Moderatorzy: Tyrystor, Dantte
-
person
- (geograf)
- Posty: 9677
- Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
- Lokalizacja: z szafy
Post
autor: person » 12 wrz 2010, 22:50
NR pisze:person pisze:
Napisałeś do ZTMu?
nie dajmy się zwariować, bez przesady
to po co pisać na Wawkomie?
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 12 wrz 2010, 23:44
person pisze:Napisałeś do ZTMu?

A po co mam pisać do ZTM-u? Żeby jakiś kierownik ukarał taką osobę za swoje niedopatrzenie? Sami powinni się zorientować.
person pisze:to po co pisać na Wawkomie?
Wychodząc z tego założenia, Wawkom nie powinien istnieć.
-
person
- (geograf)
- Posty: 9677
- Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
- Lokalizacja: z szafy
Post
autor: person » 12 wrz 2010, 23:49
MZ pisze:person pisze:Napisałeś do ZTMu?

A po co mam pisać do ZTM-u? Żeby jakiś kierownik ukarał taką osobę za swoje niedopatrzenie? Sami powinni się zorientować.
Gdyby sami się zorientowali, to podwójny komunikat już dawno by zniknął - nie sądzisz? Czy uważasz, że do wrzucania tych informacji zatrudniono specjalną osobę, która niczego innego nie robi? Przeceniasz biurokrację ZTM

Sądzę, że nikt nikogo nie będzie karał, a jedynie osoba odpowiedzialna poprawi niedopatrzenie.
MZ pisze:person pisze:to po co pisać na Wawkomie?
Wychodząc z tego założenia, Wawkom nie powinien istnieć.
Czasami gdy czytam to forum, to też stwierdzam, że po jego zniknięciu świat niewiele by stracił.
-
Poc Vocem
- (volviak)
- Posty: 3481
- Rejestracja: 01 mar 2008, 13:15
- Lokalizacja: al. Rzepy pospolitej
Post
autor: Poc Vocem » 13 wrz 2010, 16:30
Menu główne na stronie ZTM przechodzi jakieś bliżej nieokreślone przeobrażenie - wydzielono mapy i projekty
In times of eternal darkness / In times of peace and embrace / When the minstrel of atrophy mock us / There's need for love and there's need for death / Too late for understanding / Too late for your tears
-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14777
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 13 wrz 2010, 17:09
Po raz drugi w dniu dzisiejszym ZTM mnie pozytywnie zaskoczył... Od poczatku mówiłem, ze potrzebne jest wydzielenie "Map i schematów" z "Informacji"...

S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
radeom
- Posty: 2469
- Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29
Post
autor: radeom » 13 wrz 2010, 20:05
Szkoda, że zniknął bannerek po prawej stronie, który przekierowywał do map i schematów.
-
tadeo
- Posty: 547
- Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22
Post
autor: tadeo » 14 wrz 2010, 0:50
person pisze:to po co pisać na Wawkomie?
MZ pisze:Wychodząc z tego założenia, Wawkom nie powinien istnieć.
person pisze:Czasami gdy czytam to forum, to też stwierdzam, że po jego zniknięciu świat niewiele by stracił.
niewiele czego straciłby świat Twoim zdaniem ?
.
-
piotram
- Posty: 2463
- Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
- Lokalizacja: W-wa Kercelak
Post
autor: piotram » 20 wrz 2010, 10:10
Skoro na stronie ZTM jest rozkład ZS2, to myslę że powinien się też pojawić rozkład wahadła SKM. Albo "gotowy" przejazd kombinowany. Niby jest gdzieś w komunikatach, ale pewnie za jakis czas zginie w nawale innych informacji.
-
TOMEK
- Posty: 1448
- Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
- Lokalizacja: URSYNÓW
Post
autor: TOMEK » 20 wrz 2010, 14:08
Twoim zdaniem rozkładu wahadła SKM nie ma? Jest razem z rozkładem ZS2
-
piotram
- Posty: 2463
- Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
- Lokalizacja: W-wa Kercelak
Post
autor: piotram » 20 wrz 2010, 14:14
Nie ma, jest tylko Odolany - PKP Ursus.
-
MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Post
autor: MeWa » 20 wrz 2010, 15:51
"Niby jest gdzieś w komunikatach, ale pewnie za jakis czas zginie w nawale innych informacji."
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
-
Paweł D.
- Posty: 5841
- Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Paweł D. » 20 wrz 2010, 17:46
Ale fajne skomunikowanie. Wahadło z Grodziska przyjazd 8:12. Autobus zastępczy odjazd 8:11

I to jeszcze z dojściem ze stacji...
-
piotram
- Posty: 2463
- Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
- Lokalizacja: W-wa Kercelak
Post
autor: piotram » 22 wrz 2010, 12:49
Zauważyłem że rozkład 151 na stronie ZTM pokazuje inne rozdysponowanie niskaczy niż ten na przystankach.
-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 22 wrz 2010, 20:42
Chcecie i macie już rozkład wahadła Warszawa Zachodnia - Warszawa Odolany w HTMLu.