuło...

Martwią mnie natomiast informacje o awariach SIPów w Jazzach już z białymi wyświetlaczami. Sam coś takiego widziałem ze dwa razy.
Czy takie przypadki zdarzają się regularnie? Jeśli tak, to czy wykonawca wymiany wie o problemie i czy jest na bieżąco wzywany do poprawek?

Informacja w Swingach i Jazzach

: 18 mar 2024, 21:16
autor: Łukasz
A w solbusach?

Notabene, w Gdańsku na 143 już z miesiąc jeździ wóz, który w środku pokazuje 117, ale gada poprawnie. Inny z kolei pokazuje złe przystanki, ale gada dobrze.

Nie lepiej jest z tymi kasownikami z Fali. Często pokazują przystanek początkowy - i tyle. A kasy to mi ani razu nie pobrało.

I ja bym się chciał zapytać: jaki jest k*wa problem zrobić system, który będzie działać? Z czego to wynika?

Informacja w Swingach i Jazzach

: 20 mar 2024, 7:21
autor: MisiekK
michael112 pisze:
18 mar 2024, 21:04
Chyba lepiej całkowicie wymienić. System tego producenta miał tak wiele awarii że Bóg wie, kiedy toto by znowu się popsuło...
Co nie znaczy, że nie powinno się tolerować jeżdżenia na ciemno, albo wyświetlania byle czego jeśli można jest z czego urządzenia naprawiać.