Strona 10 z 10

: 08 gru 2009, 7:57
autor: Bastian
bartoni722 pisze:511 gdzie o 17:xx z Dąbrówki jeździ 40 osób
A ile jeździ o tej porze z Targówka lub Ursusa? :roll:

: 08 gru 2009, 15:02
autor: pawcio
NR pisze:Wowy rozkład linii 414 oprócz skrócenia czasu kursowania jest bardzo dobry
Konieczność w świetle łatania półgodzinnych luk.

: 22 gru 2009, 19:49
autor: gucio
Jak będzie wyglądała sytuacja z 203 w Wigilię?
Według rozkładu ma mieć część kursów zawieszonych. A wykaz linii ze skróconym czasem kursowania na stronie ZTMu milczy na jej temat, w ulotce też ani słowa o niej.

: 22 gru 2009, 20:32
autor: marcus
gucio pisze:Jak będzie wyglądała sytuacja z 203 w Wigilię?
Według rozkładu ma mieć część kursów zawieszonych. A wykaz linii ze skróconym czasem kursowania na stronie ZTMu milczy na jej temat, w ulotce też ani słowa o niej.
Będzie kursowała w całości - chyba ktoś zapomniał o tym 203 :>

: 30 gru 2009, 15:18
autor: Kra
Pytanie dotyczy już stycznia :

Czy ktoś wie jakie są zmiany na 139 od 4.01.2010 w DP ? Na stronie ZTM pod poniedziałkiem dalej funkcjonuje stary rozkład.

Dzięki za pomoc

: 30 gru 2009, 15:29
autor: ashir
Są już nowe rozkłady.ale 139 nie zmienia rozkładu.Nie wiem skąd masz takie informacje.

: 04 sty 2010, 9:08
autor: Kra
ashir pisze:Są już nowe rozkłady.ale 139 nie zmienia rozkładu.Nie wiem skąd masz takie informacje.
Na stronie ZTM jest informacja o zmianie rozkładów tej linii w DP od 4.01.2010.

: 04 sty 2010, 9:14
autor: Flash8222
Chyba delikatnie zły temat :P

: 04 sty 2010, 15:44
autor: ashir
Kra pisze:
ashir pisze:Są już nowe rozkłady.ale 139 nie zmienia rozkładu.Nie wiem skąd masz takie informacje.
Na stronie ZTM jest informacja o zmianie rozkładów tej linii w DP od 4.01.2010.
Gdzie niby jest ta informcja ,bo ja jej nie widzę.