Strona 2 z 2

: 12 sty 2010, 8:00
autor: pawcio
Pójść na ekspedycję. Daleko nie miał.

: 12 sty 2010, 8:37
autor: drapka
5280 pisze:To miał w spodnie robić??
Dobra, dobra, nie uprawiajmy teorii "mniejszego zła", McDonalda tam nie ma przy tej pętli jak juz się lać w ekspedycji dżentelmen brzydził? :)

: 12 sty 2010, 12:02
autor: levar
Nie, do kibla bądź pisuaru w ekspedycji Wilanów.

: 12 sty 2010, 12:20
autor: Flash8222
Ale ostatnio z Ciebie maruda :P Postaraj się znaleźć plusy ;) Chociażby taki, że miałeś na co popatrzeć :P

: 12 sty 2010, 12:23
autor: drapka
Flash8222 pisze:Ale ostatnio z Ciebie maruda :P Postaraj się znaleźć plusy ;) Chociażby taki, że miałeś na co popatrzeć :P
Staremu dziadu z R10???! :bow:

: 12 sty 2010, 15:55
autor: JKTpl
MZ pisze: :arrow: Nooo, kultura pełną gębą! #-o
Jeżdżę MANem, jestem panem! :D

: 12 sty 2010, 16:05
autor: Desert
Fajnie że na Ostrej są Many ](*,)

: 12 sty 2010, 16:10
autor: JKTpl
Mistrzu, to było ad MANa na 112 :-s :huh:

: 12 sty 2010, 18:12
autor: NR
levar pisze:Nie, do kibla bądź pisuaru w ekspedycji Wilanów.
tak na Wilanowie jest rzeczywiście syf