: 22 lis 2009, 13:05
Dojazdy na 136 nie są wykazywane, gdyż jest to linia, na której w pierwszej kolejności następują przerzuty pomiędzy R-6 i R-7. Jeżeli jednak Woronicza dojeżdża na Młynów, to zawsze po trasie.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
A po co zakładać nowy temat?bartoni722 pisze:No to ja napiszę tu żeby nie zakładać nowego tematu
011/136:
Kurs 14:16 z Młynowa,wg rozkładu przyjeżdża z R-7 jako PT.Czy jest poprostu nie wpisane w rozkłady?Pytam bo prawie codziennie widzę ok.14:05 tę brygadę wjeżdżającą na Młynów a w rozkładach nic o tym nie ma.
To samo z 012/136 czyli kurs 14:46 z Młynowa
I 013/136 czyli kurs o 15:06 z Młynowa.
w ślad za: http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=okazjaFrencher pisze:...Co dla Ciebie oznacza termin "przy okazji"
... A pytam się nie bez przyczyny, bo już drugi rok zabieracie się do koordynacji linii 718 i 732...Dlatego proszę o sprecyzowanie terminu "przy okazji"
to jest tydzień
dwa
miesiąc
kwartał
rok
dekada
wiek
Co oznacza w przybliżeniu "przy okazji"
jakaś, kiedyś...Dęboszczak pisze:...Na pewno jakaś okazja będzie...
Śmiem postawić stwierdzenie że to nie wina kierowców a rozkładuFrencher pisze:Skoro temat o 738 to poruszam kolejny problem:
Czy ktoś wreszcie zapanuje nad samowola kierowców na linii 738 Dzisiaj kurs do Radzymina 7 minut przed czasem w Markach, w odwrotnym kierunku ta sama brygada 5 minut przed czasem... litości I tak jest praktycznie zawsze (dzień po dniu) jak jedzie tylko brygada wysokopodłogowa (bo tam nic nie rejestruje faktycznych odjazdów z przystanku).
A i kierowcy niskaczy też sobie pozwalają - w DS nie ma siły aby w kierunku Wschodniego nie przyjechał ze 3 minuty wcześniej, a kiedyś w kierunku Radzymina pojawił się 6 minut wcześniej, i to w godzinach późno wieczornych.
Wtyczki nie są uwzględniane w rozkładzie.ashir pisze:Niestety w rozkładzie nic nie znalazłem na ten temat.
te wtyczki przeznaczone są do likwidacji, więc lepiej żeby nikt o nich nie wiedziałashir pisze:Masz rację mój błąd ,ale czy jest sens uruchamiania tych wtyczek na linii 190 na trasie Zacisze-Os.Górczewska,skoro mieszkańcy Zacisza nie będą nic o nich wiedzieli. Powinny być zamieszczone w rozkładzie.
Wiadomo, gdzie później "pójdą"?Dęboszczak pisze:te wtyczki przeznaczone są do likwidacji, więc lepiej żeby nikt o nich nie wiedziałashir pisze:Masz rację mój błąd ,ale czy jest sens uruchamiania tych wtyczek na linii 190 na trasie Zacisze-Os.Górczewska,skoro mieszkańcy Zacisza nie będą nic o nich wiedzieli. Powinny być zamieszczone w rozkładzie.
być może 145.marekb pisze:Wiadomo, gdzie później "pójdą"?Dęboszczak pisze: te wtyczki przeznaczone są do likwidacji, więc lepiej żeby nikt o nich nie wiedział
Jeszcze ZTM będzie dokładał do tego brygady żeby jeżdziło w większych stadach??Wczoraj jeżdziły po 4naraz z opóżnieniem -60.Dęboszczak pisze:być może 145.marekb pisze: Wiadomo, gdzie później "pójdą"?