O stronach ZTM MZA i TW

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

pasażer
Posty: 658
Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe

Post autor: pasażer » 23 wrz 2010, 0:15

Te rozkaldy na dziś są fajne ,ale gdyby jeszcze pokazywały czas przejazdu tak jak w starej wersji to by byo ok.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 23 wrz 2010, 0:24

kliknij na godzinę interesującego cię kursu, to otworzy się strona z godzinowym jego przebiegiem (od pętli do pętli).

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 23 wrz 2010, 20:02

I nie klijaj za bardzo "wstecz" i "wprzód" bo wyniki mogą być ciekawe...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
maciek.dab859
Posty: 829
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:43

Post autor: maciek.dab859 » 23 wrz 2010, 20:04

Glonojad pisze:I nie klijaj za bardzo "wstecz" i "wprzód" bo wyniki mogą być ciekawe...
W DP można klikać, ale sobota i niedziela - nie radzę (wplatają sie kursy z DP :P)

pasażer
Posty: 658
Rejestracja: 25 lip 2007, 10:19
Lokalizacja: Warszawa- Praga Południe

Post autor: pasażer » 24 wrz 2010, 0:56

Dzięki za info i ostrzeżenia.

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 24 wrz 2010, 10:58

Jaki jest adres mail "ogólny" do MZA?
bo sa tylko skargi, reklamy i wynajem, a informacje, czy rzecznik czy spółka to nie ma...
Obrazek

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 27 wrz 2010, 19:57

Co autor miał na myśli?

Wykonałem kolejne podejście do rozkładów na stronie "w nowym stylu". I co widzę?

http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=18 ... =2325&o=01

przystanek: Urząd Gminy 01
4:36 722 » Wiatraczna
5:04 720 » Wiatraczna
5:36 722 » Wiatraczna
6:01 730 » Wiatraczna
6:18 720 » Wiatraczna
6:41 730 » Wiatraczna
7:06 722 » Wiatraczna
7:22 720 » Wiatraczna
11:36 730 » Wiatraczna
8:06 722 » Wiatraczna
8:46 722 » Wiatraczna
9:21 730 » Wiatraczna
9:46 720 » Wiatraczna
10:16 722 » Wiatraczna
10:54 720 » Wiatraczna
12:16 722 » Wiatraczna
12:56 720 » Wiatraczna
13:16 730 » Wiatraczna
13:36 722 » Wiatraczna
14:06 720 » Wiatraczna
14:36 730 » Wiatraczna
15:06 722 » Wiatraczna
15:36 720 » Wiatraczna
16:06 730 » Wiatraczna
16:36 722 » Wiatraczna
17:06 720 » Wiatraczna
17:36 730 » Wiatraczna
18:06 722 » Wiatraczna
18:36 720 » Wiatraczna
19:06 730 » Wiatraczna
19:36 722 » Wiatraczna
20:04 720 » Wiatraczna
20:36 730 » Wiatraczna
23:26 730 » Wiatraczna

Ani to po kolei, ani to wszystkie kursy z tego przystanku. Błędna informacja jest gorsza od żadnej.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 30 wrz 2010, 9:54

Aż dziwne, że nikt jeszcze nie odnotował uruchomienia nowej strony www przez Metro Warszawskie.
Na pierwszy rzut oka - niezła!

Są też smaczki - co powiecie na komunikat głosowy o ostatniej stacji lub stacji Ratusz-Powstanie? (http://www.metro.waw.pl/komunikaty-dzwiekowe.html).

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 30 wrz 2010, 11:38

person pisze:Aż dziwne, że nikt jeszcze nie odnotował uruchomienia nowej strony www przez Metro Warszawskie.
Na pierwszy rzut oka - niezła!

Są też smaczki - co powiecie na komunikat głosowy o ostatniej stacji lub stacji Ratusz-Powstanie? (http://www.metro.waw.pl/komunikaty-dzwiekowe.html).
Te komunikaty były chyba również na starej stronie ;) Ogólnie - wiele się nie zmieniło, poza ogólnym odświeżeniem. I dobrze, bo akurat stronę MW ma całkiem niezłą.
noidea

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 30 wrz 2010, 11:53

Adam G. pisze:Te komunikaty były chyba również na starej stronie Ogólnie - wiele się nie zmieniło, poza ogólnym odświeżeniem.
Były, były, i zeczywiście wiele się nie zmieniło. Ja liczyłem na to, że będzie można dostać się w miarę sprawnie na informacje o godzinach kursowania z wybranej stacji, ale dalej jest to niewygodny pdf ze wszystkimi plakatami peronowymi, w dodatku niedziałający.
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 30 wrz 2010, 17:05

drapka pisze:Ja liczyłem na to, że będzie można dostać się w miarę sprawnie na informacje o godzinach kursowania z wybranej stacji
nic nie stoi na przeszkodzie zgłosić taki wniosek :)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2218
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 30 wrz 2010, 22:34

WWW ZTM nie działa -> 502 Bad Gateway

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 30 wrz 2010, 22:35

I co z tego?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2218
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 30 wrz 2010, 22:37

Tak tylko napisałem, bo a nuż ten bad gateway to u mnie, a nie u nich :-"

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 30 wrz 2010, 23:10

yavorius pisze:Tak tylko napisałem, bo a nuż ten bad gateway to u mnie, a nie u nich :-"
Coś ciągle mają problemy z tym serwerem. Jedynie co działa bez zarzutu to rozkłady HTML i mapa, które nie są oparte na PHP+mySQL...

ODPOWIEDZ