Strona 95 z 170

: 18 lip 2009, 8:56
autor: Ikarus 5780
Nie rozumiem, na rozkładzie jest wszystko normalnie. Daj może linka do tego co wygląda Ci podejrzanie, bo ja przejrzałem ten rozkład i nic dziwnego nie zauważyłem.

Ze strony ZTMu :

Kod: Zaznacz cały

2009-07-17 | Zmiany związane z remontem ulicy Wysockiego | W związku z remontem jezdni ulicy Wysockiego na odcinku od Trasy Toruńskiej do ulicy Budowlanej (wraz ze skrzyżowaniem z ul. Budowlaną) od dnia 17.07.2009 od ok. godz. 22:00 do dnia 20.07.2009 do ok. godz. 4:00 linie 104, 112, 114, 118, 126, 134, 145, 156, 176, 202, 204, 506, 732, N02, N14 i N64 zostaną skierowane na trasy objazdowe (w obu kierunkach):
732 ŻERAŃ FSO - Toruńska - Łabiszyńska - Kondratowicza - ... - CH MARKI;
Mam nadzieję, że przy 732 to tylko pomyka ??

: 18 lip 2009, 9:27
autor: mcdm
http://www.ztm.waw.pl/baza/20090718/112/TP-RCH.HTM

koncowy przstanek wyswietla sie nie jako link a zwykly tekst (widac jakby byl poza strefą - nie wiem oc biega)

: 18 lip 2009, 9:29
autor: Petroniusz
mcdm pisze:koncowy przstanek wyswietla sie nie jako link a zwykly tekst (widac jakby byl poza strefą - nie wiem oc biega)
Wszystkie rozkłady tak mają. Nie podaje się czasu przyjazdu na kraniec. I tak było od zawsze.

: 18 lip 2009, 9:37
autor: Ikarus 5780
Jeśli chcesz sprawdzić rozkład z Marek musisz kliknąć w drugi kierunek i masz przystanek CH Marki. Jak wspomniał pośrednio poprzednik godzina przyjazdu jest zbędna.

: 18 lip 2009, 9:40
autor: JotPeCet
ziomal pisze:1 wrzesień- realne czy nie?
Z naszej strony tak. Przystanki są gotowe (już od dawna), kraniec też (kryterium uliczne przez Głowackiego). Rozkład czeka na wdrożenie. Są duże szanse na uruchomienie linii.

: 18 lip 2009, 10:09
autor: florekf
JotPeCet pisze: Są duże szanse na uruchomienie linii.
Pytanie tylko czy będzie ją kto miał prowadzić.

: 18 lip 2009, 18:39
autor: Frencher
JotPeCet pisze:
ziomal pisze:1 wrzesień- realne czy nie?
Z naszej strony tak. Przystanki są gotowe (już od dawna), kraniec też (kryterium uliczne przez Głowackiego). Rozkład czeka na wdrożenie. Są duże szanse na uruchomienie linii.
Patrząc na to, że 718 potrafi łapać lekko po 20 minut w plecy, to 738 ze śmiesznym postojem 2-3 minutowym na kryterium ulicznym to jakiś ponury żart.

: 18 lip 2009, 18:55
autor: Dęboszczak
Frencher pisze:
JotPeCet pisze:Z naszej strony tak. Przystanki są gotowe (już od dawna), kraniec też (kryterium uliczne przez Głowackiego). Rozkład czeka na wdrożenie. Są duże szanse na uruchomienie linii.
Patrząc na to, że 718 potrafi łapać lekko po 20 minut w plecy, to 738 ze śmiesznym postojem 2-3 minutowym na kryterium ulicznym to jakiś ponury żart.
Nie zrozumiałeś wypowiedzi JPC, postoje będą "normalne" a nie jakieś 2-3 min, chodziło tu o kryterium z ulic przy zawracaniu coś na wzór Bukowa.

: 18 lip 2009, 20:05
autor: mcdm
nie ma problemow z dojazdem do konca - obawialem sie ze jakis remont czy tymczasowa zmiana trasy...

: 18 lip 2009, 21:10
autor: Glonojad
Frencher pisze:Patrząc na to, że 718 potrafi łapać lekko po 20 minut w plecy(...)
Wot, nowoczesność, nie ta staroświecka kolejka... :term:

[ Komentarz dodany przez: Bastian: Sob 18 Lip, 2009 21:41 ]
Korekta tagów.

: 20 lip 2009, 11:55
autor: zeus
Znana jest przybliżona częstotliwość 738? Skąd będą pochodzić brygady na tą linię :?:

: 20 lip 2009, 21:05
autor: Crusier
Co sądzicie o takim pomyśle:

Kod: Zaznacz cały

Gdyby 718 i 732 nie jeździły parami to można by pomyśleć o podciągnięciu 190 do
przystanku Szkolna (zawracało by na tamtejszych światłach i wracało do M1) gdzie
są już 4 a nie 3 autobusy.
Dało by radę?

: 20 lip 2009, 21:20
autor: Dęboszczak
zeus pisze:Znana jest przybliżona częstotliwość 738? Skąd będą pochodzić brygady na tą linię :?:
z
705:)
żartowałem
30/40/40
lub wariant B, przemeblowanie 718/738/805->
718 20/30/40
738 20/30/40
805 10/- /-

: 20 lip 2009, 21:27
autor: SławekM
Wariant B, nawet nawet.

: 20 lip 2009, 21:38
autor: Glonojad
A 740 poza układem?