O stronach ZTM MZA i TW
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
I nie klijaj za bardzo "wstecz" i "wprzód" bo wyniki mogą być ciekawe...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
- maciek.dab859
- Posty: 829
- Rejestracja: 14 sty 2008, 13:43
Co autor miał na myśli?
Wykonałem kolejne podejście do rozkładów na stronie "w nowym stylu". I co widzę?
http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=18 ... =2325&o=01
przystanek: Urząd Gminy 01
4:36 722 » Wiatraczna
5:04 720 » Wiatraczna
5:36 722 » Wiatraczna
6:01 730 » Wiatraczna
6:18 720 » Wiatraczna
6:41 730 » Wiatraczna
7:06 722 » Wiatraczna
7:22 720 » Wiatraczna
11:36 730 » Wiatraczna
8:06 722 » Wiatraczna
8:46 722 » Wiatraczna
9:21 730 » Wiatraczna
9:46 720 » Wiatraczna
10:16 722 » Wiatraczna
10:54 720 » Wiatraczna
12:16 722 » Wiatraczna
12:56 720 » Wiatraczna
13:16 730 » Wiatraczna
13:36 722 » Wiatraczna
14:06 720 » Wiatraczna
14:36 730 » Wiatraczna
15:06 722 » Wiatraczna
15:36 720 » Wiatraczna
16:06 730 » Wiatraczna
16:36 722 » Wiatraczna
17:06 720 » Wiatraczna
17:36 730 » Wiatraczna
18:06 722 » Wiatraczna
18:36 720 » Wiatraczna
19:06 730 » Wiatraczna
19:36 722 » Wiatraczna
20:04 720 » Wiatraczna
20:36 730 » Wiatraczna
23:26 730 » Wiatraczna
Ani to po kolei, ani to wszystkie kursy z tego przystanku. Błędna informacja jest gorsza od żadnej.
Wykonałem kolejne podejście do rozkładów na stronie "w nowym stylu". I co widzę?
http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=18 ... =2325&o=01
przystanek: Urząd Gminy 01
4:36 722 » Wiatraczna
5:04 720 » Wiatraczna
5:36 722 » Wiatraczna
6:01 730 » Wiatraczna
6:18 720 » Wiatraczna
6:41 730 » Wiatraczna
7:06 722 » Wiatraczna
7:22 720 » Wiatraczna
11:36 730 » Wiatraczna
8:06 722 » Wiatraczna
8:46 722 » Wiatraczna
9:21 730 » Wiatraczna
9:46 720 » Wiatraczna
10:16 722 » Wiatraczna
10:54 720 » Wiatraczna
12:16 722 » Wiatraczna
12:56 720 » Wiatraczna
13:16 730 » Wiatraczna
13:36 722 » Wiatraczna
14:06 720 » Wiatraczna
14:36 730 » Wiatraczna
15:06 722 » Wiatraczna
15:36 720 » Wiatraczna
16:06 730 » Wiatraczna
16:36 722 » Wiatraczna
17:06 720 » Wiatraczna
17:36 730 » Wiatraczna
18:06 722 » Wiatraczna
18:36 720 » Wiatraczna
19:06 730 » Wiatraczna
19:36 722 » Wiatraczna
20:04 720 » Wiatraczna
20:36 730 » Wiatraczna
23:26 730 » Wiatraczna
Ani to po kolei, ani to wszystkie kursy z tego przystanku. Błędna informacja jest gorsza od żadnej.
Aż dziwne, że nikt jeszcze nie odnotował uruchomienia nowej strony www przez Metro Warszawskie.
Na pierwszy rzut oka - niezła!
Są też smaczki - co powiecie na komunikat głosowy o ostatniej stacji lub stacji Ratusz-Powstanie? (http://www.metro.waw.pl/komunikaty-dzwiekowe.html).
Na pierwszy rzut oka - niezła!
Są też smaczki - co powiecie na komunikat głosowy o ostatniej stacji lub stacji Ratusz-Powstanie? (http://www.metro.waw.pl/komunikaty-dzwiekowe.html).
Te komunikaty były chyba również na starej stronieperson pisze:Aż dziwne, że nikt jeszcze nie odnotował uruchomienia nowej strony www przez Metro Warszawskie.
Na pierwszy rzut oka - niezła!
Są też smaczki - co powiecie na komunikat głosowy o ostatniej stacji lub stacji Ratusz-Powstanie? (http://www.metro.waw.pl/komunikaty-dzwiekowe.html).
noidea
Były, były, i zeczywiście wiele się nie zmieniło. Ja liczyłem na to, że będzie można dostać się w miarę sprawnie na informacje o godzinach kursowania z wybranej stacji, ale dalej jest to niewygodny pdf ze wszystkimi plakatami peronowymi, w dodatku niedziałający.Adam G. pisze:Te komunikaty były chyba również na starej stronie Ogólnie - wiele się nie zmieniło, poza ogólnym odświeżeniem.
Popatrz, jaka franca!
