Strona 84 z 152
: 30 sie 2008, 11:52
autor: pawcio
Nie bardzo. By linia z Gocławia na Politechnikę miała sens musi zatrzymywać się na Waryńskiego. Sprawdzone doświadczalnie na linii 410.
: 30 sie 2008, 11:54
autor: reserved
515 też?
: 30 sie 2008, 12:06
autor: pawcio
515 nie, ale 515 nie ma co wikłać w uwarunkowania ochockie, dopóki nie rozwiąże się kwestii rembertowskiej (o czym w stosownym wątku).
: 30 sie 2008, 12:13
autor: pawcio
Teraz będzie stos pism, że jednak 521 wróciło na starą trasę. I targi o naturze politycznej, bo decyzja w sprawie 521 jest wybitnie polityczna.
: 30 sie 2008, 16:04
autor: pasażer
• 521 - powrót z Trasy Łazienkowskiej i al. Żwirki i Wigury w al. Waszyngtona, na most Poniatowskiego, w Al. Jerozolimskie i na Grójecką (ZTM zastrzega, że jest to rozwiązanie tymczasowe wymuszone protestami pasażerów, dyrektor Ruta nie wyklucza nowej linii dowożącej pasażerów z Falenicy do tramwajów na Grochowie i znaczne rozrzedzenie kursów 521). źródło wyborcza . Nie brzmi to jak groźba?
: 30 sie 2008, 16:16
autor: Bastian
pasażer pisze:Nie brzmi to jak groźba?
Groźba służy do wymuszenia czegoś. Czego w tym wypadku? Prędzej jest to zapowiedź rzeczy nieuchronnych.
: 30 sie 2008, 16:18
autor: reserved
No dobra, w takim razie co robi dubel tramwajów na trasie Pl. Narutowicza - Rondo Waszyngtona posiadający zacny numer 517 ;> ... Przecież nie może być tak długich dublów

: 30 sie 2008, 16:45
autor: Bastian
Dubel to jedno, napełnienie to drugie. Gdyby 517 jeździło wzdłuż tramwaju z frekwencją równą 521, też by było cięte.
: 30 sie 2008, 18:25
autor: geograf_OSU
Czy 521 musi do az do Szczesliwic jechac? Moze byc tylko DWC-Falenica, od Dworca na wschod ma ladne zapelnienie. Wtedy 130 puscic na Szczesliwice sladem 521, i 158 ma sens do Beresteckiej.
: 30 sie 2008, 18:32
autor: Jarek
a propos dubli.
Popatrzcie na zapełnienie 520 na Andersa. Nie zważając na politykę komunikacyjną, duble w sposób naturalny same tracą na znaczeniu. Ale kiedyś po prostu trzeba takie linie dorżnąć.
: 31 sie 2008, 0:35
autor: pasażer
Bastian pisze:pasażer pisze:Nie brzmi to jak groźba?
Groźba służy do wymuszenia czegoś. Czego w tym wypadku? Prędzej jest to zapowiedź rzeczy nieuchronnych.
Coś to ZTM miękie i zarazem twarde, nagle ustąpiło pod żądaniami pasażerów, stawiając jednocześnie warunek jeśli nie będzie zgody na naszą zmianę trasy, to ustawimy cżestotliwość taką jak SKM, KM i PKP lub np.505. I pyta w podtekście co wy na to (to jest próba wymuszenia zgody dla decyzji zgodnej z planami ZTM) . Czyż nie tak?
: 31 sie 2008, 1:16
autor: MeWa
na naciski polityczne ZTM jest bez wpływu, dlatego próbuje innych metod...
: 31 sie 2008, 10:09
autor: pawcio
Coś to ZTM miękie i zarazem twarde, nagle ustąpiło pod żądaniami pasażerów, stawiając jednocześnie warunek jeśli nie będzie zgody na naszą zmianę trasy, to ustawimy cżestotliwość taką jak SKM, KM i PKP lub np.505. I pyta w podtekście co wy na to (to jest próba wymuszenia zgody dla decyzji zgodnej z planami ZTM) . Czyż nie tak?
Poniekąd. Ludziom się wydaje, że można mieć i 520 i 114 i zestaw 103+121+132 i wszystko to każde co 6/10/8//12. A na to nie ma brygad, wiec trzeba ludzi uświadomić i pokazać możliwe warianty.
: 31 sie 2008, 15:10
autor: pasażer
A jakie to warianty? Może warto rozpatrzyć i taki ,który pozwalałby na podjazd autobusu(bezpośredni) pod szpital Grochowski od strony Falenicy, Rembertowa, np. Grochowska TŁ ,Grenadierów, Al. Waszyngtona.pętla przy uniwersamie.
: 31 sie 2008, 17:18
autor: Bastian
Na pewno szpitalowi potrzebny jest warczący ikarus przed oknami co chwilę?
