Warszawska Kolej Dojazdowa

Moderator: JacekM

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 25 sie 2014, 22:12

Dziś do zajezdni WKD w Grodzisku Maz.dotarł tramwaj 2405, a WKD oddało EN94-09.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Piottr
Posty: 1305
Rejestracja: 27 kwie 2010, 9:36
Lokalizacja: Wilanów
Kontakt:

Post autor: Piottr » 26 sie 2014, 14:59

Walas pisze:Dziś do zajezdni WKD w Grodzisku Maz.dotarł tramwaj 2405, a WKD oddało EN94-09.
A po co tramwaj wukadce? ;-)
Doszliśmy w Polsce do stanu, że rozkład jazdy pociągów to jest coś,
co w istocie działania przypomina kalejdoskop, obracający się nie rzadziej niż cztery razy do roku,
w tym raz, w grudniu, z solidnym potrząśnięciem....

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 26 sie 2014, 15:12

Odwrotnie raczej...

alojz
Posty: 2490
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 26 sie 2014, 18:06

Obrazek
Źródło - Newag

Blotny
(plunio7)
Posty: 672
Rejestracja: 26 cze 2010, 20:27
Lokalizacja: Odolany

Post autor: Blotny » 26 sie 2014, 18:37

Pierwszy pociąg ze szczękoczułkami.

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 26 sie 2014, 19:04

Mnie się kojarzy z tym:

Obrazek

Miki996
Posty: 192
Rejestracja: 28 mar 2012, 16:41
Lokalizacja: Warszawa Mokotów/Służewiec

Post autor: Miki996 » 26 sie 2014, 19:37

Co by nie mówić to i tak lepsze od jazowego kiosku. Bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2354
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 26 sie 2014, 19:57

Ale ohyda... Najbrzydszy sklad jaki widzialem w zyciu.

alojz
Posty: 2490
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 26 sie 2014, 20:48

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Źródło - Newag

Piottr
Posty: 1305
Rejestracja: 27 kwie 2010, 9:36
Lokalizacja: Wilanów
Kontakt:

Post autor: Piottr » 26 sie 2014, 21:15

Piękny jest. Mnie się od razu skojarzył z tym co widziałem w 2006 na Innotransie:
http://hwedrownosci.blog.onet.pl/2006/0 ... y-piszczy/

Ale te siedzenia plecami do okna to porażka, kto pozwala na taki debilizm?
Doszliśmy w Polsce do stanu, że rozkład jazdy pociągów to jest coś,
co w istocie działania przypomina kalejdoskop, obracający się nie rzadziej niż cztery razy do roku,
w tym raz, w grudniu, z solidnym potrząśnięciem....

osa
Posty: 2589
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:04

Post autor: osa » 26 sie 2014, 22:53

Miki996 pisze:Co by nie mówić to i tak lepsze od jazowego kiosku. Bardzo mi się podoba.
Sam nie wiem co gorsze. Nawet tramwajowy bufet wygląda mimo wszystko lepiej od tego wytworu kolejowego. Zresztą poprzedni z Pesy dla WKD wcale nie jest lepszy.

Michalk001
Posty: 1068
Rejestracja: 26 paź 2007, 20:18
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Michalk001 » 27 sie 2014, 18:54

Prawie jak Shinkansen :-D - jedynie prędkość 4x mniejsza...
https://www.youtube.com/watch?v=qRYkEfGwd9Y

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 04 wrz 2014, 13:58

Przetarg rozstrzygnięty:

http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... e-WKD.html

Ciekawe, kiedy początek...

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 11 wrz 2014, 15:49

Etap I: 13 października - 16 listopada:

http://www.rynek-kolejowy.pl/53910/za_m ... zdzic.html

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 22 wrz 2014, 9:06

Rozkład zamknięciowy dostępny na stronie WKD:

http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/246-r ... 014-r.html

ODPOWIEDZ