Strona 2 z 8

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 13:10
autor: Glonojad
Jurand pisze:
02 lut 2023, 9:08

Ciekawostka pod tym względem że zapewne pojawia się jakieś BWL, bo raczej MZA nie będzie chciało bezpłatnych 50-60minutowych postoi☹️
Przecież MZA ma kontrakt brutto, za wszystkie koszty i tak im płacą i tak.

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 15:35
autor: Jurand
Flash8222 pisze:
02 lut 2023, 11:04
Zmiana rozkładu będzie, Kleszczowa dostanie 05/743 tylko w zmianie B.
Dobry dodatek, ponad 9 godzin :idea:

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 15:50
autor: ashir
Jurand pisze:
02 lut 2023, 9:08
Walas pisze:
02 lut 2023, 5:08

Już jeździła jakiś czas temu także żadna ciekawostka.
Nawet przeguba 5240 mam na tym sfoconego.
Ciekawostka pod tym względem że zapewne pojawia się jakieś BWL, bo raczej MZA nie będzie chciało bezpłatnych 50-60minutowych postoi☹️
Dodatek z MZA i poranne BWL z 249 są po to, żeby 743 w szczytach kursowało co 30 minut bez dziur.

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 16:17
autor: Jurand
ashir pisze:
04 lut 2023, 15:50
Jurand pisze:
02 lut 2023, 9:08

Ciekawostka pod tym względem że zapewne pojawia się jakieś BWL, bo raczej MZA nie będzie chciało bezpłatnych 50-60minutowych postoi☹️
Dodatek z MZA i poranne BWL z 249 są po to, żeby 743 w szczytach kursowało co 30 minut bez dziur.
Teraz to już wszystko jasne, po co te zmiany, ale na początku była zagwoztka

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 16:39
autor: alojz

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 16:58
autor: Bastian
alojz pisze:
04 lut 2023, 16:39
Jurand pisze:
04 lut 2023, 16:17
(…)zagwostka
Litości...

https://sjp.pwn.pl/so/zagwozdka;4537430.html
https://sjp.pwn.pl/sjp/zagwozdka;2542428.html
Oj tam, oj tam, może on ma w domu gwoście.

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 17:58
autor: Jurand
alojz pisze:
04 lut 2023, 16:39
Jurand pisze:
04 lut 2023, 16:17
(…)zagwostka
Litości...

https://sjp.pwn.pl/so/zagwozdka;4537430.html
https://sjp.pwn.pl/sjp/zagwozdka;2542428.html
Wstyd mi
Oj wstyd😠

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 20:47
autor: Walas
Jurand pisze:
04 lut 2023, 15:35
Flash8222 pisze:
02 lut 2023, 11:04
Zmiana rozkładu będzie, Kleszczowa dostanie 05/743 tylko w zmianie B.
Dobry dodatek, ponad 9 godzin :idea:
Są lepsze uwierz mi...
Grubo ponad 10h

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 22:46
autor: ZielonyJamnik
Jurand pisze:
04 lut 2023, 15:35
Dobry dodatek, ponad 9 godzin :idea:
711/063 - 10:24h
167/016 - 10:00h

Kiedys było 167/013, które miało ok. 10:30h

Zmiany od lutego 2023

: 04 lut 2023, 23:09
autor: Jurand
ZielonyJamnik pisze:
04 lut 2023, 22:46
Jurand pisze:
04 lut 2023, 15:35
Dobry dodatek, ponad 9 godzin :idea:
711/063 - 10:24h
167/016 - 10:00h

Kiedys było 167/013, które miało ok. 10:30h
04B/743-10:30
tylko jak to się ma do tematu :?:

Zmiany od lutego 2023

: 05 lut 2023, 1:47
autor: reserved
ZielonyJamnik pisze:
04 lut 2023, 22:46
Jurand pisze:
04 lut 2023, 15:35
Dobry dodatek, ponad 9 godzin :idea:
711/063 - 10:24h
167/016 - 10:00h

Kiedys było 167/013, które miało ok. 10:30h
W Mobilisie było 02/707, które miało 12 godzin. :)

Zmiany od lutego 2023

: 05 lut 2023, 8:43
autor: Jurand
reserved pisze:
05 lut 2023, 1:47
ZielonyJamnik pisze:
04 lut 2023, 22:46


711/063 - 10:24h
167/016 - 10:00h

Kiedys było 167/013, które miało ok. 10:30h
W Mobilisie było 02/707, które miało 12 godzin. :)
Znajomy kierowca z Arrivy podpowiada że 04B/743 to 10:56 (-(
Tylko po co to komu :-k

Zmiany od lutego 2023

: 05 lut 2023, 10:51
autor: reserved
Jurand pisze:
05 lut 2023, 8:43
reserved pisze:
05 lut 2023, 1:47

W Mobilisie było 02/707, które miało 12 godzin. :)
Znajomy kierowca z Arrivy podpowiada że 04B/743 to 10:56 (-(
Tylko po co to komu :-k
Jak chcesz sobie dorobić i więcej popracować a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zmianę bo masz płacone już od wyjazdu z bazy... Tak więc finansowo to wypada kierowcy o wiele lepiej niż zmiana na mieście.

Zmiany od lutego 2023

: 05 lut 2023, 12:29
autor: Jurand
reserved pisze:
05 lut 2023, 10:51
Jurand pisze:
05 lut 2023, 8:43

Znajomy kierowca z Arrivy podpowiada że 04B/743 to 10:56 (-(
Tylko po co to komu :-k
Jak chcesz sobie dorobić i więcej popracować a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zmianę bo masz płacone już od wyjazdu z bazy... Tak więc finansowo to wypada kierowcy o wiele lepiej niż zmiana na mieście.
No zależy gdzie kto mieszka i jak daleko kierowca ma do zajezdni :lol:
No i czy ma czym dojechać to bazy😁

Zmiany od lutego 2023

: 05 lut 2023, 22:39
autor: reserved
Jurand pisze:
05 lut 2023, 12:29
reserved pisze:
05 lut 2023, 10:51

Jak chcesz sobie dorobić i więcej popracować a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zmianę bo masz płacone już od wyjazdu z bazy... Tak więc finansowo to wypada kierowcy o wiele lepiej niż zmiana na mieście.
No zależy gdzie kto mieszka i jak daleko kierowca ma do zajezdni :lol:
No i czy ma czym dojechać to bazy😁
W sumie głównie mówię o dojeżdżających samochodem. Jak mam zmianę na mieście to muszę i tak jechać pod bazę zostawić samochód i potem jadę na miejsce zmiany. A tak miałbym płacone już od wyjazdu z bazy.
Nie zmienia to faktu, że zawsze chyba lepiej gdy pracę się kończy tam gdzie zaczyna.