Strona 87 z 149

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 09 mar 2019, 12:00
autor: SławekM
plunio7 pisze:
09 mar 2019, 11:40
Jest sobie taki artykuł z dzisiaj, a w nim:
[...]
Prezeska SKM-ki Krystyna Pękała poinformowała, że Zarząd Transportu Miejskiego zlecił po trzy dodatkowe kursy na linii obwodowej w szczycie porannym i popołudniowym. Wyruszą od 6 maja. Dodatkowe zmiany planowane są po wakacjach. Wszystko zależy jednak od tego, kiedy zacznie się i jak długo potrwa odłożona budowa nowego przystanku Warszawa Powązki.
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... zieli.html

Ktoś coś wie bliżej?
Wcale się nie zdziwię jak to będzie S20 relacji Warszawa Rembertów - Warszawa Zachodnia peron 8.

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 09 mar 2019, 12:54
autor: Wiliam
A ja trochę wątpie biorąc pod uwagę że niedługo się zaczynają roboty od Jagiellonki aż do Rembertowa.

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 09 mar 2019, 14:27
autor: zxcvbnm
Z Rembertowa do WZ najlogiczniej. Chyba, że to będą kursy S1 przez Gdańską w co szczerze wątpię. Chyba, że to po prostu dotyczy S3/9.

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 09 mar 2019, 15:32
autor: pawcio
A Most Gdański w remoncie coś jeszcze przepuści?

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 09 mar 2019, 21:28
autor: fik
Wydaje mi się, że jest szansa, ale bez wykresu to trochę wróżenie z fusów. Rzucę okiem w poniedziałek, jak nie zapomnę, czy te nowe kursy już leżą.

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 11 mar 2019, 11:26
autor: fik
Noęc nowych kursów na wykresie jeszcze nie widzę. Tak naprawdę dużo by dało, zwłaszcza w szczycie popołudniowym, wydłużenie kursów KM, które kończą na Gdańskim - na przykład po 18 trzy kolejne kursy KM startują z Gdańskiego, a w tym czasie na obwodowej jest ponadgodzinna dziura.

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 05 kwie 2019, 23:38
autor: aaa
Mówią, że ironia jest bronią ludzi bezsilnych - dlatego chciałbym docenić PKP PLK i SKM za wprowadzenie w miarę równego taktu na S90.

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 04 maja 2019, 9:50
autor: wojtor
Od poniedziałku (6 maja 2019r.) na stałe do rozkładu Szybkiej Kolei Miejskiej wchodzi nowa linia o nazwie SKM – S90. Pociągi tej linii będą kursowały na linii Warszawa Zachodnia (peron nr 8) – Warszawa Gdańska.

Linia S90 będzie kursowała w dni powszednie. Od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt. Stacje tej linii to: Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Gdańska
rozkład: https://wio.waw.pl/zdjecie/2836007

źródło: https://wio.waw.pl/artykul/od-6-maja-be ... symAEJIE_s

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 04 maja 2019, 9:59
autor: SławekM
wojtor pisze:
04 maja 2019, 9:50
Od poniedziałku (6 maja 2019r.) na stałe do rozkładu Szybkiej Kolei Miejskiej wchodzi nowa linia o nazwie SKM – S90. Pociągi tej linii będą kursowały na linii Warszawa Zachodnia (peron nr 8) – Warszawa Gdańska.

Linia S90 będzie kursowała w dni powszednie. Od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt. Stacje tej linii to: Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Gdańska
rozkład: https://wio.waw.pl/zdjecie/2836007

źródło: https://wio.waw.pl/artykul/od-6-maja-be ... symAEJIE_s

Te kursy to na 14WE się nadają...

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 04 maja 2019, 10:23
autor: Flash8222
Ktoś wie z jakiego powodu od poniedziałku będzie kursowało ZS1?

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 04 maja 2019, 10:29
autor: Łukasz
Flash8222 pisze:Ktoś wie z jakiego powodu od poniedziałku będzie kursowało ZS1?
Ktoś wie.

https://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=2402&c=100&l=1

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 04 maja 2019, 10:32
autor: Dantte
SławekM pisze:
04 maja 2019, 9:59

Te kursy to na 14WE się nadają...
Jako że wątpię, żeby to były "BWLe", to bardzo urocze jest planowanie czegokolwiek na 10 minut przelotu i 30 minut postoju w godzinach szczytu,

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 04 maja 2019, 10:41
autor: Flash8222
Łukasz pisze:
04 maja 2019, 10:29
Flash8222 pisze:Ktoś wie z jakiego powodu od poniedziałku będzie kursowało ZS1?
Ktoś wie.

https://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=2402&c=100&l=1
No proszę, wczoraj wieczorem nie było jeszcze informacji.

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 04 maja 2019, 10:42
autor: Łukasz
Flash8222 pisze:
No proszę, wczoraj wieczorem nie było jeszcze informacji.
Za to była w środę.

Kolej w aglomeracji warszawskiej

: 04 maja 2019, 14:57
autor: KwZ
S90 to nie mogłyby być przedłużone kursy S9?