: 09 kwie 2013, 22:02
No to napisałem, że decha i wyświetlacz to faktyczne problemy i rozumiem, że komuś mogło to przeszkadzać.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Czy wykształcony, trzeźwy żul w okienku zagraża bezpieczeństwu kapitału klienta banku? Nie, więc wyobraź sobie skutki uruchomienia oddziału banku z menelską obsługą. Zaufanie, te sprawy... Jeżeli warsztat nie jest w stanie zadbać o warunki pracy kierowcy tak, że musi on sam, „po partyzacku” się docieplać, to można tylko się domyślać co jeszcze jest w takim autobusie w kiepskim stanie.mobil one pisze:Czy uszczelnienie kabiny folią/styropianem/gazetami* (*-niepotrzebne skreślić),zagraża bezpieczeństwu,życiu i komfortowi jazdy pasażerów ? Jasna i logiczna odpowiedź-NIE ! To po co to bicie piany,epatowanie się tym, i robienie z tego wydarzenia ogromnej wagi ?
Przecież nikt nie próbuje tłumaczyć, że brak dechy jest OK. Podobnie jak niesprawny wyświetlacz nie jest OK.ashir pisze:Brak tablicy bocznej zagraża bezpieczeństwu, życiu i komfortowi jazdy pasażerów? Jasne i logiczne, że nie, więc po co z tego robić wydarzenie ogromnej wagi?
Jak na razie, to ty najbardziej "się epatujesz" tą sprawą. Reagujesz emocjonalnie na posty tych, którym taki stan autobusu przeszkadza. Mi na przykład, bardzo przeszkadza. Stwierdzam, że jest to niedopuszczalne. Nie rozumiem, co takie cwaniactwo jak "I co w związku z tym ? Widzę, że rajcujesz się tym równie mocno,co portal TVN Warszawa." wnosi do dyskusji.mobil one pisze:Czy uszczelnienie kabiny folią/styropianem/gazetami* (*-niepotrzebne skreślić),zagraża bezpieczeństwu,życiu i komfortowi jazdy pasażerów ? Jasna i logiczna odpowiedź-NIE ! To po co to bicie piany,epatowanie się tym, i robienie z tego wydarzenia ogromnej wagi ?
Bardzo mądrze, otóż to. Moim zdaniem, to właśnie są kluczowe spostrzeżenia i powinny wystarczyć, żeby załatwiono to tak, żeby taka sytuacja więcej się nie powtarzała. Oczywiście wiadomo, jak będzie...grzegorz pisze:Czy wykształcony, trzeźwy żul w okienku zagraża bezpieczeństwu kapitału klienta banku? Nie, więc wyobraź sobie skutki uruchomienia oddziału banku z menelską obsługą. Zaufanie, te sprawy... Jeżeli warsztat nie jest w stanie zadbać o warunki pracy kierowcy tak, że musi on sam, „po partyzacku” się docieplać, to można tylko się domyślać co jeszcze jest w takim autobusie w kiepskim stanie.
Jakoś tak jest, że albo jest trzymany „jakiś poziom”, albo nie. Kiedyś kupowałem rower i chciałem kupić w miarę tanio, ale solidnie. Nie udało się tak wycelować, żeby podstawowy osprzęt był wyższej klasy, a reszty nie było. Więc stopniowo rozwaliłem siodełko, pedały, tylną przerzutkę (Shimano Acera)... Reszta jeździ.
Skąd pasażer ma wiedzieć, że mimo ignorowania jest kwestii wygody kierowcy (który zapewne o nią zabiega), wszystkie niezbędne przeglądy są wykonywane? A może np. siedzenia trzymają się na plaster?
beni pisze:ITS Michalczewski pyta czy dopuszczą jego MANY do specyfikacji przetargowej w starym schemacie malowania a odpowiedź brzmi NIE.
Websterek pisze:Z tym Michalczewskim sprawa się komplikuje, ale ciekawy jestem ile kosztuje oklejenie wozu taśmą, tak aby spełniał wymagania przetargu. Zabawa w lakierowanie zapewne byłaby całkowicie nieopłacalna.
Ale przecież nie jest ważnie ile osób "się zmieści", tylko ile jest wpisane w dowodzie rejestracyjnym.zigirin pisze:20 osób stojących zmieści się bez problemu – uważa, odmawiając podania nazwiska, właściciel firmy Sekar-Trans. Wygląda na to, że ZTM jest podobnego zdania".
dziś śmiga w nowym malowaniu na 227 jakby ktoś chciał zobaczyćMZ pisze:beni pisze:ITS Michalczewski pyta czy dopuszczą jego MANY do specyfikacji przetargowej w starym schemacie malowania a odpowiedź brzmi NIE.Websterek pisze:Z tym Michalczewskim sprawa się komplikuje, ale ciekawy jestem ile kosztuje oklejenie wozu taśmą, tak aby spełniał wymagania przetargu. Zabawa w lakierowanie zapewne byłaby całkowicie nieopłacalna.No nie wiem. Dostałem SMS-a od znajomego kierowcy z ITS Radom.
Pozwolę sobie zacytować: "Stoi na bazie warszawiak solo A452 pomalowany identycznie jak nowe Solarisy w Wawie. Góra czarna, a dół taki jasny czerwony z żółtym".
dziś śmiga w nowym malowaniu na 227 jakby ktoś chciał zobaczyćMZ pisze:beni pisze:ITS Michalczewski pyta czy dopuszczą jego MANY do specyfikacji przetargowej w starym schemacie malowania a odpowiedź brzmi NIE.Websterek pisze:Z tym Michalczewskim sprawa się komplikuje, ale ciekawy jestem ile kosztuje oklejenie wozu taśmą, tak aby spełniał wymagania przetargu. Zabawa w lakierowanie zapewne byłaby całkowicie nieopłacalna.No nie wiem. Dostałem SMS-a od znajomego kierowcy z ITS Radom.
Pozwolę sobie zacytować: "Stoi na bazie warszawiak solo A452 pomalowany identycznie jak nowe Solarisy w Wawie. Góra czarna, a dół taki jasny czerwony z żółtym".
dziś śmiga w nowym malowaniu na 227 jakby ktoś chciał zobaczyćMZ pisze:beni pisze:ITS Michalczewski pyta czy dopuszczą jego MANY do specyfikacji przetargowej w starym schemacie malowania a odpowiedź brzmi NIE.Websterek pisze:Z tym Michalczewskim sprawa się komplikuje, ale ciekawy jestem ile kosztuje oklejenie wozu taśmą, tak aby spełniał wymagania przetargu. Zabawa w lakierowanie zapewne byłaby całkowicie nieopłacalna.No nie wiem. Dostałem SMS-a od znajomego kierowcy z ITS Radom.
Pozwolę sobie zacytować: "Stoi na bazie warszawiak solo A452 pomalowany identycznie jak nowe Solarisy w Wawie. Góra czarna, a dół taki jasny czerwony z żółtym".
Aha, jasne, dobra bajka, na 227 nie jeździ A452.radeom pisze:dziś śmiga w nowym malowaniu na 227 jakby ktoś chciał zobaczyć