Strona 86 z 181

: 24 cze 2008, 16:44
autor: altar
Tak wracając do dyskusji o 101, to czy nie dałoby się zaoszczędzic brygad i jednocześnie zadowolic władze Białołęki, łącząc 101 i 144 w jedną linię (Buków-Metro Politechnika)? Częstotliwośc poza godzinami szczytu chyba by wystarczyła 20, a w godzinach szczytu trzeba by zmierzyc.

: 24 cze 2008, 19:38
autor: rodick
Na tarchominskich przystankach opuszczonych przez 101 np. PICASSA wisza informacje ze relacja jest teraz obslugiwana przez... tramwaj linii 21!
Z przystanku Picassa trzeba wiec wsiasc w 508, pozniej np na Konwaliowej przesiasc sie w linie jadaca do Zerania i juz jestem w 21!!! :) smieszne troche.
Nie bede juz tu sie wpienial na zabranie 101 z osiedla ale wydaje mi sensowne i logiczne zeby puscic linie 516 przez Swiderska i Porajow.

Co wy na to?

: 24 cze 2008, 20:08
autor: Glonojad
rodick pisze:Na tarchominskich przystankach opuszczonych przez 101 np. PICASSA wisza informacje ze relacja jest teraz obslugiwana przez... tramwaj linii 21!?
Tylko ktoś torów zbudować zapomniał. :D

: 25 cze 2008, 12:27
autor: Rosa
A czy ZTM nie może po prostu wpisac wtczkododatków na 509 do rozkładu? Byłby wtedy argument że 101 skrócono ale za to wzrosła częstotliwosc 509.

: 25 cze 2008, 14:16
autor: Dennis
A i Gocław by nie pogardził kolejnymi brygadami... :D

: 25 cze 2008, 14:59
autor: MisiekK
Dennis pisze:A i Gocław by nie pogardził kolejnymi brygadami... :D
Tylko najpierw trzeba mieć skąd je wziąć.

: 25 cze 2008, 15:01
autor: Rosa
Dennis pisze:A i Gocław by nie pogardził kolejnymi brygadami... :D
Przeciez ja tylko pisze o wpisaniu tylko tego co jest a nie dodawaniu czegos nowego. Te brygady tam są od stycznia.

: 25 cze 2008, 17:01
autor: ja0306
Ech te 101. Jak to czytam o 21 to o kilka lat sie im speiszy.
Jak juz mają coś robić uzwyklającego bardziej 516 i 505 to mam pomysł na nowe 101.
101 NOWODWORY-Światowida-Dzierzgońska-Odkryta-Nowodworska-J.Mehoffera- Świderska-Ćmielowska-Milenijna-Światowida-Modlińska-Jagiellońska-Pl.Gen.J.Hallera- Dąbrowszczaków-...-L.Waryńskiego-Puławska-Domaniewska-Z.Modzelewskiego-Al.lotników- Puławska-Rotm.W.Pileckiego-J.F.Ciszewskiego-Dereniowa-F.Płaskowickiej-Al.K.E.N.- Belgradzka-T. i K.Stryjeńskich-Wąwozowa-Al.K.E.N.-OS.KABATY
Częstotliwość 10/15/15 Trasa Długa i korki gdzieniegdzie ale może być.
Tak z powodu "rzeczywistego" uzwyklenia 505 i 516.
Ilość zespołów przystankowych: 78,
Może tablice mają taką pojemność, tylko trzeba wykaz zrobić na wzór tego u liniii 100 a ulice u góry i u dołu jak przystanki by były.

: 25 cze 2008, 17:14
autor: Bastian
Nie karmić (-X

: 25 cze 2008, 23:45
autor: Dęboszczak
Bastian pisze:Nie karmić (-X
Ten kolo (ja0306) jest największym trolem na tym forum. Szkoda, że nie można zawieszać kont za tego typu farmazony.

: 26 cze 2008, 0:28
autor: TOMEK
na szczęście z rzadka się wypowiada ;-)

: 26 cze 2008, 13:11
autor: tarantula01
ja0306 pisze:... mam pomysł na nowe 101.
NOWODWORY-...-Nowodworska-...
Nowodworska pomimo istnienia na mapie i w terenie, będzie nieprzejezdna dla autobusów jeszcze przez jakieś 1,5 roku.

: 26 cze 2008, 17:49
autor: pawcio
Dennis pisze:A i Gocław by nie pogardził kolejnymi brygadami... :D
Zależy gdzie. Ale akurat na 509 w szczycie potrzeby raczej wysokiej nie ma. W międzyszczycie rzeczywiście warto by dopisać do rozkładu dwie całki z dwóch dodatków, by było 15 minut. I tyle!

: 26 cze 2008, 18:25
autor: Emdegger
inż. Glonojad pisze:
rodick pisze:Na tarchominskich przystankach opuszczonych przez 101 np. PICASSA wisza informacje ze relacja jest teraz obslugiwana przez... tramwaj linii 21!?
Tylko ktoś torów zbudować zapomniał. :D
Na części świderskiej trasy 101, np. na PICASSA, i tak trama nie będzie ;)

: 27 cze 2008, 9:03
autor: ja0306
Dęboszczak pisze:
Bastian pisze:Nie karmić (-X
Ten kolo (ja0306) jest największym trolem na tym forum. Szkoda, że nie można zawieszać kont za tego typu farmazony.
Gdyby to ode mnie zależało to te 101 byłoby co najmniej 101 połączonym z 516 w 101.
Ursynów chyba mógłby miec bezpośrednie połączenie z Parga Północ lepsze niz 166 i 185 na Wisłostradzie. Takie 101 nie dublowałoby linii 4 cały czas ani 21 cały czas nawet na Białołęce.
Ogólnie to 101 i 516 powinny byc jedna linią 101 Politechnika-Nowodwory