Warszawska Kolej Dojazdowa

Moderator: JacekM

sajbeer
Posty: 714
Rejestracja: 06 maja 2008, 21:06
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: sajbeer » 11 lut 2013, 22:30

przewoz pisze:Dziś chyba kolejna EN97 na Grochowie... I tak w kółko :)
http://www.kurierkolejowy.eu/opinie/739 ... tabor.html

Pewnie tokarka podtorowa tam jest ;-)
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218 :arrow: 013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685 :arrow: 019B/33 :D :tancze:

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 12 lut 2013, 8:55

Jasne, że jest :) Tylko stwierdzam fakt. Póki co własnej tokarki nie mają.

Nxo
Posty: 644
Rejestracja: 22 lut 2011, 10:42
Lokalizacja: Otwock Mały

Post autor: Nxo » 22 lut 2013, 9:38

Wczoraj miłem przyjemność przejechać się en97-011 - ten produkt mogę określić jako porażka, on nawet nie zasługuje na miano niskobudżetowego.

W środku.
Osoba składająca chyba nie wie co to znaczy spasowanie elementów żeby to jakoś wyglądało, plastiki skrzypią na każdej nierówności, w środku ciemno /jechałem ok 12 /.
nie będę już wspominał ze jadąc nim czułem się jak na kolejce górskiej w wesołym miasteczku , rzuca w nim na wszystkie strony.

Zastanawiam się czy ta sztuka miała problem z hamulcami czy osoba siedząca za sterami nie potrafiła hamować, ale na 4 przystankach jakimi jechałem w 3 przypadkach pierwsze drzwi były poza peronem a w jednym to nawet i 2 się nie załapały na peron

Jacek Z.
Posty: 1873
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:14

Post autor: Jacek Z. » 24 lut 2013, 22:00

IMHO mogą być spore różnice pomiędzy egzemplarzami. Kiedyś jechałem tego samego dnia EN97-014 a potem EN97-005: W czternastce były trzaski tworzyw sztucznych zewsząd - z przegubów między segmentami, z okładzin wnętrza, diabli wiedzą skąd jeszcze. Potem ta sama trasa piątką - cichutko...

Generalnie, podczas gdy EN94 robią w środku siermiężne, socrealistyczne wrażenie, a EN95 kojarzył mi się nieco z 14WE, w EN97 siedzi się jak w krzyżówce SKM-ki z U-Bootem ;-)

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2958
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 25 lut 2013, 21:04

Mam pytanie. Czy składy zmienią swoje oznaczenia z EN9x na inne po tym jak pojawi się nowe napięcie?
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 25 lut 2013, 21:19

A po co? I tak ważniejsze jest oznaczenie unijne, cyfrowe...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2958
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 25 lut 2013, 21:25

Czytałem o oznaczeniach elektrycznych zespołów trakcyjnych i to mnie po prostu zaciekawiło.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Oznaczenia ... rakcyjnych
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 25 lut 2013, 21:33

Ten artykuł jest nic nie wart - żadnego źródła, nic... musiał to jakiś "zasłużony wikipedysta" pisać, szarakowi by zaraz wycięli.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 25 lut 2013, 21:47

Nie no, większość napisana w 2008 roku, wtedy jeszcze nie pilnowali się tak ze źródłami. Ot, niszówka, więc mało kto się zapuszcza. :-k
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 2898
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 25 lut 2013, 22:36

Wolfchen pisze:A po co? I tak ważniejsze jest oznaczenie unijne, cyfrowe...
Akurat WKD z tego co wiem go nie ma i raczej mieć nie będzie. Oznaczeń unijnych nie stosuje się do wszelkich sieci wydzielonych i poruszających się tamże pojazdach, a w Polsce WKDka jako jedyna nie wzbudza wątpliwości w kwestii zastosowania tego wyłączenia ;)
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 25 lut 2013, 22:56

Chyba, że tak. Ale nie ma de facto żadnych przepisów dotyczących schematów oznaczania pojazdów szynowych. Tamten był wewnętrznym PKP, jeśli się nie mylę, każdy przewoźnik może więc oznaczyć je po swojemu (vide: KM i ich VT). Jeśli się mylę, to poprawcie ;)
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
marcin89
Posty: 816
Rejestracja: 13 paź 2008, 16:03
Lokalizacja: Sulejówek

Post autor: marcin89 » 26 lut 2013, 2:09

Wolfchen pisze:Chyba, że tak. Ale nie ma de facto żadnych przepisów dotyczących schematów oznaczania pojazdów szynowych. Tamten był wewnętrznym PKP, jeśli się nie mylę, każdy przewoźnik może więc oznaczyć je po swojemu (vide: KM i ich VT). Jeśli się mylę, to poprawcie ;)
Albo KM i ich flirty ER :P

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 06 mar 2013, 22:09

Czemu stacje Grodzisk Maz. Radońska, Milanówek i Pruszków WKD na schemacie linii WKD są oznaczone jako "styczne z linią PKP"? I czemu tak właściwie stosuje się w nazwie rozróżnienie "Zachodnia WKD" i "Ochota WKD" (ale już "Al. Jerozolimskie" bez WKD)? Gdzie tu sens, gdzie tu logika?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 06 mar 2013, 22:14

MeWa pisze:Czemu stacje Grodzisk Maz. Radońska, Milanówek i Pruszków WKD na schemacie linii WKD są oznaczone jako "styczne z linią PKP"?
Chodzi o to, że z tych stacji można dojść do stacji PKP.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

ashir
Posty: 19910
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 06 mar 2013, 22:15

Dla rozróżnienia, że jest to przystanek osobowy/stacja WKD, a nie PKP. A w przypadku Al. Jerozolimskich to pewnie stara pozostałość po tym, jak tej stacji nie było. ;-)

ODPOWIEDZ