Moderator: Wiliam
-
person
- (geograf)
- Posty: 9677
- Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
- Lokalizacja: z szafy
Post
autor: person » 19 cze 2008, 13:57
tarantula01 pisze:Aż pojadę w sobotę tą linią E-4, która ma się zatrzymywać przy Marymoncie.
Od kiedy E-4 kursuje w soboty?

-
radeom
- Posty: 2469
- Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29
Post
autor: radeom » 19 cze 2008, 18:27
Do 1 lipca 2007 roku kursowała w soboty i niedziele. Widocznie nie wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić

-
tarantula01
- Posty: 1714
- Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: tarantula01 » 20 cze 2008, 13:10
E-4 w sobotę, to w kontekście artykułu z ŻW. Od soboty oddana pętla i zatrzymają się na niej linie ... E-4.
-
person
- (geograf)
- Posty: 9677
- Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
- Lokalizacja: z szafy
Post
autor: person » 20 cze 2008, 13:19
"Zatrzymają się na niej autobusy linii: ...."
Bo od soboty tam będzie jeden z krańców E-4, pomimo braku kursów

-
alojzy
- Posty: 807
- Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08
Post
autor: alojzy » 20 cze 2008, 21:22
Ciekawe, że 409 zostaje jednak na Pl.Wilsona.
Przeoczenie ZTMu czy celowe nieskracanie?
-
Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Post
autor: Bastian » 20 cze 2008, 23:24
Celowe.
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 20 cze 2008, 23:25
Dlaczego?
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Post
autor: Bastian » 20 cze 2008, 23:41
W DS pl. Wilsona wytrzyma, a ponieważ pewnie linia po wakacjach trafi na Młociny, to nie ma po co zmieniać jej dwa razy. Ten los wyjątkowo czeka chyba tylko 701...
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 20 cze 2008, 23:44
Bastian pisze:Ten los wyjątkowo czeka chyba tylko 701...
Pewnie tak, choć nie wiadomo czy 110 też tak nie wrzucicie (oby nie) + coś innego na wprost Żeromskiego.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
Post
autor: NR » 20 cze 2008, 23:58
Będzie tam pierwsza w historii ekspedycja ZTM
-
Perez
- Posty: 46
- Rejestracja: 03 sie 2007, 15:23
Post
autor: Perez » 21 cze 2008, 15:28
tygrys pisze:Będzie tam pierwsza w historii ekspedycja ZTM
cwaniaczki biorą sobie dobrą ekspedycję gdzie się zbytnio nienapracują
-
Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Post
autor: Bastian » 21 cze 2008, 22:39
Biorą? Od kogo?
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
Post
autor: NR » 21 cze 2008, 23:07
Bastian pisze:Biorą? Od kogo?
sami wybudowali i sobie będą ekspediować a raczej to spediować bo to jest spedycja
[ Dodano: 22 Cze 2008 01:41 ]a oto ciekawostka z (nie)super ekspresu
Dziś do użytku oddana zostaje nowa pętla autobusowa - Metro Marymont.
Pasażerowie komunikacji miejskiej dojeżdżający z północnych rejonów Warszawy i mieszkańcy okolic pl. Wilsona odetchną z ulgą. Pętla przy Włościańskiej zmniejszy ruch w centrum Żoliborza.
Pętla Marymont zdecydowanie ułatwi poruszanie się po mieście.
- Mieszkańcy Tarchomina będą mieli dzięki temu bardzo szybki i sprawny dojazd do Śródmieścia. Na nową pętlę dojadą w kilkanaście minut, a potem mogą się od razu przesiąść do metra czy tramwaju - wylicza Igor Krajnow (30 l.), rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego. - Ponadto po sąsiedzku mamy stację metra Marymont oraz parking Park and Drive, na którym można zostawić samochód i przesiąść się do komunikacji miejskiej - dodaje.
-
tarantula01
- Posty: 1714
- Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: tarantula01 » 23 cze 2008, 13:20
Było niedawno tyle szumu o powrót zielonych strzałek i co? Relacja Słowackiego (północ) - Włościańska, która do tego by się nadawała, ma sygnalizator kierunkowy. Strzałka mogłaby tam funkcjonować, ale do tego potrzeba by było ponownej zmiany niedawno zmienianego rozporządzenia

-
Kra
- Posty: 1875
- Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
- Lokalizacja: Żoliborz/Bielany
Post
autor: Kra » 24 cze 2008, 10:23
pawcio pisze:Naiwne jest liczyć, że ktoś to jeszcze zmieni.

Zmienili ustawienie świateł. Można przejść przez Włościańską w jednym takcie świateł. Może poskutkowała krytyka i uwagi wysłane w różne miejsca.