Pętla przy Włościańskiej

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 19 cze 2008, 13:57

tarantula01 pisze:Aż pojadę w sobotę tą linią E-4, która ma się zatrzymywać przy Marymoncie.
Od kiedy E-4 kursuje w soboty? :-k

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 19 cze 2008, 18:27

Do 1 lipca 2007 roku kursowała w soboty i niedziele. Widocznie nie wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić :D

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 20 cze 2008, 13:10

E-4 w sobotę, to w kontekście artykułu z ŻW. Od soboty oddana pętla i zatrzymają się na niej linie ... E-4.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 20 cze 2008, 13:19

"Zatrzymają się na niej autobusy linii: ...."

Bo od soboty tam będzie jeden z krańców E-4, pomimo braku kursów ;-)

alojzy
Posty: 807
Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08

Post autor: alojzy » 20 cze 2008, 21:22

Ciekawe, że 409 zostaje jednak na Pl.Wilsona.
Przeoczenie ZTMu czy celowe nieskracanie?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 20 cze 2008, 23:24

Celowe.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 20 cze 2008, 23:25

Dlaczego?
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 20 cze 2008, 23:41

W DS pl. Wilsona wytrzyma, a ponieważ pewnie linia po wakacjach trafi na Młociny, to nie ma po co zmieniać jej dwa razy. Ten los wyjątkowo czeka chyba tylko 701...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 20 cze 2008, 23:44

Bastian pisze:Ten los wyjątkowo czeka chyba tylko 701...
Pewnie tak, choć nie wiadomo czy 110 też tak nie wrzucicie (oby nie) + coś innego na wprost Żeromskiego.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

NR
(tygrys)
Posty: 1938
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 20 cze 2008, 23:58

Będzie tam pierwsza w historii ekspedycja ZTM

Perez
Posty: 46
Rejestracja: 03 sie 2007, 15:23

Post autor: Perez » 21 cze 2008, 15:28

tygrys pisze:Będzie tam pierwsza w historii ekspedycja ZTM
cwaniaczki biorą sobie dobrą ekspedycję gdzie się zbytnio nienapracują

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 21 cze 2008, 22:39

Biorą? Od kogo?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

NR
(tygrys)
Posty: 1938
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 21 cze 2008, 23:07

Bastian pisze:Biorą? Od kogo?
sami wybudowali i sobie będą ekspediować a raczej to spediować bo to jest spedycja :D

[ Dodano: 22 Cze 2008 01:41 ]a oto ciekawostka z (nie)super ekspresu
Dziś do użytku oddana zostaje nowa pętla autobusowa - Metro Marymont.

Pasażerowie komunikacji miejskiej dojeżdżający z północnych rejonów Warszawy i mieszkańcy okolic pl. Wilsona odetchną z ulgą. Pętla przy Włościańskiej zmniejszy ruch w centrum Żoliborza.

Pętla Marymont zdecydowanie ułatwi poruszanie się po mieście.

- Mieszkańcy Tarchomina będą mieli dzięki temu bardzo szybki i sprawny dojazd do Śródmieścia. Na nową pętlę dojadą w kilkanaście minut, a potem mogą się od razu przesiąść do metra czy tramwaju - wylicza Igor Krajnow (30 l.), rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego. - Ponadto po sąsiedzku mamy stację metra Marymont oraz parking Park and Drive, na którym można zostawić samochód i przesiąść się do komunikacji miejskiej - dodaje.

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 23 cze 2008, 13:20

Było niedawno tyle szumu o powrót zielonych strzałek i co? Relacja Słowackiego (północ) - Włościańska, która do tego by się nadawała, ma sygnalizator kierunkowy. Strzałka mogłaby tam funkcjonować, ale do tego potrzeba by było ponownej zmiany niedawno zmienianego rozporządzenia :D

Kra
Posty: 1875
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 24 cze 2008, 10:23

pawcio pisze:Naiwne jest liczyć, że ktoś to jeszcze zmieni. :D
Zmienili ustawienie świateł. Można przejść przez Włościańską w jednym takcie świateł. Może poskutkowała krytyka i uwagi wysłane w różne miejsca.

ODPOWIEDZ