: 20 sie 2011, 0:32
Podobno, o dziwo, Dział Obsługi Węzłów Komunikacyjnych.MisiekK pisze:Zapewne wymyślił to Dział Inwestycji (nie należący do najkompetentniejszych - zabawa z tramwajem na Tarchomin to udowadnia) a teraz trwa batalia w obronie tego wytrysku.
no już nie będę wypominać z czyjej inicjatywy mądre głowy w ztm-ie przemianowały DT Wola na Zajezdnia WolaCzotyk pisze:W ztmie chyba naprawdę mają kogoś tylko od wymyślania głupot (albo i cały sztab). Każdy normalnie rozumujący człowiek (poza powstańcami, którzy pewnie najchętniej widzieliby tu jakieś zgrupowania) wykombinowałby Okęcie P+R. Okęcie powinno być pierwsze a P+R drugie bo pasażerów nie posiadających samochodów jest większość i mają gdzieś, że tu jest parking.
Znaleźli po prostu nową zabawę pt. kto wymyśli głupszą nazwę.
Teokryt pisze:Skoro okazjonalnie słuzom pasażerom to może okazjonalni pasażerowie przyswoją sobie nieokazjonalne nazwy, hm?kajo pisze: Poza tym nazwy te z założenia służą pasażerom jeżdżącym okazjonalnie,
Jedni warci drugich.Bastian pisze:Podobno, o dziwo, Dział Obsługi Węzłów Komunikacyjnych.
Na tymże klocku wiszą stosowne napisy czcionką na oko 3. METRY.kajo pisze:Raczej powiąże tego betonowego klocka z P+R.Bastian pisze:Znaczy - ktoś nie zauważy tej betonowej budy, ale zwróci uwagę na literki "P+R"?
Czyli idealny punkt orientacyjny:)Glonojad pisze:Na tymże klocku wiszą stosowne napisy czcionką na oko 3. METRY.kajo pisze: Raczej powiąże tego betonowego klocka z P+R.
Nie porównój nazwy, która jednak jakieś uzasadnienie (i to całkiem dobre) ma z długim, bezsensownym, niezgodnym z prawem wymysłem...por.Arek pisze:no już nie będę wypominać z czyjej inicjatywy mądre głowy w ztm-ie przemianowały DT Wola na Zajezdnia WolaCzotyk pisze:W ztmie chyba naprawdę mają kogoś tylko od wymyślania głupot (albo i cały sztab). Każdy normalnie rozumujący człowiek (poza powstańcami, którzy pewnie najchętniej widzieliby tu jakieś zgrupowania) wykombinowałby Okęcie P+R. Okęcie powinno być pierwsze a P+R drugie bo pasażerów nie posiadających samochodów jest większość i mają gdzieś, że tu jest parking.
Znaleźli po prostu nową zabawę pt. kto wymyśli głupszą nazwę....pół roku już mija, a nowe przyjmuje się wyjątkowo topornie
Pod warunkiem, że nie szukasz go na mapie - bo tam zobaczysz tyle, że al. Krakowska jest długa...kajo pisze: Czyli idealny punkt orientacyjny:)
Może za rok-dwa i ten punkt będzie na mapie.Wolfchen pisze:Pod warunkiem, że nie szukasz go na mapie - bo tam zobaczysz tyle, że al. Krakowska jest długa...kajo pisze: Czyli idealny punkt orientacyjny:)
Piktogram niech zrobią i będzie OK.
Parking "Pe minus er"2660 pisze:a parking p-r mozna wyburzyc i postawic przy lotnisku. od co.
Gratuluję dostosowania poziomu formy do poziomu treści.2660 pisze:a czemu ztm nie chce Okecia? jak zmieni te nazwe, to wiesnacy z Nowej Iwicznej beda zdezorientowani, i tak wystarzcy ze robia rozboje w autobusach linii 807. a parking p-r mozna wyburzyc i postawic przy lotnisku. od co.