Strona 91 z 136

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 01 mar 2014, 23:35
autor: Glonojad
Oficjalnie chodzi o prad, nieoficjalnie jednak krąży info, jakoby WKD wciąż żyło mrzonką, że uch ktoż na Średnicę wpuści.

Oczywiście, na Aleje też by nikt ich nie wpuścił, ale np. Na Nowowiejską czy nawet Okopową..

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 04 mar 2014, 13:17
autor: Wolfchen
Ciekawy jestem, kto jest autorem tej mrzonki i czy ma jakikolwiek kontakt z rzeczywistością... :roll:

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 13 mar 2014, 8:45
autor: Bernard

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 13 mar 2014, 10:39
autor: drapka
Ponoć 0,8 promila u maszynisty.

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 13 mar 2014, 10:56
autor: Walas
drapka pisze:Ponoć 0,8 promila u maszynisty.
Ten maszynista przyszedł ponad miesiąc temu pracować na WKD z SKMki. W ostatnim czasie 2 razy przejechał stację jadąc w kier. Warszawy-raz w Reducie Ordona, raz w Regułach.

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 13 mar 2014, 11:13
autor: drapka
Aż strach do pociągu wsiadać. 8-(

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 13 mar 2014, 11:24
autor: WojtekE65
W WKD jest taka sama procedura dopuszczenia do pracy? Kontrola trzeźwości i 0,0?

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 13 mar 2014, 14:03
autor: tomstak
Walas pisze:
drapka pisze:Ponoć 0,8 promila u maszynisty.
Ten maszynista przyszedł ponad miesiąc temu pracować na WKD z SKMki. W ostatnim czasie 2 razy przejechał stację jadąc w kier. Warszawy-raz w Reducie Ordona, raz w Regułach.
To nie ten sam, co jakiś czas temu rozpruł rozjazd na czystym i gdy chciał ukryć zdarzenie (poprzez wycofanie EZTa) spowodował wykolejenie tegoż EZTa?

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 13 mar 2014, 15:18
autor: przewoz
Siakiś mistrz nastawnika?

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 13 mar 2014, 15:40
autor: Adam G.
Inna sprawa, że WKD jeżdżę bardzo rzadko, a przebieganie przed ruszającym pociągiem widzę niemal za każdym razem. I dobrze że tym razem panią ten pociąg lekko trafił, na drugi raz zastanowi się zanim przebiegnie...

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 16 kwie 2014, 9:40
autor: xavee
Czy wie może ktoś co dalej z przetargiem na EZT dla WKD? Od otwarcia ofert minęły 2 m-ce, a w temacie cisza jak makiem zasiał :-? Czyżby związku z sytuacją finansową mazowsza przetarg miałby być anulowany?

kolejny wakacyjny remont

: 15 maja 2014, 14:42
autor: wojtor

Warszawska Kolej Dojazdowa ogłosiła przetarg na remont jednego z torów. Spółka chce wyremontować w wakacje odcinek o długości ok. 15 km.

Niemal co roku latem WKD remontuje jakiś fragment swojej linii. Wyjątkiem był rok 2013, kiedy nie udało się przewoźnikowi znaleźć wykonawcy remontu. A że spółka uważa, że roboty powinny być prowadzone jedynie w wakacje, gdy pasażerów jest zdecydowanie mniej, inwestycję przełożyła na rok następny. W tym roku przewoźnik liczy, że uda się rozstrzygnąć postępowanie przetargowe.

Ubiegłoroczne zamówienie dotyczyło jednak jedynie dwóch kilometrów torowiska, natomiast w tym przewoźnik chce przeprowadzić remont jednego toru, ale na odcinku około 15 km. – Inwestycja obejmuje remont toru nr 1 na odcinku od Śródmieścia do Komorowa z pominięciem dwóch odcinków, które już wcześniej wyremontowano – mówi Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy WKD. – Inwestycja ma na celu przywrócenie jej podstawowych parametrów niezbędnych do prowadzenia ruchu pociągów z prędkością co najmniej 80 km/h po zlikwidowaniu obowiązujących aktualnie odcinkowych ograniczeń prędkości ze względu na stan torowiska – dodaje.

Poprzednie remonty spowodowały spore utrudnienia dla pasażerów. Jak będzie tym razem? – W ramach planowanego remontu w okresie od 28 czerwca do 31 sierpnia włącznie na całej długości szlaku pomiędzy stacjami Warszawa Śródmieście WKD i Komorów zostanie zamknięty remontowany tor w kierunku od Warszawy do Grodziska Maz. W związku z powyższym ruch pociągów będzie prowadzony wyłącznie po sąsiednim torze nr 2. Aktualnie trwają jeszcze prace nad wariantami obsługi komunikacyjnej odcinka linii WKD objętego ograniczeniami. Każda z analizowanych możliwości obejmuje udział zastępczej komunikacji autobusowej – podkreśla rzecznik wukadki.

Środki na modernizację infrastruktury kolejowej będą pochodzić m.in. z kredytu, jaki został udzielony WKD w 2012 r. przez Europejski Bank Inwestycyjny.
źródło: http://wiadomosci.wpr24.pl/kilkanascie- ... 19962.html

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 15 maja 2014, 23:32
autor: Teokryt
Be∂a puszczać wahadłowo pociągi po 4 składy jeden za drugim czy nie da rady ze względu na podstacje? bo jedna wukadka co 60 minut to nie jest coś racjonalnego.

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 15 maja 2014, 23:46
autor: MichalJ
Podstacjom za jedno, czy pociągi jadą jednym torem, czy dwoma. Ale zajechać czterema pociągami na Śródmieście WKD nie będzie łatwo. Zależy, na ile da się skorzystać z kawałka zamkniętego toru...

Warszawska Kolej Dojazdowa

: 16 maja 2014, 8:27
autor: Piottr
Ze Śródmieścia do Komorowa czas przelotu to 26 minut. Czyli wahadło częściej niż co godzinę "niedasię". Jakby na Al. Jerozolimskich zabudowali półtrapez na czas remontu, możnaby było gonić pociągi co 40 min. Swoją drogą w tamtym miejscu półtrapez to by się i liniowo przydał.

Nie rozumiem, dlaczego zarząd WKD wzbrania się przed odtworzeniem trapezu w Michałowicach. W końcu 4 rozjazdy wraz z srk to jest jakieś 8 milionów złotych, a ile daje możliwości dywersyfikowania ruchu i wzmocnienia oferty na miejskim odcinku...