Strona 100 z 238

: 20 sie 2011, 0:32
autor: MZ
:arrow: Skoro jeden zespół przystankowy zwie się POŁCZYŃSKA-PARKING P+R, kolejny ma być nazwany P+R AL. KRAKOWSKA, a w pozostałych przypadkach w ogóle nie ma tego w nazwach przystanków (bo na szczęście jest METRO), to gdzie to szumnie zapowiadane uporządkowanie nazewnictwa przystanków? #-o

: 20 sie 2011, 1:31
autor: Bastian
MisiekK pisze:Zapewne wymyślił to Dział Inwestycji (nie należący do najkompetentniejszych - zabawa z tramwajem na Tarchomin to udowadnia) a teraz trwa batalia w obronie tego wytrysku.
Podobno, o dziwo, Dział Obsługi Węzłów Komunikacyjnych.

: 20 sie 2011, 2:30
autor: por.Arek
aż się prosi, żeby spytać ile premii dostają takie miśki za wydumanie podobnie głupich nazw?

no i jakie są koszty (przeciętnie) takiej sobie jednej zmiany?

[ Dodano: |20 Sie 2011|, 2011 02:34 ]
Czotyk pisze:W ztmie chyba naprawdę mają kogoś tylko od wymyślania głupot (albo i cały sztab :!: ). Każdy normalnie rozumujący człowiek (poza powstańcami, którzy pewnie najchętniej widzieliby tu jakieś zgrupowania) wykombinowałby Okęcie P+R. Okęcie powinno być pierwsze a P+R drugie bo pasażerów nie posiadających samochodów jest większość i mają gdzieś, że tu jest parking.

Znaleźli po prostu nową zabawę pt. kto wymyśli głupszą nazwę.
no już nie będę wypominać z czyjej inicjatywy mądre głowy w ztm-ie przemianowały DT Wola na Zajezdnia Wola :> ...pół roku już mija, a nowe przyjmuje się wyjątkowo topornie

[ Dodano: |20 Sie 2011|, 2011 02:37 ]
Teokryt pisze:
kajo pisze: Poza tym nazwy te z założenia służą pasażerom jeżdżącym okazjonalnie,
Skoro okazjonalnie słuzom pasażerom to może okazjonalni pasażerowie przyswoją sobie nieokazjonalne nazwy, hm?
:brawo:
otóż to!

: 20 sie 2011, 7:13
autor: MisiekK
Bastian pisze:Podobno, o dziwo, Dział Obsługi Węzłów Komunikacyjnych.
Jedni warci drugich.

: 20 sie 2011, 8:28
autor: Glonojad
kajo pisze:
Bastian pisze:Znaczy - ktoś nie zauważy tej betonowej budy, ale zwróci uwagę na literki "P+R"? :bredzisz:
Raczej powiąże tego betonowego klocka z P+R.
Na tymże klocku wiszą stosowne napisy czcionką na oko 3. METRY.

: 20 sie 2011, 8:41
autor: kajo
Glonojad pisze:
kajo pisze: Raczej powiąże tego betonowego klocka z P+R.
Na tymże klocku wiszą stosowne napisy czcionką na oko 3. METRY.
Czyli idealny punkt orientacyjny:)

: 20 sie 2011, 9:51
autor: Mong
por.Arek pisze:
Czotyk pisze:W ztmie chyba naprawdę mają kogoś tylko od wymyślania głupot (albo i cały sztab :!: ). Każdy normalnie rozumujący człowiek (poza powstańcami, którzy pewnie najchętniej widzieliby tu jakieś zgrupowania) wykombinowałby Okęcie P+R. Okęcie powinno być pierwsze a P+R drugie bo pasażerów nie posiadających samochodów jest większość i mają gdzieś, że tu jest parking.

Znaleźli po prostu nową zabawę pt. kto wymyśli głupszą nazwę.
no już nie będę wypominać z czyjej inicjatywy mądre głowy w ztm-ie przemianowały DT Wola na Zajezdnia Wola :> ...pół roku już mija, a nowe przyjmuje się wyjątkowo topornie
Nie porównój nazwy, która jednak jakieś uzasadnienie (i to całkiem dobre) ma z długim, bezsensownym, niezgodnym z prawem wymysłem...

: 20 sie 2011, 11:03
autor: Wolfchen
kajo pisze: Czyli idealny punkt orientacyjny:)
Pod warunkiem, że nie szukasz go na mapie - bo tam zobaczysz tyle, że al. Krakowska jest długa...
Piktogram niech zrobią i będzie OK.

: 20 sie 2011, 13:20
autor: kajo
Wolfchen pisze:
kajo pisze: Czyli idealny punkt orientacyjny:)
Pod warunkiem, że nie szukasz go na mapie - bo tam zobaczysz tyle, że al. Krakowska jest długa...
Piktogram niech zrobią i będzie OK.
Może za rok-dwa i ten punkt będzie na mapie.

: 20 sie 2011, 18:52
autor: 2660
a czemu ztm nie chce Okecia? jak zmieni te nazwe, to wiesnacy z Nowej Iwicznej beda zdezorientowani, i tak wystarzcy ze robia rozboje w autobusach linii 807. a parking p-r mozna wyburzyc i postawic przy lotnisku. od co.

: 20 sie 2011, 19:05
autor: Szeregowy_Równoległy
2660 pisze:a parking p-r mozna wyburzyc i postawic przy lotnisku. od co.
Parking "Pe minus er" :term:

: 20 sie 2011, 20:46
autor: Glonojad
2660 pisze:a czemu ztm nie chce Okecia? jak zmieni te nazwe, to wiesnacy z Nowej Iwicznej beda zdezorientowani, i tak wystarzcy ze robia rozboje w autobusach linii 807. a parking p-r mozna wyburzyc i postawic przy lotnisku. od co.
Gratuluję dostosowania poziomu formy do poziomu treści.

: 20 sie 2011, 21:14
autor: Colony
Kolejny taki pięknie sformułowany post pana 2660, a polecą punkty.

: 20 sie 2011, 21:17
autor: Szeregowy_Równoległy
Dwa nie wystarczą?

: 21 sie 2011, 19:20
autor: Domas
Zakładając, że nowy węzeł przesiadkowy w al. Krakowskiej będzie zapowiadany w liniach nocnych "Aleja Krakowska, Parking - Parkuj i Jedź, przystanek na żądanie" to możemy liczyć na najdłuższy komunikat w komunikacji autobusowej? 8-(