System informacji pasażerskiej w metrze
Moderator: JacekM
-
Jožin z bažin
- Posty: 1207
- Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
- Lokalizacja: z bažin
- Kontakt:
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
-
Jožin z bažin
- Posty: 1207
- Rejestracja: 31 mar 2008, 17:51
- Lokalizacja: z bažin
- Kontakt:
za MeWą:
Do: dzisiaj 11:26 (geograf)
Przy tego typu organizacji ruchu pociągów, gdzie składy odjeżdżają w dwóch kierunkach, nikt nie chce dać gwarancji odnośnie rozkładowości tego połączenia. Ale wszystko może się jeszcze zdarzyć, do planowego otwarcia zostało jeszcze trochę czasu i niewykluczone, że podjęta zostanie decyzja np. zwiększenia częstotliwości kursowania czy też o opracowaniu rozkładu minutowego. Na razie przynajmniej nie ma takiej decyzji.
bohun
MeWa's PR Manager
Do: dzisiaj 11:26 (geograf)
Przy tego typu organizacji ruchu pociągów, gdzie składy odjeżdżają w dwóch kierunkach, nikt nie chce dać gwarancji odnośnie rozkładowości tego połączenia. Ale wszystko może się jeszcze zdarzyć, do planowego otwarcia zostało jeszcze trochę czasu i niewykluczone, że podjęta zostanie decyzja np. zwiększenia częstotliwości kursowania czy też o opracowaniu rozkładu minutowego. Na razie przynajmniej nie ma takiej decyzji.
bohun
MeWa's PR Manager
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
Okej, wierze że może nie można (BTW: w Polsce wiele rzeczy nie można...).
Wyrażam tylko swoją opinię, jako potencjalnego pasażera, że nie będę ryzykował korzystania z tej stacji przy 15-minutowej częstotliwości.
Ergo: chyba mniejsze straty pochodziłyby z utrzymywania nieczynnej stacji, niż łożenie na życie tego komunikacyjnego kikuta.
Wyrażam tylko swoją opinię, jako potencjalnego pasażera, że nie będę ryzykował korzystania z tej stacji przy 15-minutowej częstotliwości.
Ergo: chyba mniejsze straty pochodziłyby z utrzymywania nieczynnej stacji, niż łożenie na życie tego komunikacyjnego kikuta.
- MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Jak pociąg wjeżdża, to przerywana jest projekcja, bo zwykle informacja jest z rzutnika na ścianie za torem, więc na chwilę przed wyświetla się właśnie informacja o wjeździe pociągu.MZ pisze:Flash8222 pisze:Gdy ten już wjeżdża na stację wyświetla się stosowny napis, że pociąg właśnie wjeżdża.Ten napis wydaje się akurat zbędny. Wjazd pociągu chyba każdy jest w stanie zauważyć lub usłyszeć.
[ Dodano: 2006-10-27, 15:14 ]
Jest to coś nowego, zresztą na początku i tak przecież - z racji doboru stacji - głównym celem tego systemu będzie co innego.MisiekK pisze:Z technicznego punktu widzenia wykonanie tego jest banalnie proste. Ciekawe jak sie to w Warszawie skomplikuje.
- MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
cóż, tutaj jest już trochę inna kwestia, bo zależy z kogo punktu widzenia rozpatrujemy te straty... Zresztą o Marymoncie dyskusja jest w innym temacie.geograf pisze: Ergo: chyba mniejsze straty pochodziłyby z utrzymywania nieczynnej stacji, niż łożenie na życie tego komunikacyjnego kikuta.
[ Dodano: 2006-10-27, 15:20 ]
Jeśli odpowiedź jest OT, to pytanie, nawet jeśli retoryczne to też OT, ale na szczęście to nie Ty decydujesz, co jest OT na tym podforum. Zresztą dyskusja o rozkładzie minutowym ze wskazaniem jego wad/zalet i trudności we wdrożeniu i realizacji toczy(ła) się w innym temacie, więc jeśli nie masz nic mertyorycznego do dodania w tamtym temacie, to powstrzymaj się łaskawie od zadawania pytań retorycznych i złośliwości w innych tematach, tym bardziej jeśli nie wnoszą nic do prowadzonych dyskusji.inż. Glonojad pisze:W ogóle nie widzę związku. Rozkładu nie ma przecież, więc nic dziwnego, że ten w wyszukiwarce jest błędny. A w ogóle, to złazisz na OT, bo pytanie było raczej retoryczne.MeWa pisze:Porównaj sobie rozkład jazdy metra w wyszukiwarce ZTM-u z faktycznym kursowaniem metra, to zrozumiesz, że taki rozkład nie miałby najmniejszego sensu.
Np. Na schemacie Warszawy (przynajmniej tej widniejącej na Placu Wilsona) widnieje nieistniejąca ulica - łącznik między ul. Krasińskiego a al. Prymasa Tysiąclecia. To jest manipulacja i wprowadzanie pasażerów w błąd

bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
Czy ty aby już nie przesadzasz? Najpierw rzucasz fałszywe oszczerstwa w stronę Mewy, a teraz twierdzisz że mały bład na mapie to manipulacjajacek2357 pisze:Np. Na schemacie Warszawy (przynajmniej tej widniejącej na Placu Wilsona) widnieje nieistniejąca ulica - łącznik między ul. Krasińskiego a al. Prymasa Tysiąclecia. To jest manipulacja i wprowadzanie pasażerów w błąd![]()
Nie nazwał bym tego kłamstwem tylko niestarannością lub niepotrzebnym wybieganiem w przyszłość. Błędy są na każdej mapie/planie.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
doprawdy straszne, koniec cywilizacjijacek2357 pisze:Np. Na schemacie Warszawy (przynajmniej tej widniejącej na Placu Wilsona) widnieje nieistniejąca ulica - łącznik między ul. Krasińskiego a al. Prymasa Tysiąclecia. To jest manipulacja i wprowadzanie pasażerów w błąd![]()
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى