O stronach ZTM MZA i TW

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 12 wrz 2010, 22:50

NR pisze:
person pisze: Napisałeś do ZTMu?
nie dajmy się zwariować, bez przesady
to po co pisać na Wawkomie?

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 12 wrz 2010, 23:44

person pisze:Napisałeś do ZTMu?
:arrow: A po co mam pisać do ZTM-u? Żeby jakiś kierownik ukarał taką osobę za swoje niedopatrzenie? Sami powinni się zorientować.
person pisze:to po co pisać na Wawkomie?
Wychodząc z tego założenia, Wawkom nie powinien istnieć.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 12 wrz 2010, 23:49

MZ pisze:
person pisze:Napisałeś do ZTMu?
:arrow: A po co mam pisać do ZTM-u? Żeby jakiś kierownik ukarał taką osobę za swoje niedopatrzenie? Sami powinni się zorientować.
Gdyby sami się zorientowali, to podwójny komunikat już dawno by zniknął - nie sądzisz? Czy uważasz, że do wrzucania tych informacji zatrudniono specjalną osobę, która niczego innego nie robi? Przeceniasz biurokrację ZTM ;)
Sądzę, że nikt nikogo nie będzie karał, a jedynie osoba odpowiedzialna poprawi niedopatrzenie.
MZ pisze:
person pisze:to po co pisać na Wawkomie?
Wychodząc z tego założenia, Wawkom nie powinien istnieć.
Czasami gdy czytam to forum, to też stwierdzam, że po jego zniknięciu świat niewiele by stracił.

Awatar użytkownika
Poc Vocem
(volviak)
Posty: 3481
Rejestracja: 01 mar 2008, 13:15
Lokalizacja: al. Rzepy pospolitej

Post autor: Poc Vocem » 13 wrz 2010, 16:30

Menu główne na stronie ZTM przechodzi jakieś bliżej nieokreślone przeobrażenie - wydzielono mapy i projekty
In times of eternal darkness / In times of peace and embrace / When the minstrel of atrophy mock us / There's need for love and there's need for death / Too late for understanding / Too late for your tears

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14777
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 13 wrz 2010, 17:09

Po raz drugi w dniu dzisiejszym ZTM mnie pozytywnie zaskoczył... Od poczatku mówiłem, ze potrzebne jest wydzielenie "Map i schematów" z "Informacji"... =D>
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 13 wrz 2010, 20:05

Szkoda, że zniknął bannerek po prawej stronie, który przekierowywał do map i schematów.

Awatar użytkownika
tadeo
Posty: 547
Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22

Post autor: tadeo » 14 wrz 2010, 0:50

person pisze:to po co pisać na Wawkomie?
MZ pisze:Wychodząc z tego założenia, Wawkom nie powinien istnieć.
person pisze:Czasami gdy czytam to forum, to też stwierdzam, że po jego zniknięciu świat niewiele by stracił.
niewiele czego straciłby świat Twoim zdaniem ?
.

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2463
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 20 wrz 2010, 10:10

Skoro na stronie ZTM jest rozkład ZS2, to myslę że powinien się też pojawić rozkład wahadła SKM. Albo "gotowy" przejazd kombinowany. Niby jest gdzieś w komunikatach, ale pewnie za jakis czas zginie w nawale innych informacji.

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 20 wrz 2010, 14:08

Twoim zdaniem rozkładu wahadła SKM nie ma? Jest razem z rozkładem ZS2

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2463
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 20 wrz 2010, 14:14

Nie ma, jest tylko Odolany - PKP Ursus.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 20 wrz 2010, 15:02

piotram pisze:Nie ma, jest tylko Odolany - PKP Ursus.
Na stronie:
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=315&c=100&l=1
jest link do rozkładu "komunikacji zastępczej" w którym podano godziny kursowania autobusów zastępczych, wahadła na Zachodni, a nawet wahadła z Grodziska do Ursusa.
Voila:
http://www.ztm.waw.pl/download.php?z=91&i=315&l=1&m=2

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 20 wrz 2010, 15:51

person pisze:
piotram pisze:Nie ma, jest tylko Odolany - PKP Ursus.
Na stronie:
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=315&c=100&l=1
jest link do rozkładu "komunikacji zastępczej" w którym podano godziny kursowania autobusów zastępczych, wahadła na Zachodni, a nawet wahadła z Grodziska do Ursusa.
Voila:
http://www.ztm.waw.pl/download.php?z=91&i=315&l=1&m=2
"Niby jest gdzieś w komunikatach, ale pewnie za jakis czas zginie w nawale innych informacji."
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 20 wrz 2010, 17:46

Ale fajne skomunikowanie. Wahadło z Grodziska przyjazd 8:12. Autobus zastępczy odjazd 8:11 :) I to jeszcze z dojściem ze stacji...

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2463
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 22 wrz 2010, 12:49

Zauważyłem że rozkład 151 na stronie ZTM pokazuje inne rozdysponowanie niskaczy niż ten na przystankach.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 22 wrz 2010, 20:42

Chcecie i macie już rozkład wahadła Warszawa Zachodnia - Warszawa Odolany w HTMLu.

ODPOWIEDZ