: 18 maja 2011, 5:57
Jedyna stacja która sąsiaduje z przystankiem to Warszawa Praga 
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Chyba jednak Toruńska. Praga jest przy BudowlanejJotPeCet pisze:Jedyna stacja która sąsiaduje z przystankiem to Warszawa Praga
Na temat sensu istnienia stacji Praga mam swoje zdanie i dopóki z tych krzaków nie da się jakoś sensownie wyjechać, dopóty zdania nie zmienię.Arnise pisze:Chyba jednak Toruńska. Praga jest przy BudowlanejJotPeCet pisze:Jedyna stacja która sąsiaduje z przystankiem to Warszawa Praga
No fakt, jest ona pod nim.Bastian pisze:ale za to koło przystanku autobusowego PKP TORUŃSKA nie ma stacji.
semantykafik pisze:No fakt, jest ona pod nim.Bastian pisze:ale za to koło przystanku autobusowego PKP TORUŃSKA nie ma stacji.
No właśnie z Twojego (i JPCowego) czepiania się drobiazgu wynikła ta dyskusja. Nie po raz pierwszy zresztą...Bastian pisze: (a podobno to ja się czepiam drobiazgów...)
w rozumieniu handlowym wszystkie przystanki są stacjami. Czepianie się tego - cóż...chester pisze:Jeśli już, to przystanek osobowy.
w metrze wszystkie stacje są stacjamiMichalJ pisze:Stacje metra tez dzielicie na stacje w senie ruchowym i przystanki osobowe?
Nie cóżuj. Wydawało mi się, że od userów tego forum wymaga się precyzji, czyż nie?MeWa pisze:w rozumieniu handlowym wszystkie przystanki są stacjami. Czepianie się tego - cóż...chester pisze:Jeśli już, to przystanek osobowy.