Strona 2 z 3

: 22 lis 2009, 13:05
autor: pawcio
Dojazdy na 136 nie są wykazywane, gdyż jest to linia, na której w pierwszej kolejności następują przerzuty pomiędzy R-6 i R-7. Jeżeli jednak Woronicza dojeżdża na Młynów, to zawsze po trasie.

: 23 lis 2009, 11:12
autor: Frencher
Skoro temat o 738 to poruszam kolejny problem:
Czy ktoś wreszcie zapanuje nad samowola kierowców na linii 738 :?: Dzisiaj kurs do Radzymina 7 minut przed czasem w Markach, w odwrotnym kierunku ta sama brygada 5 minut przed czasem... litości =; I tak jest praktycznie zawsze (dzień po dniu) jak jedzie tylko brygada wysokopodłogowa (bo tam nic nie rejestruje faktycznych odjazdów z przystanku).
A i kierowcy niskaczy też sobie pozwalają - w DS nie ma siły aby w kierunku Wschodniego nie przyjechał ze 3 minuty wcześniej, a kiedyś w kierunku Radzymina pojawił się 6 minut wcześniej, i to w godzinach późno wieczornych.

: 23 lis 2009, 11:15
autor: dzidek
bartoni722 pisze:No to ja napiszę tu żeby nie zakładać nowego tematu ;)
011/136:
Kurs 14:16 z Młynowa,wg rozkładu przyjeżdża z R-7 jako PT.Czy jest poprostu nie wpisane w rozkłady?Pytam bo prawie codziennie widzę ok.14:05 tę brygadę wjeżdżającą na Młynów a w rozkładach nic o tym nie ma.
To samo z 012/136 czyli kurs 14:46 z Młynowa
I 013/136 czyli kurs o 15:06 z Młynowa.
A po co zakładać nowy temat? :) Tu masz już istniejący i proponuję w nim kontynuować dyskusję :)
http://www.wawkom.waw.pl/forum/viewtopi ... 3&start=15

: 23 lis 2009, 13:03
autor: tadeo
Frencher pisze:...:arrow: Co dla Ciebie oznacza termin "przy okazji" :?:... A pytam się nie bez przyczyny, bo już drugi rok zabieracie się do koordynacji linii 718 i 732...Dlatego proszę o sprecyzowanie terminu "przy okazji" :arrow: to jest tydzień :?: dwa :?: miesiąc :?: kwartał :?: rok :?: dekada :?: wiek :?: Co oznacza w przybliżeniu "przy okazji" :?:
w ślad za: http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=okazja
wybierz sobie to co Ci najlepiej pasuje:
okazja
1. «wyjątkowa sytuacja sprzyjająca czemuś»
2. «niecodzienne, uroczyste wydarzenie»
3. pot. «przypadkowy pojazd lub osoba zabierające kogoś lub coś po drodze»
4. daw. «przygoda»
5. daw. «bitwa, potyczka»
teraz prawdopodobnie domyślasz się, że nastąpi poprawka ztmowskiej niedoróbki tym bardziej, że przedstawiciel organizatora przewozów zapewnia:
Dęboszczak pisze:...Na pewno jakaś okazja będzie...
jakaś, kiedyś...
normalne, jak w Polsce.
.

: 23 lis 2009, 13:08
autor: Frencher
Na przykładzie linii 732 pokazałem, że nie każda okazja dla ZTM jest tą właściwą okazją. Właściwie jestem gotów się pokusić o stwierdzenie że oni sami nie wiedzą która okazja jest ta właściwa aby zrobić to co mają zrobić przy okazji :razz:

: 23 lis 2009, 13:15
autor: tadeo
wiesz co ? też uważam, że sygnalizowana niedoróbka powinna byc usunięta i poprawiona natychmiast.
ale jak Ci wiadomo jest jeszcze taka polska wymówka:
"nie mam czasu"
co niekoniecznie oznacza faktyczny brak czasu dla wykonawcy.
i myślę, że między innymi również ta wymówka znalazła w tym temacie zastosowanie.
.

: 23 lis 2009, 22:11
autor: Desert
Frencher pisze:Skoro temat o 738 to poruszam kolejny problem:
Czy ktoś wreszcie zapanuje nad samowola kierowców na linii 738 Dzisiaj kurs do Radzymina 7 minut przed czasem w Markach, w odwrotnym kierunku ta sama brygada 5 minut przed czasem... litości I tak jest praktycznie zawsze (dzień po dniu) jak jedzie tylko brygada wysokopodłogowa (bo tam nic nie rejestruje faktycznych odjazdów z przystanku).
A i kierowcy niskaczy też sobie pozwalają - w DS nie ma siły aby w kierunku Wschodniego nie przyjechał ze 3 minuty wcześniej, a kiedyś w kierunku Radzymina pojawił się 6 minut wcześniej, i to w godzinach późno wieczornych.
Śmiem postawić stwierdzenie że to nie wina kierowców a rozkładu =;

: 28 lis 2009, 8:55
autor: ashir
Od 1 grudnia według strony Przegubowca mają jeździć poranne wtyczki na linii 190 na trasie Zacisze-Os.Górczewska.Niestety w rozkładzie nic nie znalazłem na ten temat. Powiedzcie mi czy to prawda że mają jeździć poranne wtyczki. Jeżeli to jest prawda że mają jeździć to czy w 1 stronę czy w 2 strony. Czy mógłby ktoś mi podać odjazdy tych porannych wtyczek z krańca/krańców? Z góry dziękuję.

: 28 lis 2009, 12:51
autor: radeom
ashir pisze:Niestety w rozkładzie nic nie znalazłem na ten temat.
Wtyczki nie są uwzględniane w rozkładzie.

: 28 lis 2009, 13:29
autor: ashir
Masz rację mój błąd ,ale czy jest sens uruchamiania tych wtyczek na linii 190 na trasie Zacisze-Os.Górczewska,skoro mieszkańcy Zacisza nie będą nic o nich wiedzieli. Powinny być zamieszczone w rozkładzie.

: 28 lis 2009, 15:13
autor: Dęboszczak
ashir pisze:Masz rację mój błąd ,ale czy jest sens uruchamiania tych wtyczek na linii 190 na trasie Zacisze-Os.Górczewska,skoro mieszkańcy Zacisza nie będą nic o nich wiedzieli. Powinny być zamieszczone w rozkładzie.
te wtyczki przeznaczone są do likwidacji, więc lepiej żeby nikt o nich nie wiedział

: 28 lis 2009, 15:18
autor: marekb
Dęboszczak pisze:
ashir pisze:Masz rację mój błąd ,ale czy jest sens uruchamiania tych wtyczek na linii 190 na trasie Zacisze-Os.Górczewska,skoro mieszkańcy Zacisza nie będą nic o nich wiedzieli. Powinny być zamieszczone w rozkładzie.
te wtyczki przeznaczone są do likwidacji, więc lepiej żeby nikt o nich nie wiedział
Wiadomo, gdzie później "pójdą"?

: 28 lis 2009, 15:55
autor: ashir
To jeszcze nie uruchomili tych wtyczek, a już wiadomo że zlikwidują. To po co je uruchomiają. Jakbyś wiedział o której są odjazdy wtyczek jeżeli jeżdżą według jakiegoś rozkładu (przynajmniej mniej więcej) to napisz.

: 28 lis 2009, 18:26
autor: Dęboszczak
marekb pisze:
Dęboszczak pisze: te wtyczki przeznaczone są do likwidacji, więc lepiej żeby nikt o nich nie wiedział
Wiadomo, gdzie później "pójdą"?
być może 145.

: 28 lis 2009, 18:29
autor: Walas
Dęboszczak pisze:
marekb pisze: Wiadomo, gdzie później "pójdą"?
być może 145.
Jeszcze ZTM będzie dokładał do tego brygady żeby jeżdziło w większych stadach??Wczoraj jeżdziły po 4naraz z opóżnieniem -60.