: 08 gru 2009, 7:57
A ile jeździ o tej porze z Targówka lub Ursusa?bartoni722 pisze:511 gdzie o 17:xx z Dąbrówki jeździ 40 osób
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
A ile jeździ o tej porze z Targówka lub Ursusa?bartoni722 pisze:511 gdzie o 17:xx z Dąbrówki jeździ 40 osób
Konieczność w świetle łatania półgodzinnych luk.NR pisze:Wowy rozkład linii 414 oprócz skrócenia czasu kursowania jest bardzo dobry
Będzie kursowała w całości - chyba ktoś zapomniał o tym 203gucio pisze:Jak będzie wyglądała sytuacja z 203 w Wigilię?
Według rozkładu ma mieć część kursów zawieszonych. A wykaz linii ze skróconym czasem kursowania na stronie ZTMu milczy na jej temat, w ulotce też ani słowa o niej.
Na stronie ZTM jest informacja o zmianie rozkładów tej linii w DP od 4.01.2010.ashir pisze:Są już nowe rozkłady.ale 139 nie zmienia rozkładu.Nie wiem skąd masz takie informacje.
Gdzie niby jest ta informcja ,bo ja jej nie widzę.Kra pisze:Na stronie ZTM jest informacja o zmianie rozkładów tej linii w DP od 4.01.2010.ashir pisze:Są już nowe rozkłady.ale 139 nie zmienia rozkładu.Nie wiem skąd masz takie informacje.