: 12 sty 2010, 8:00
Pójść na ekspedycję. Daleko nie miał.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Dobra, dobra, nie uprawiajmy teorii "mniejszego zła", McDonalda tam nie ma przy tej pętli jak juz się lać w ekspedycji dżentelmen brzydził?5280 pisze:To miał w spodnie robić??
Staremu dziadu z R10???!Flash8222 pisze:Ale ostatnio z Ciebie marudaPostaraj się znaleźć plusy
Chociażby taki, że miałeś na co popatrzeć
Jeżdżę MANem, jestem panem!MZ pisze:Nooo, kultura pełną gębą!
tak na Wilanowie jest rzeczywiście syflevar pisze:Nie, do kibla bądź pisuaru w ekspedycji Wilanów.