O stronach ZTM MZA i TW

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 02 wrz 2010, 19:50

A sprawdzałeś co chwilę stronę ZTM czy działa.

bartoni722
Posty: 6240
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 02 wrz 2010, 19:51

Tak, bo sprawdzałem 735 i inne linie których chyba nie muszę wymieniać? O-)
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 02 wrz 2010, 19:55

To w takim razie masz farta. (od której godziny sprawdzałeś rozkłady)

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14777
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 02 wrz 2010, 20:05

Rozkłady działały cały czas, o ile link z palca wpisałeś ;)
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 03 wrz 2010, 7:31

Wolfchen pisze:po co w Markach oznaczać podstawową trasę literą?
Czy to jest rozkład dwukierunkowy? Przecież taki rozkład jest kompletnie nieczytelny
Każdy kurs może być oznaczony literą, jedną na cały kurs. A na danym przystanku można wyłączyć oznaczenia literowe tylko całkowicie. W związku z tym na całej trasie od Marek aż do Polfy muszą widnieć wszystkie literki z ich opisami.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 03 wrz 2010, 8:59

pawcio pisze:Każdy kurs może być oznaczony literą, jedną na cały kurs. A na danym przystanku można wyłączyć oznaczenia literowe tylko całkowicie.
Ile kosztował ten program?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 wrz 2010, 9:34

Pensję twórcy.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 03 wrz 2010, 9:48

I dwadzieścia lat jego pracy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 07 wrz 2010, 9:35

Wzystko ok, tylko czemu mapka na dole po kliknięciu otwiera się taka wielka? Nic nie mozna na niej dojrzeć. A jak klikniesz, to wyskakuje zdjęcie z żółtą tablicą - kompletnie niepotrzebne w tej chwili. Powiniini jeszcze takie coś podlinkować

http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?&c=100&l=1&i=310#

Na szczęście są na to sposoby:
http://www.ztm.waw.pl/download/newsSche ... prosta.jpg
Aczkolwiek ja bym na mapce dodał jeszcze nazwy i numery przystanków, żeby było to kompatybilne z komunikatem.
Popatrz, jaka franca!

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 07 wrz 2010, 12:27

Dlaczego ze strony ZTM zniknęła mapka przedstawiająca usytuowanie przystanków tramwajowych i autobusowych przy stacjach metra?

Domino2001
Posty: 1468
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 07 wrz 2010, 13:33

A co robi 105 na Rondzie Daszyńskiego w kierunku pl. Zawiszy?
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 11 wrz 2010, 0:10

:arrow: Ile osób aktualizuje stronę ZTM? I czy te osoby mogłyby się wzajemnie kontaktować?

Na przykład jest na stronie takie coś:
ZTM pisze:Uruchomienie przystanków LEWANDÓW 01 oraz MAŁEJ BRZOZY 02

od 09.09.2010 (czwartek)

Uruchomione zostają przystanki w nowej lokalizacji:

* LEWANDÓW 01 - zlokalizowany na ul. Głębockiej w kierunku południowym, za skrzyżowaniem z ul. Magiczną - obowiązujący dla linii 120, 527 i 732 jako stały oraz dla linii N11 jako warunkowy
* MAŁEJ BRZOZY 02 - zlokalizowany na ul. Głębockiej w kierunku północnym za rondem z ul. Jesiennych Liści - obowiązujący dla linii 120, 132 i 732 jako stały.
A pod tym komunikatem mamy następny:
ZTM pisze:Nowe przystanki - LEWANDÓW i MAŁEJ BRZOZY

od 09.09.2010 (czwartek)

W związku z wybudowaniem przez wykonawcę przystanków w docelowej lokalizacji, od dnia uruchamia się w nowej lokalizacji przystanki:

* LEWANDÓW 01 - zlokalizowany na ul. Głębockiej w kierunku południowym, za skrzyżowaniem z ul. Magiczną - obowiązujący dla linii 120, 527 i 732 jako stały oraz dla linii N11 jako warunkowy .
* MAŁEJ BRZOZY 02 - zlokalizowany na ul. Głębockiej w kierunku północnym za rondem z ul. Jesiennych Liści - obowiązujący dla linii 120, 132 i 732 jako stały.
Dwa podobne (bo nie identyczne) teksty, więc pewnie dwóch niezależnych autorów. Problem w tym, że o zmianach tras linii 168 i N34 też są dwa podobne komunikaty. I to od kilku dni. Przez ten czas żaden z autorów nie dostrzegł, że kolega już to napisał?

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 12 wrz 2010, 12:23

MZ pisze:Dwa podobne (bo nie identyczne) teksty,
Napisałeś do ZTMu?

NR
(tygrys)
Posty: 1938
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 12 wrz 2010, 15:31

person pisze:
MZ pisze:Dwa podobne (bo nie identyczne) teksty,
Napisałeś do ZTMu?
nie dajmy się zwariować, bez przesady

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2493
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 12 wrz 2010, 18:15

Od pisania do ZTM można zwariować?
Polityka złym doradcą w pracy!

ODPOWIEDZ